שמות משתמשים לתיוג

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 25 מתוך 38

נושא: זחלן הסקייל הראשון שלי...

תודה!
    169
    הודה 33 פעמים ב 28 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל זחלן הסקייל הראשון שלי...

שלום לכולם,
    כפי שמרמזת הכותרת, אני בעניין של להיכנס לתחום הזחלנים עם מיקוד בסקייל (מודע למגבלות הביצועים).
    אני טיסנאי ורחפנאי (יש מילה כזו?...) מנוסה, מורכבות טכנולוגית לא מפחידה אותי (להיפך... עוד אתגרים), איש שטח ותיק (אופנועים, ג'יפים), וילד נצחי... (הילדים שלי לא ממש התחברו עד היום לתחביבים, אולי לזה כן).
    עקב מחסור בזמן פנוי, אעדיף להתחיל עם RTR ובהמשך עם קיטים. תקציב - עד 500$ (לפי מחירי חו"ל)

אז אחרי חפירה ברשת (גם כאן...) התמקדתי במספר אופציות כשאחת נראית המתאימה לי ביותר, אשמח לתובנות מכם. וכמובן להכוונה לחנויות בארץ (בפרטי) אם יש רלוונטיות, אני מנתניה.
    התחלתי עם 2 דגמי Traxxas - הדיפנדר והברונקו
    הרחבתי ל-2 דגמי Axial - הבלייזר והשירוקי.
    עוד ברשימה היה הסקאוט של Redcat

ובסופו של תהליך, כנראה המלך החדש בקטגוריה, וכפי הנראה הבחירה שלי - ה- Enduro Sendero של Element RC.
    לדגם זה רכיבים איכותיים רבים ישר מהקופסה (סרוו, גלגלים, צמיגים ועוד) ותכונות מעניינות כמו אובר דרייב הניתן לשינוי, גמישות לשינוי בסיס הגלגלים עוד.
    נראה כמו מליון דולר (אולי הגזמתי קצת...) ועולה רק 350$ לפני משלוח (יעלה בארץ פחות מ-1500 ש"ח כולל המע"מ).

דעתכם?

נ.ב.
    בלי קשר לנ"ל, אשמח להצטרף למפגשים (חלק בלתי נפרד מהחוויה), יש משהו בקרוב?

לואיס
    Precision Aerobatics - Fly low... The ground is the limit...

תודה!
    1,390
    הודה 1,344 פעמים ב 1,118 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה: זחלן הסקייל הראשון שלי...

נראה שעשית שיעורי בית מקיפים ביותר...
    כמה הערות ברשותך:
    זחלנים זה רק חו"ל... כמעט ואין יבוא לארץ
    היבוא לארץ הוא ע"פ הזמנה כמעט אישית בחנויות מאוד ספציפיות.
    אתה טיסנאי מנוסה ואני מעריך שלא צריך עזרה בהזמנה מחו"ל...

יש לא מעט חברות טובות אבל אקזוטיות
    חברה אקזוטית היא בעלת רכבים טובים ואיכותיים, יפים, מעניינים במבנה אבל... כשתרצה לחפש להם שידרוגים וחלקי חילוף, אתה עלול להיתקע.
    למה?
    כי החברה המייצרת היא חברת בוטיק קטנה יחסית שנמכרת היום... אבל מי יודע מה יקרה מחר
    מי יודע אם אפשר יהיה למצוא חלקים ואיפה.
    ממליץ לך, בשביל ההתחלה להתחיל עם חברה מסודרת ותיקה ואיכותית כמו אקסיאל.
    מעבר לאיכות, יש להם מגוון רחב ואין ספור שיפורים ושידרוגים בשוק כך שלא חובה להשתמש רק בחלקי חילוף שלהם

דבר אחרון: זחל סקייל זה בעיה
    ראיתי פעם מסיעי סקייל עם רכב טויוטה היי ליפט של טאמיה...
    הוא התהפך. . נשברה לו מראה... אופס... נפל לך 100 שקל מהכיס.
    זחלן סקייל מלא הוא יקר מאוד ובעיקר הביצועים שלו מאוד מוגבליים.
    שוב, זה הרבה עיניין של טעם אבל שווה ללכת לכיוון של אקסיאל
    לבחור רכב שמתאים לך במראה ולשדרג אותו בכיוון של סקייל.
    זה יתן לך שילוב של סקייל עם ביצועים טובים...

מפגשים?
    אני לא יודע אם ואיפה מתקיימים כרגע.
    אנסה לברר.

רן ענבר

תודה!
    169
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

תודה רן...

דרך אגב, Element RC היא לא חברת בוטיק אלא חטיבה שמתמחה בזחלני סקייל בתוך חברת associated electrics שהתמזגה עם טנדר טייגר.
    יש חלפים ותוספי אפטר מרקט בשפע לדגם הזה

תודה!
    0
    הודה 107 פעמים ב 99 הודעות
    הוזכר
    1 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

בחרת להיכנס לתחום בזמן, היום יותר מתמיד השוק מלא באופציות, הElement Enduro שיצא לא מזמן זה חברת בת של Associated המוכרים כמובן, זה הדגם הראשון שלהם. יש גם קיט של SSD שיצא ועוד כמה שחקנים כבדים יותר כמו vanquish עם הVS4.

אני אתן לך את החוות דעת שלי לגבי הנושא, בראש ובראשונה לדעתי להבין שאתה צריך לבחור פלטפורמה, כל הרכבים שאתה רואה, מבוססים על פלטפורמה מסוימת, זאת אומרת שהחלקי בסיס בעיקרם זהים, יש שינויים כמו חופה ושאר חלקים שמשתנים בהתאם לדגם. בAXIAL זה הSCX 2 לדגמיו, טראקסס זה TRX-4 לסוגיו, שאני בחרתי את הזלחן שלי, היה חשוב לי שיהיו שוק "שיפורים" ופלטפורמה פופולרית כמה שיותר, ככה אתה נהנה מקהילה עשירה עם הרבה ידע וכמובן יצרניות שמספקות חלקים ושיפורים שונים לשנים קדימה, מה שכן היום זה נוגע בעיקר לשני הפלטפורומות שציינתי למעלה (AXIAL וטראקסס) גם vanquish פופולרים אבל המחיר בהתאם אז אני מתעלם ממנו כרגע.

הElement Enduro הוא פלטפורמה חדשה בשוק, שזכתה במהרה לאהדה שכן היא מגיע מחברה מותג מוכר יותר שקיימת שנים (יש גב), ולדעתי תזכה לשוק מכובד של שיפורים וקהילה. עכשיו אתה שואל מה נכון לבחור השאלה קשה, כל הפלטפורמות הללו, נגיד שאני מצמצם את זה לTRX4, SCX והEnduro יתנו לך מענה, גם במראה הסקייל וגם בביצועים (תמיד אפשר לשפר יותר לכאן או לכאן), זה נטו בחירה לדעתי של מה אתה מקבל ואיפה במיוחד שאתה הולך על RTR, ושמה כל חלק משודרג חוסך לך כסף בעתיד, אני אישית תמיד נוטה לכיוון הקיטים, בגלל היכולת לבחור, אבל מבין את הרצון לקבל משוה מוכן מהקופסא במיוחד שזה תחום חדש.

תודה!
    13
    הודה 3 פעמים ב 3 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

Click image for larger version. 

Name:	5B8CE907-D8F0-4BE6-A665-6570BEA581F2.jpg 
Views:	224 
Size:	261.0 קילובייט 
ID:	149745Click image for larger version. 

Name:	2059EB00-EB37-482B-BF51-6520A80FB8E6.jpg 
Views:	217 
Size:	131.8 קילובייט 
ID:	149746Click image for larger version. 

Name:	FBBAAD8B-8A49-49B8-88AB-6DED4A1AB4DC.jpeg 
Views:	242 
Size:	123.5 קילובייט 
ID:	149747אני חובב traxxas אבל במקרה הזה הייתי הולך על הaxial הרכב נראה בנוי יותר חזק גלגלים יותר גדולים ציריות ברזל שאני לא בטוח שיש בטרקסס וכמובן המחיר שלפי amin הטרקסס יקר יותר באיזה 90 דולר
    נערך לאחרונה על ידי Rafi77; 23-07-2019 בשעה 18:53:50.

תודה!
    1,390
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

א. גם ה TRX4 הוא רכב חדש יחסית בשוק.
    נכון יהיה לומר שיש לו שוק אפטר מרקט מפותח אבל זה נכון לכול רכבי טראקסס.
    ב. הייתי הולך על האקסיאל לדגמיו
    מדובר ברכבים וותיקים שבהם פתרו את מה שנקרא מחלות הילדות ובנוסף יש להם שוק שיפורים מפותח הנובע בכיקר מהוותק של הדגם.
    ג. לגבי ה Element RC והשיוך שלה לאסוסיאייטד...
    מודה שזה חדש לי
    עם זאת, גם קיושו הוציאו זחלן... זה לא הפך מוצר של חברה מוצלחת באופן אוטומטי למוצלח
    כך גם עם חטיבה שמקושרת לחברה מצליחה...
    תן לאחרים להיות שפני ניסיון
    קנה מוצר מוצלח ומוכח (אקסיאל במקרה הזה)

רן ענבר

תודה!
    0
    הוזכר
    1 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ההתלבטות הגדולה של התחום הזה זה בעצם ביכולות של כל רכב, גם בחול, הלבטים נוגעים בעיקר לסוגי הסרנים, זווית היגוי, גישה/נטישה וכו, הAXIAL משתמש בAR44 , הגוף (כייס) עצמו קטן יחסי וההנעה היא בחלק העליון שלו, מה שמעניק אפשרות גישה טובות יותר, בTRX4 אלו סרני הפורטל שכמובן זוכים לאהדה רבה בגלל היכולת שלהם "לנקות" מכשולים, בלי לפגוע ביכולות.

על כל מקרה שניהם טובים ולכל אחד יש יתרונות וחסרונות, זה באמת עניין של העדפה אישית וכמובן אם חלק גדול מזה זה המחיר אז זה שיקול לא מבוטל, אם מראה הסקייל עקרוני פה, אז תחפש קיט שמגיע אולי עם כמה שיותר אביזרים או חופה פופולרית (כמו גייפ) שיש לא מעט אפשרויות ותוספות.

תודה!
    169
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

מהמשך שיטוט (או זחילה..) ברשת, מתגלה כי יש כבר המוני שפני ניסיון משולהבים בעולם לסנדרו והביקורות מצוינות.
    בכל מקרה, בסופו של דבר מדובר על בחירת פלטפורמה טובה שתהיה בסיס לשינויים ושיפורים בהמשך, וכאן, הבסיס של הסנדרו ישר מהקופסה הוא מצוין (כולל שלדה, גיר ומכלולי הנעה).
    לא שולל כמובן בחירה ב- TRX4 או SCX2 כפלטפורמה, איך הולך הפתגם הסיני העתיק... אל תתלבט, פשוט תקנה את כולם וכמו שאני מכיר את עצמי, בסוף זה יקרה...

תודה!
    0
    הוזכר
    1 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אכן כמו שציינתי הElement Enduro זכה לאהדה מהירה יחסית, אפש רלראות בחול יש לא מעט שרוכשים וכותבים ביקורות, גם בפורומים השונים. לגבי קבוצות אני יודע שיש בפייסבוק קבוצות של זחלנים, אם יש לך אתה יכול לחפש שמה. "זחלנים על שלט".

תודה!
    1,390
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אני מצטער להיות זה שמשבית שמחות טיפה...
    כבר נתקלתי בתופעה בה יוצא רכב חדש, קהילת המסיעים מגיבה בהתלהבות נוסח "רכב הפלא העתידי"...
    ומהר מאוד הטזה הזו קורסת
    דוגמה?
    דוראנגו... מישהו שמע?
    לפני כמה שנים היתה קניה המונית של הרכבים מהחברה הזו...
    רכב באגי חשמלי 1/8 שהוא חשמלי מקורי... לא ניטרו שהוסב
    כולם קנו... גם חשמל וגם ניטרו... לתחרויות ליגה
    בואו נאמר שהיום לא נוסע אף רכב כזה בתחרויות בארץ...

אפקט העדר הוא לפעמים טוב ולפעמים פחות.
    קחו בחשבון שלפחות חלק מהביקורות שאתם קוראים ברשת הם ממונות או מוטות (לא כולם)
    אני מאמין הרבה יותר לניסיון מצטבר מאשר לפיק אהדה זמני.
    אגב, דוגמה נוספת לאםקט העדר זה רכבי טראקסס
    אפשר להנות מהם מאוד... אבל ברגע שתקנההרכב של חברה איכותית... לא תחזור אחורה לטראקסס.
    פעם היה גולש ישראלי מארה"ב באחד הפורומים
    הוא היה אלוף בטראקסס.
    יום אחד הוא קנה באגי של אסוסייטד והבין את גודל הטעות שלו.

אני שוב אומר, הייתי נמנע מהרכב הזה וגם מה trx4 בשלב זה.

רן ענבר

תודה!
    0
    הוזכר
    1 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

רן דוגמאות תמיד יש, אני בהחלט מסכים שפלטפורמה וותיקה עדיפה, וזה תמיד סיכון לרכוש משהו חדש, למרות שבחול יש לא מעט התעניינות בנושא, שוב לא שהמציאו תגלגל פה, פשוט זה עוד מוצר בפלח שוק הזה (זחלנים) מחברה מוכרת, מה שאומר שחברה מוכרת זיהתה פוטנציאל בשוק מסוים ומנסה להיכנס אליו, לא תמיד זה נגמר טוב, אבל יש פחות סיכוים שזה לא יהיה דגם אחד וגמרנו, במיוחד שרואים שהם חשבו על הכל והוציאו גם קיט, ומיד חלקי שיפור ואופציות נוספות, כמובן בתקווה ששוק הצרכנים יאמץ את הפלטפורמה ויהיה אפשר להתקדם הלאה.

לגבי TRX4 ספציפי אני חושב שציינתי את זה כבר, אין שום דבר רע בTRX4 כפלטפורמה וזה לא רק אני אומר, אלה יש חוות דעת ברחבי העולם (כמובן לא משוחדי טראקסס), בכל מקרה לא חושב שצריך להיכנס לדיון של מה טוב או רע, אבל כפלטפורמה הוא לא נופל ולפעמיים מתעלה על השאר, וכמובן גם החברות האחרות AXIAL וכו.

זה באמת עניין של תקציב, מה אתה מחפש, לפסול מראש את הTRX4 כי הוא שייך למותג X לדעתי במקרה הזה זה לא נכון

תודה!
    169
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אם אני קורא נכון את המפה, אז מתוך האופציות הנ"ל אין משהו גרוע באמת שצריך לפסול מראש, אלא צריך לבחור בין טוב לטוב יותר... לכל אופציה יתרונות וחסרונות מסוימים שהמשקל שלהם בקבלת ההחלטה משתנה לגבי כל אחד ואחד מאיתנו.
    למשל אצלי, באופן אישי זו ההתלבטות, אם הטכנולוגיה ואיכות המוצר out of the box היא העדיפה - הסנדרו מנצח, אם אמינות מוכחת וארסנל שיפורים קיים - האקסייל לוקח, אם שילוב של טכנולוגיה וחדשנות - הטרקסס בראש.
    ושכחנו נושא נוסף - הקטע הרגשי... לפחות למבוגרים בינינו יש אוסף זיכרונות ונוסטלגיה מחוויות מוטוריות (ומה שקרה במכוניות ), אצלי זה הסוזוקי ג'ימני שליווה אותי נאמנה משנת 2000 ועד לפני מס' חודשים. מכיוון שלא מצאתי (עדיין) דגם של ג'ימני ראוי לשמו, ובהקשר הזה הכי קרוב מבחינתי זה הטרקסס בגרסת הדיפנדר (האדום?), אבל למה לעזאזל לא עשו לו חלונות שקופים, למה?...

תודה!
    1,390
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

א. בעיקרונות המנחים שלך אתה צודק.
    עם זאת כשבוחנים איכות מוצר ביציאתו מהקופסה צריך להחליט על איזה מידע מסתמכים.
    טראקסס למשל הם אלופי עולם בשיווק ולכן כשאתה קונה מוצר שלהם אתה משוכנע שזה ה'מוצר הכי טוב בעולם...כשבפועל, טראקסס לא זכו בשום תחרות מעולם.
    צריך להיזהר בקבלת מידע ממקורות שיווקיים...
    ב. למען הסדר הטוב: זה לא סוד שאני לא מת על טראקסס...
    אבל אם אני דוגל באמירת אמת יש לומר את האמת במלואה:
    הכתיבה היא על דרך ההכללה
    הרכבים הפחות טובים של טראקסס הם הרכבים המהירים שלהם.
    בתחום הרכיבים המהירים, יש לרכבי טראקסס ביצועים פצצה עם בלאי בילתי נסבל
    היות ואנחנו עוסקים בזחלן שהוא רכב סופר איטי, אני לא צופה בעיה מכאנית כזו או אחרת לרכבי טראקסס.
    ג. כתבת לקראת סיום על חופת לנד רובר...
    כמו שלא בוחרים חולצה לפי הכפתורים כך גם לא בוחרים רכב לפי החופה...
    ניתן להתאים כמעט כל חופה לכל רכב וכל רכב לכל חופה (אם כי לפעמים זה נראה מוזר.
    הייתי ממליץ לך לבחור שילדה איכותית... ורק בשלב שני לחפש חופה מתאימה.
    כמעט כל חופה ניתן למצוא כחופה שקופה ולצבוע איך שתרצה...
    אגב, יש חברות שמיצרות חלק פלסטי שנראה דרך חלונות שקופים כאילו יש כסאות/נוסעים ברכב... אני מניח שאפשר יהיה למצוא כזה (אם כי לא חיפשתי ללנד רובר).
    ד. לגבי התחלה.
    ברור לי שכטיסנאי ותיק אתה לא מתחיל קלאסי בזחלנים ובמכוניות
    עם זאת כשאנחנו מתחילים בקטגוריה מסויימת אנחנו חוזרים להתחלה.
    לדוגמה: לי אין ידע ממקור ראשון ברכבי דריפט ולכן אם אתחיל להסיע רכב שכזה אתיעץ אחקור ואלמד כמו מתחיל...
    אומנם אני לא רואה מצב שאני קונה רכב דריפט rtr אבל אם הייתי מתחיל ברחפנים זה מה שהייתי עושה...
    כך, אני מציע לך להתחיל מרכב מוכן לנסיעה... ואם יתאים לך, לשדרג לאט לאט בהמשך על פי הצורך.

אני הייתי הולך על האקסיאל ויש עוד המון אפשרויות מוצלחות חוץ מטראקסס והחברת בת של אסוסיאייטד
    לדוגמה:
    http://www.gmade.net/gmade-110-gs01-...y-sawback-rtr/
    https://www.horizonhobby.com/webapp/...A%22Vaterra%22
    כל אחת מהאפשרויות של החברות האלו עדיפה בעיניי על ה Element RC
    ואפשר למצוא עוד הרבה מוצרים.

רן ענבר
    נערך לאחרונה על ידי רן ענבר; 24-07-2019 בשעה 18:13:53.

תודה!
    0
    הוזכר
    1 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי Luis_C צפיה בהודעה
    אם אני קורא נכון את המפה, אז מתוך האופציות הנ"ל אין משהו גרוע באמת שצריך לפסול מראש, אלא צריך לבחור בין טוב לטוב יותר... לכל אופציה יתרונות וחסרונות מסוימים שהמשקל שלהם בקבלת ההחלטה משתנה לגבי כל אחד ואחד מאיתנו.
    למשל אצלי, באופן אישי זו ההתלבטות, אם הטכנולוגיה ואיכות המוצר out of the box היא העדיפה - הסנדרו מנצח, אם אמינות מוכחת וארסנל שיפורים קיים - האקסייל לוקח, אם שילוב של טכנולוגיה וחדשנות - הטרקסס בראש.
    ושכחנו נושא נוסף - הקטע הרגשי... לפחות למבוגרים בינינו יש אוסף זיכרונות ונוסטלגיה מחוויות מוטוריות (ומה שקרה במכוניות ), אצלי זה הסוזוקי ג'ימני שליווה אותי נאמנה משנת 2000 ועד לפני מס' חודשים. מכיוון שלא מצאתי (עדיין) דגם של ג'ימני ראוי לשמו, ובהקשר הזה הכי קרוב מבחינתי זה הטרקסס בגרסת הדיפנדר (האדום?), אבל למה לעזאזל לא עשו לו חלונות שקופים, למה?...
    יפה אמרת, יש חופות של גימני אבל הבסיס גלגלים (כמו שאתה יודע גם במציאות) הוא קצר בסיס באזור ה220-250ממ, ולא יתאים לשילדה של זחלן הכי "קצר" יחסית שזה 300-312 ממ, דוגמא לחופה של MST

http://www.rcmart.com/720005-body-cl...?cPath=438_996

לגבי חופה זה כבר עניין אינסופי, אני מציע שתתחיל עם הקיים, שגם בסנדרו יש בו כל מיני אופציות נחמדות (הארגז מתפרק) וכו.

בכל מקרה תעדכן שהסנדרו מגיע

תודה!
    169
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אני עדיין לא סגור על הסנדרו... ההתלבטות עדיין קיימת.
    הלכתי עוד צעד קדימה בתחקיר ובדקתי אפשרויות לשיפורים ושדרוגים וכפי הנראה גם הסנדרו ידרוש מהר מאד שינויים, כך שהיתרונות ההתחלתיים שלו קצת מתבטלים (מעבר לזה שהוא עדיין חדש ובגרסה ראשונה ובהחלט מרגיש שאם אלמנט ימשיכו, נראה בעתיד גרסאות טובות יותר).
    נטיית הלב שלי כרגע היא לכיוון הדיפנדר דווקא, זה יהווה המשך ישיר למה שאני אוהב בעולם האמיתי - שילוב של טיולי שטח בתנאים משתנים (חול, בוץ הרים וכד') עם שבילים מהירים פה ושם ומעברי שטח טכני ברמות קושי שונות, לאו דווקא להיות נעול על האקסטרים כל הזמן, מקדם הפאן הוא החשוב ביותר...
    הבסיס של ה- TRX4 מהווה כר פורה לשיפורים הן ברמת הסקייל והן בביצועים,עכשיו צריך לחשב שוב את התקציב... (לא שחשבתי שזה ייעצר בתקציב הראשוני)
    בכל מקרה אבחן אופציות נוספות (כנראה שגם ההתלבטות היא חלק מהפאן בתחביב...)

תודה!
    0
    הוזכר
    1 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

מבין אותך, עם הTRX-4 צריך לשים לב טוב לאן אתה מכוון זה יכול לחסוך לך הרבה כסף והתעסקות, הדיפנדר הוא אומנם הקצה הגבוה של הסקאלה, אבל יש הרבה דברים שתחשוב אם אתה באמת צריך, כמו נעילות דיפ מתכוונות קדימה/אחורה, גיר 2 הילוכים וכו.

אני למשל עושה בעיקר טכני פחות שבילים ארוכים, ולכן בחרתי בSPORT, שמגיע עם דיפ נעול קדימה/אחורה ובלי גיר 2 הילוכים, והעלות בהתאם, ראיתי הרבה אנשים עם דיפנדר שבסופו של יום פשוט נעלו את הדיפ תמידי וזהו.

תודה!
    169
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אני מצטרף מחר לחבורה של המסיעים בבן שמן... נלמד עוד קצת מתכל'ס בשטח

תודה!
    1,390
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

זה הזמן להחזיר את החבורה הזו לפורום+ לצלם כמה תמונות.

תעשה חיים...

רן ענבר

תודה!
    169
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

הנה טעימה..
    Click image for larger version. 

Name:	20190726_143646.jpg 
Views:	214 
Size:	633.1 קילובייט 
ID:	149753 Click image for larger version. 

Name:	20190726_143521.jpg 
Views:	198 
Size:	639.9 קילובייט 
ID:	149754 Click image for larger version. 

Name:	20190726_142750.jpg 
Views:	206 
Size:	631.9 קילובייט 
ID:	149755 Click image for larger version. 

Name:	20190726_142742.jpg 
Views:	232 
Size:	624.1 קילובייט 
ID:	149756

20. המשתמשים הבאים אמרו תודה לLuis_C על הודעתו:

רן ענבר (29-07-2019)

תודה!
    0
    הוזכר
    1 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

מגניב, יש איזה קבוצה עדכונים או משהו, בתור אחד שאין לו פייסבוק, אפילו עדכונים פה בפורום יהיה מצויין.

נו אחרי המפגש נסגרת על משוה ? או שעדיין יש על מה להתלבט ?

תודה!
    169
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

עדיין מתלבט... בוחן ברצינות אופציה של קיט.
    יש עכשיו את הקיט של טרקסס בגרסה המלאה (לא כמו הספורט) - כולל המכניקה המשודרגת (הילוכים, נעילות) אך גם עם אלקטרוניקה ושלט, אך ללא חופה. נראה מעניין ומאתגר...
    חלק מהתוכנית שלי היא להלהיב את הילד ובסופו של דבר לרכוש רכב גם עבורו ולכן בוחן את סך העלויות ואפשרויות ליותר מרכב אחד (מן הסתם יהיו שדרוגים בלי סוף...).

הקבוצה של בן שמן באמת מגניבה... חבר'ה רציניים וחברותיים (נתנו לי באדיבותם להסיע כחלק מהקבוצה) ומאד נהניתי במחיצתם. יש גם מסיעים באיזור השרון (יקום) והצפון (חורשן), יכול להיות מאד נחמד לטייל בקבוצה באיזורים שונים (עדיין מברר פרטים לגבי אלו)

תודה!
    0
    הוזכר
    1 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

מכיר, הקיט יצא קצת אחרי הRTR הראשון (הדפנדר), על כל מקרה אני אישית מוצא אותו פחות רלוונטי אם שוב אין צורך בפיצרים שהוא מציע, ולדעתי ל80-90 אחוז מהזמן הם באמת מיותרים.
    אם אתה מתכנן להכניס את הילד לזה על בסיס אותו פלטפורמה אולי שווה לך רעיון, לרכוש קיט בסיסי נגיד כמו האינדרו או הספורט או אחד מדגמי הSCX10 הזולים, ומשם להתקדם לדגם יותר יקר בעתיד, ככה תכול להחליף מכלולים וכו, גם אם משהו לא מתאים לך אבל כן יתאים לילד.

תודה!
    1,390
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אני מת על הסיפור הזה של "הילד"
    תחת הסיפור הזה אפשר לתת לאישה תירוצים ש"קניתי לילד"... זה לא באמת בשבילי...
    אגב, אצלי הסיפור עם "הילד" עובד מצויין [ומזל שאישתי לא גולשת בפורום]

גם אני סגרתי את הפיסבוק שלי
    חבל שחלק גדול מהגולשים הפוטנציאלים "ברחו" לשם

זה הזמן למשוך אותם לפה.

מילה לגבי מפגשים ומסלולים
    בכל מסלול או מפגש יש הרבה ידע אבל אם אתה מגיע "לא מגובש" אז עלולים להסיט אותך מדעתך בקלות יחסית
    כבר נתקלתי בגולשים שהלכו למסלול להתרשם וחזרו עם איזה גרוטאה יד רביעית מרופא "במחיר מציאה"

אם אתה פותח את הדיון מחדש, הייתי חושב בכיוון של קיט כמו הטיובר
    הוא משלב ביצועים עם יכולת סקייל לא רעה בכלל

רן ענבר

תודה!
    169
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ששש... אף מילה לאשה
    כנראה שבסופו של דבר אתחיל עם RTR שאותו אשפר עם הזמן (ואם הילד כן יידלק למרות הכל, זה יישאר שלו)
    הבא כבר יהיה קיט. בינתיים כבר אצבור עוד ניסיון וידע ובסוף אגיע למכונית החלומות...
    ד"א, החברים במסלול היו אחלה, לא ניסו למכור לי שום דבר... התברר לי שיש יבואן לטרקסס בארץ ושווה לבדוק מחירים בהשוואה לקניה מחו"ל (לעדכון בהמשך)

תודה!
    1,390
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

כן. לטרטקסס יש יבואן סופר מסודר לארץ.
    עם זאת לדעתי, המחיר בחו"ל יותר זול.

רן ענבר

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. [עזרה!] שוקל לקנות זחלן סקייל
    על ידי Giggles בפורום זחלנים
    תגובות: 75
    הודעה אחרונה: 18-02-2015, 08:09:00
  2. תל אביב והסביבה קיט זחלן חדש
    על ידי david si בפורום מכוניות
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 07-03-2014, 11:15:25
  3. [שאלה] זחלן טראקסס
    על ידי ORZZZ131 בפורום רכבי שטח
    תגובות: 10
    הודעה אחרונה: 19-01-2014, 20:04:34
  4. [שאלה] זחלן
    על ידי mironba בפורום זחלנים
    תגובות: 34
    הודעה אחרונה: 06-11-2013, 19:02:30
  5. הפוגי הראשון שלי (בעצם - הטיסן הראשון שבניתי..)
    על ידי wonderd בפורום פורום דאונים וטיסנים חשמליים
    תגובות: 10
    הודעה אחרונה: 08-05-2010, 17:58:53

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •