שמות משתמשים לתיוג

מציג תוצאות 1 עד 25 מתוך 67

נושא: JLB CHEETAH 21101 1/10 4WD RC Truggy לכבוד גיל 35

תצוגה בשכבות

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
    תודה!
    26
    הודה 47 פעמים ב 42 הודעות
    הוזכר
    4 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

Cool JLB CHEETAH 21101 1/10 4WD RC Truggy לכבוד גיל 35

שלום,

הזמנתי לפני כמה חודשים את ה-JLB 21101 ( שם מוזר- כאילו נגמר להם השמות והשתמשו במק"ט ) ליום ההולדת 35 שלי, החלטתי לשקם תחביב שדעך עם השנים, פשוט כי התגעגעתי.

לאחר מספר נסיעות,התעקם הפין שמחזיק את התושבת ציר אחורי ימיני ( מעורבות של פלסטיק ונהיגה אגרסיבית בשטח לא מוסדר בד"כ גורמים לכאלה דברים ).

והחלטתי שאם אני מתקן, אני משדרג ולא מחליף.

החסרון ברכב מחול מפירמה מסוג שאינו מוכר זה חלפים. למען האמת, גם פירמה ידועה, בארץ פשוט, יודעים להגזים בכל דבר שיש בו רווח בצורה שאינה שפויה, ולכן יוצא שלא משנה מה רוצים כיום כבר שווה להזמין ולאכול ציפורניים עד שיגיע.

כמה מילים נוספות על הרכב:

הרכב מגיע ארוז היטב עם סוללת 3S 11.1V של 4000mAh ניתן להטעין אותה ב-4A מאוזנת (הכוונה ל-balance charging פשוט בעברית זה נשמע קצת מוזר) בזמן של שעה וחצי +/-, עם המטען קיר שזה מגיע, זה לוקח בערך 4 שעות טעינה.
    היות והרכב מגיע עם בקר של 120A ומנוע היסטרי, ניתן להסיע את הרכב עם סוללות 4S, העניין הוא, שזה מרגיש כל כך over power, לפחות לטעמי, הרכב מרים את הפרונט ( עושה ווילי ) כל הזמן גם במהירות של 80 קמ"ש, לחיצה על המצערת עד הסוף, והאף עולה.

באחד הניסיונות להגיע למהירות מרבית עם סוללת 3S ( אחד הריצות הראשונות למעשה ) לא טרחתי לבדוק שיש אומי ביטחון/לוקטייט על ההברגה של הגלגלים ולכן אחרי 3 ניסיונות הגלגל הקידמי פשוט התנתק והאום השתחרר הצידה, למזלי מצאתי את האום עם המון מזל ותושייה, הצעה חשובה לוודא היטב שהאומים מאובטחים עם דבק ברגים, אין סיכוי במהירויות הרכב הזה מגיע אליהן האום לא יפתח מהעומס.

קצת סרטונים של הרכב מהערוץ שלי:

כרגע ממתין למשלוח חלקי מתכת נוספים ופינים + פיני רזרבה שאם יתעקם ישבר תהיה אופציה להחליף ולא להמתין חודש לחלפים שוב.
    אחרי שהחלפים יגיעו אחשוב על הסרוו ועל הקפיצים, ואיכשהו לאזן את הרמת האף ההיסטרית שיש לו בלחיצה על המצערת כל פעם.

אם מעניין את חברים כאן, אוכל לעלות כל פעם תמונות וסרטונים שאני עובד על הרכב.

שי,

2. המשתמשים הבאים אמרו תודה לshay1 על הודעתו:

איזי (15-11-2019)

נושאים דומים

1. [עזרה!] איזה מכונית יותר טובה ? Dhk maximus או jlb cheetah או dhk zombie
    על ידי Maiky1221 בפורום פורום מכוניות
    תגובות: 7
    הודעה אחרונה: 24-05-2018, 20:53:22
  2. JLB 21101
    על ידי ItsTyrex בפורום רכבי שטח
    תגובות: 8
    הודעה אחרונה: 24-08-2017, 22:15:25