שמות משתמשים לתיוג

עמוד 1 מתוך 6 123 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 25 מתוך 140

נושא: התחדשתי

תודה!
    26
    הודה 47 פעמים ב 42 הודעות
    הוזכר
    4 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

Talking התחדשתי

שלום לכולם,

רוצה לשתף אתכם בתהליך מחשבה ורכישה.

בתהליך עצמו הגעתי לכמה מסקנות ותובנות שחלקם מאוד ברורות אך ברגע שמקלידים אותם וקוראים, הדברים נהיים ברורים יותר:

רכב שנוסע מהר, ולא משנה אם זה כביש או שטח, אם זה לא מסלול מוגדר עם תוואי סטרילי, הסבירות שיהיה נזק/השבתה מאוד גבוה.
    באשינג, סגנון שפחות מתאים לי, להסיע רכב ישירות לעצמים נייחים ולראות את הרכב מתפרק או עולה השמיימה שלם ולך תדע איך נוחת.
    הסעה במסלולים הקיימים כיום דורשים הרבה יותר מידי לוגיסטיקה, זמן, וכסף, כלומר צריך לצאת לפחות עם 2 רכבים למסלול, צריך אוטו ( אמיתי לא על שלט ) שיכיל את כל הציוד, צריך זמן התארגנות ואישור מהאישה לצאת ליום כזה, צריך להיות חבר במועדון והרשימה עוד נמשכת.
    אני נהנה לפרק ולהרכיב, ויש בזה קסם, אך לא כל הזמן, זה בסדר לעשות תח"מ ( תחזוקה מונעת ) וטיפולים, אך לא כל כמה נסיעות השבתה, נראה לי שזה מאבד מהרעיון של "להסיע".
    חשוב לי לדעת שאני יכול לצאת מהבית ופשוט להסיע בלי לוגיסטיקה וטירחה של הכנת מסלול כזה או אחר כל פעם בשביל לסחוט קצת את המצערת.

ולכן,
    אני כבר תקופה מחפש וחוקר איזה רכב נוסף הכי יתאים לי, ואז נחשפתי לעולם חדש, עולם הזחלנים! לא חשבתי שזה ידליק אותי, יש שם אתגר הסעה מסוג אחר לחלוטין.

הזחלנים עובדים במהירות נמוכה יחסית, מלא סרווים וכפתורי שליטה ( איך אנחנו אוהבים כפתורים..), מכאניקה מופלאה של נעילת דיפרנציאלים קידמית ואחורית, 2 הילוכים, אחד שנועד לעבוד בקצב נמוך והשני בקצב גבוה יותר, אך עדיין לא ברמה של טיסה נמוכה, מערכות מתלים עם טווח פעולה היסטרי, ומה שהכי יפה, רוב הפעולות והשינויים נעשים ע"י כפתורים מהשלט.
    ואם רוצים לקחת את זה לרמה הבאה, ניתן לחבר מצלמת 360 עם מערכת FPV ולחוות הסעה עם אתגר חדש לחלוטין.

בקיצור, נדלקתי!
    קצת התכתבות מאחורי הקלעים, ו... הוצאתי הזמנה ל-Traxxas Summit 1/10.
    אומנם זה RTR ולא קיט כמו שתכננתי, ואיפשהו תמיד יש את הרצון לאמר "יש לי רכב מחברת ****** עם ביצועים ברמה הכי גבוהה" שמראים על יכולות טכניות והבנה, כי בכל זאת הרכבת קיט מקצועי לבד ולא קנית איזה NIKO מוכן להסעה (הייתי חייב).

אם הכל ילך כמתוכנן, מחר הרכש החדש יגיע אליי ואוכל לעלות קצת תמונות.

בתור טיפול התחלתי:
    מתכוון להאטום את הגאנטים של הרכב למנוע כניסה של ג'יפה פנימה.
    ברשת דיברו על בעיה נפוצה שיש לגלגל שיניים שיושב על המנוע בצורה לא טובה כך שהוא יוצר 2 בעיות, הראשונה משתפשף סתם בפלסטיק של הכיסוי מנוע, והשניה הגלגל שיניים של המנוע לא יושב בצורה מלאה על הגלגל שיניים של הדיפרנציאל.

תודה רבה למר רן ענבר שהדליק עם הזחלן שלו ובאופן כללי שתמיד נהנה לסייע בתחום.
    שי,

תודה!
    0
    הודה 107 פעמים ב 99 הודעות
    הוזכר
    1 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה: התחדשתי

קודם כל תתחדש, אבל מה אני מפספס, אם אתה מחפש זחלן SUMMIT וזחלן זה מילה גדולה , שלא נדבר שמה שחזק עכשיו בעולם הזחלנים "שנוסעים לאט" (לא תחרותי) זה זחלני סקייל לדוגמאת הTRX4 וכו.

הSUMMIT ושוב לא בקטע של לבאעס, זה מאנסטר שכאילו אמור לעשות הכל מהכל, בפועל אני לא רוצה לספר לך כמה בעלים של SUMMIT אני מכיר שהתייאשו, ועברו לזחלני סקייל נורמליים, רמז, הרבה

אני לא נכנס למבנה שילדה, צירים, גלגלים וכו שזה ההבדל התמוהי פה, בכל מקרה תתחדש ומקווה שתהנה מהשימוש שאתה מייעד לו.

תודה!
    1,390
    הודה 1,344 פעמים ב 1,118 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

עידן. אני לא לגמרי מסכים איתך הפעם.
    הכול עיניין של מה רוצה המסיע והקונה של הרכב
    סאמיט הוא רכב גדול.
    יש לו עבירות מדהימה ביחס לרוב זחלני הסקייל.
    חלק מהעבירות מגיעה מהגודל וחלק ממבנה שאינו סקייל לכלום.
    מערכת המתלים הבולמים וההנעה מאפשרת גמישות עצומה ומכאן הביצועים
    חלק מהנוחות היא בכך שנעילת הדיפרנציאלים והעברת ההילוכים היא מהשלט.

מי שרוצה רכב וורסטילי שיכול כמעט הכול ומוכן לשלם את מחיר המבנה המורכב וזה שהרכב אינו סקייל, סאמיט הוא רכב מצויין בשבילו.

אגב, יש איפה שהוא ביוטיוב סירטון של סאמיט קשור ל strr החשמלית שהיתה לי...
    לא נעים לי לומר אבל השילוב של הכוח עם האחיזה והנעילות של הסאמיט גרמו ל strr להרגיש מובכת...

שי.
    תהנה, תתחדש מהרכב ותעלה תמונות של הרכב כשהוא מגיע...

רן ענבר

תודה!
    26
    הוזכר
    4 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי TAOTAO צפיה בהודעה
    קודם כל תתחדש, אבל מה אני מפספס, אם אתה מחפש זחלן SUMMIT וזחלן זה מילה גדולה , שלא נדבר שמה שחזק עכשיו בעולם הזחלנים "שנוסעים לאט" (לא תחרותי) זה זחלני סקייל לדוגמאת הTRX4 וכו.

הSUMMIT ושוב לא בקטע של לבאעס, זה מאנסטר שכאילו אמור לעשות הכל מהכל, בפועל אני לא רוצה לספר לך כמה בעלים של SUMMIT אני מכיר שהתייאשו, ועברו לזחלני סקייל נורמליים, רמז, הרבה

אני לא נכנס למבנה שילדה, צירים, גלגלים וכו שזה ההבדל התמוהי פה, בכל מקרה תתחדש ומקווה שתהנה מהשימוש שאתה מייעד לו.
    ראשית, תודה רבה.

תמיד יהיו דעות לפה ולפה וזה בסדר.

אני אכן חשבתי על TRX4 בייחוד על הלוק של הבלייזר או הברונקו הכתום לבן. (כל כך יפים).

אבל, חכמים המליצו אחרת ונימקו, הקשבתי והלכתי לקרוא ולצפות בסרטונים ולהבין בעצמי על מה מדובר.

הסאמיט הזה פשוט חיה! עובר איפה שהרבה אחרים לא צלחו כולל אגב הtrx4.

הוא עמיד הרבה יותר משאר הרכבים שצפיתי בהם נשברים מ..פשוט כלום.

בלי קשר לורסטאליות של הרכב. מה שבאמת גרם לי לבחור בו זה המכלולים, ממש אהבתי את הצורה שהרכב בנוי.

תוכל להרחיב ממה האנשים שהיה ברשותם סאמיט התייאשו?

Sent from my H9436 using Tapatalk
    שי,

תודה!
    1,390
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אגב, אני תמיד הייתי פאסימי
    אבל למרות הפאסימיות שלי ובניגוד לעצתי יש כמה גולשים שהחליפו את המנוע בראשד 775 במנוע ובקר בראשלס סנסורד...
    הסנסור והבראשלס הופכים את הרכב למפלצת אמיתית.
    גם מהיר כמו מאנסטר וגם ניתן לשליטה במהירות איטית כמו זחלן.

אם רוצים לשדרג מעבר לבראשלס, שלט מודרני מאפשר שליטה טובה יותר על המצערת במהירויות נמוכות מאוד.

אבל אני מקדים את המאוחר

רן ענבר

תודה!
    26
    הוזכר
    4 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

הגיע.
    הרכב גדול , ממש מפתיע, נראה לי שהתבלבלו, זה לא קרוב להיות 1/10. הרבה יותר לכיוון של 1/8.

בזמן התרשמות מהמידות והמכלולים של הרכב,
    כבר הבחנתי בכמה דברים שיכולים ליצור בעיות.

חשבתי שיגיע גם מכוון, אני תוהה מה כתוב בחוברות שהגיעו, השקיעה של המתלים האחוריים מיד קופצת לעין, פשוט רכים משמעותית לקידמיים, ממש בצורה לא מאוזנת.

https://youtu.be/jL0lS592xhw

שי,

תודה!
    26
    הוזכר
    4 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

בחבילה מעבר לרכב והשלט, הגיעו קצת כלים וקצת מדבקות וחוברת הוראות עם הנחיות הפעלה.
    Click image for larger version. 

Name:	חוברות ומדבקות.jpg 
Views:	228 
Size:	170.0 קילובייט 
ID:	150484Click image for larger version. 

Name:	חלקים רזרבה.jpg 
Views:	189 
Size:	126.8 קילובייט 
ID:	150485Click image for larger version. 

Name:	כלי עבודה.jpg 
Views:	197 
Size:	129.1 קילובייט 
ID:	150486

אחרי קריאה של החוברת גליתי שהרכב מגיע מותאם לעבוד לפי סוללות NIMH ולא לפי סוללות LIPO, היה צריך לשנות את התכנות בבקר ע"מ לשנות לסוללות LIPO והפעלת פונקציה של Low-Voltage detection למניעת פריקת יתר של הסוללות. הפעולה פשוטה ממש ע"י הדלקה של הבקר, ואז לחיצה ממושכת שלו למשך 10 שניות, המתנה לחווי ירוק + צמד צפצופים והופלה מוכנים לשמור על הסוללות מפריקת יתר.

הוספתי צמד כאלו להניע את סאמיט הזה:

Name:	Lipo 2s 5400.jpg 
Views:	230 
Size:	153.0 קילובייט 
ID:	150491

אח"כ התחלתי לפרק את המערכת רדיו המקורית, יש שם יותר מ-6 ערוצים, הערוץ הראשון מחולק -2 כניסות, כניסה לכל סרוו.

Name:	20200111_014957[1].jpg 
Views:	211 
Size:	137.5 קילובייט 
ID:	150487

אחרי הפירוק, התחלתי לראות מה ניתן לעשות.

Name:	flysky.jpg 
Views:	225 
Size:	161.8 קילובייט 
ID:	150488

הפעולה הראשונה הייתה לקשר בין 2 הסרווים לכניסה בודדת, מצטער מראש שכחתי לצלם, פשוט הלכו לי האצבעות מהניסיון להכניס הכל מסודר לתוך הבית רדיו ( אני אח"כ עוד פרקתי את העסק שם פעמיים עד שהגעתי למצב שאני מרוצה) שאטום למים, לא ראיתי סיבה לשלוט על כל סרוו בנפרד, זה דרש ממני לפרק את כל המנגון היגוי בשביל להגיע למצב שהם עובדים יחד מבלי להשמיע רעש שאחד מעמיס על השני, ואז שחשבתי על זה שהסעתי בהתחלה זה פשוט לא הפסיק לזמזם גם במצב סטטי, עשיתי כמיטב יכולתי והוספתי עוד קצת תיקונים ע"י קיזוזים בשלט.
    שורה תחתונה, אני עובד רק עם 4 ערוצים. על הדרך גיליתי שיש ל-רדיו של FLYSKY ג'יירו, כשמפעילים אותו זה מסייע בנסיעה מהירה בקו ישר, הג'יירו עושה תיקונים לפי הכיול שהוגדר ( מצב 0 בסרווים ) ושומר על נסיעה ישירה( זה גדול!), הבנתי שאפשר לשחק שם עם עוד פרמטים אבל זה בהמשך.

זו הייתה התוצאה

Name:	סידור כבילה גרמני.jpg 
Views:	266 
Size:	174.7 קילובייט 
ID:	150489Click image for larger version. 

Name:	תוצאה סופית.jpg 
Views:	215 
Size:	320.8 קילובייט 
ID:	150490

זה היה מציק, אח"כ גיליתי שהיה עדיף לחבר את הבית רדיו לגוף, ולהשחיל כל כבל לפי המיקום ערוץ שלו ( אחד אחד ), ואז להשתמש בסרגל סידור כבילה ולסגור על כולם שלא יזוזו יותר.
    כל מצב אחר משהו אחר זז וזה יכול להטריף, בייחוד אם רוצים שהכל ישב מסודר ולא סתם דחוס.

השלב הבא שממש הפריע לי זה הבולמים, היו רכים מידי, 4 ברגים הוצאתי את כולם, קידמיים כיוונים לפי 3.45, ואת האחורים לפי 6.50, למה? שיחקתי עם זה כמה פעמים (זה קורע את אצבעות ) והגעתי למספרים האלה שנראה שהרכב מאוזן יותר בשלב זה, מאוד ייתכן שהמשך אשחק עם הכיוונים שוב.

Name:	כיוון בולמים קידמיים.jpg 
Views:	221 
Size:	137.3 קילובייט 
ID:	150492Click image for larger version. 

Name:	כיוון בולמים אחורים.jpg 
Views:	217 
Size:	197.0 קילובייט 
ID:	150493

עכשיו קצת שאלות:

סתמתי את החורים בגלגלים עצמם ( בגאנטים? ) עם דבק פלסטי פשוט, אני מבין שכעת צריך לעשות חורים בכל ארבעת הצמיגים בשביל לתת לאויר לצאת:
    איפה עושה את החורים:
    בדופן של הצמיגים?
    במרכז הצמיגים?
    בחלק הפנימי של הצמיגים?
    כמה חורים כדאי לעשות, ומה הקוטר שכדאי לעשות?
    פשוט לחמם איזה מחט/מסמר/בורג ולדחוף ולהוציא?

מקווה שמחר אצא לאיזה סיבוב בחוץ ויהיו רשמים של נסיעה ראשונה סוף סוף
    נערך לאחרונה על ידי shay1; 11-01-2020 בשעה 02:35:36.
    שי,

תודה!
    26
    הוזכר
    4 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

טוב, יום כזה יפה, היה קשה להתאפק, אז יצאתי עם הצמיגים שהם עדיין ללא חורים ( כמו אבובים LOL ).
    המנוע הזה עובד אחרת לחלוטין ממה שאני מכיר, ממש מגניב הקטע של עלייה על עצמים גבוהים.

כלומר, הרכב נוסע די לאט גם בהילוך המהיר שלו, ימינה ושמאלה לא מורגשים, ז"א אני רואה את הגלגלים זזים, אני שומע את הסרווים עובדים, ו...הרכב ממשיך ישר
    בטיפוס בוצי על גבעה רכה לא הייתה בעיה, עם גבעת אבנים הוא קצת התקשה בקצב ממש איטי כי פשוט העיף את כל האבנים.
    בין אבנים בטיפוס ממש איטי ( זחילה ) זה עובד, אבל אין לי אינדיקציה אם זה נחשב לטוב או לא, מה שלא יהיה זה כיף להסיע את הרכב.

קטע קצר מנסיעה בבוץ ממש רך :

Name:	IMG-20200111-WA0012.jpg 
Views:	227 
Size:	240.1 קילובייט 
ID:	150494Click image for larger version. 

Name:	DSC_2484.jpg 
Views:	231 
Size:	290.8 קילובייט 
ID:	150495

אחרי קפיצה קלה בהילוך מהיר, גיליתי שהמעביר בין הילוך גבוה לנמוך לא עובד, שהורדתי את החופה הבחנתי שהפין הקפיצי המקשר בין הסרוו לגיר השתחרר, החגיגה נגמרה ועליתי חזרה לניקיון ובקרת נזקים:

Name:	פין קפיצי משוחרר.jpg 
Views:	228 
Size:	191.3 קילובייט 
ID:	150496

הניקיון היה קשוח, זו פעם ראשונה ואחרונה שאני מסיע בכזה בוץ.

Name:	20200111_131932.jpg 
Views:	227 
Size:	275.7 קילובייט 
ID:	150497Click image for larger version. 

Name:	20200111_131954.jpg 
Views:	215 
Size:	204.3 קילובייט 
ID:	150498

אחפש להבין איך הפין הקפיצי הזה צריך להיות ואסדר אותו שאוכל להמשיך להסיע.
    שי,

תודה!
    26
    הוזכר
    4 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

עדכון קטן, הפין הקפיצי צריך להיות מחובר קבוע, הלחמתי אותו עם מעט בדיל.

במקביל הזמנתי מצלמה ומשקפי fpv בסיסים, שיאפשרו לטעום קצת מהחוויה החדשה הזו.

שי,

תודה!
    0
    הוזכר
    1 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

קודם כל תתחדש, אני קצת חוזר לדיון הקודם (בדיילי משהו), רכב וורסטילי זה שוב מונח רחב, רכב שעושה הכל מהכל אומר שהוא עושה קצת מהכל, וזה משהו שאיאפשר לשנות (ולא רק בעולם הזה), אז אין מראה סקייל יש מראה של מאנסטר, אבל הוא נוסע "יחסית" לאט ועולה על סלעים, די ברור לא.. אם אני אקח זחלן סקייל 1.9 או זחלן סקייל 2.2 ברור שלשני תהיה עדיפות בשטח ועבירות, למה ? צמיגים וגודל, כנל גם פה.

מה שאני מנסה להגיד זה שלעבור את אותם אתגרים עם SUMMIT יהיה לרוב קל הרבה יותר, ומהר מאוד משעמם או ירגיש משעמם, בשונה מזחלן סקייל כלשהו, הרוב המוחץ שאני מכיר שיפרו את הסאמיט שלהם לרמה כוח וכו, ופשוט וויתרו על הזחילה לטובת זחלן יעודי, כי שניסו לעשות ההפך זה פשוט לא אותו דבר.

אבל שוב אני לא רוצה סתם לדחוף לכיון מסוימים, זה ההרגשה שאני קיבלתי מקריאת השורות הראשונות בתרד הזה, אבל שי ידע מה מתאים לו, לא אני אחליט הזמן וההסעות יגידו.

שי היופי במתלים שהם בתצורה הזאת (pushrod suspension) זה החסכון במקום בחלק התחתון ובבתי הגלגל, לא סתם רכבי F1 עושים בזה שימוש. במקרה של הסאמיט זה מאפשר גם מרווח גחון טוב, חלוקת משקל וכו.

חורים בצמיגים כמו שציינת אתה יכול לעשות עם מסמר או כל חפץ חם אחר (אם יש לך מחורר חגורות חח זה עובד טוב), מה שכן שים לב שלהסיע במים עם חורים בצמיגים, בשלב כזה או אחר יגרום לספוג להירטב.

על כל מקרה תהנה, ומקווה שיענה לצרכים שחיפשת שזה הכי חשוב.

תודה!
    1,390
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

טוב... סוף סוף התפנתי [אחרי ריצה של 24 שעות רצוף]
    לגבי הצמיגים:
    אפשר לחמם מסמר אבל צריך שיחדור רק את הגומי.
    מאחורי הגומי יש ספוג שרצוי שיפגע כמה שפחות
    מחורר של חגורות זה מצויין אבל מצריך שהצמיג יהיה מופרד מהג'אנט
    לטעמי, עדיף שהליכלוך ייצא בצנטרפוגה מחור בחלק החיצוני של הצמיג מאשר יכנס בצנטרפוגה מחור בחלק הפנימי של הגאנט... ולא יהיה לו איך לצאת

המבנה של הבולמים חוסך מקום מצד אחד ומעניק טווח תנועה עצום למתלים...
    הבעיה היא שבטווח הארוך יש במערכת המתלים הזו פוטנציאל בילתי נדלה של בלאי, תחזוקה וחופשים...
    השילוב של הכול עשוי מפלסטיק אינו טוב...

אני חושב שהיופי בסאמיט זה שאין דבר כמעט שאינו עובר.
    האתגר הוא לחפש משהוא שהוא לא עובר ולעבור אותו בכל זאת

נהיגת רכב FPV הוא אתגר בפני עצמו אבל נשאיר אותו להמשך

רן ענבר

תודה!
    0
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

הבקר המקורי לא עובד טוב עם ליפו. כשהסוללה יורדת למתח מסויים הוא מוריד את המהירות של הרכב אפילו שהסוללה עדיין טעונה.
    דבר נוסף אל תסע בהילוך המהיר עם דיפרנציאל נעול ישברו לך הציריות, כדאי להחזיק מלאי.
    תחזיק גם מלאי גלגלי שיניים של הסרווים. יש שני סרוו היגוי ואם הראשון נשבר השני לא יחזיק מעמד. עד כמה שזכור לי כל הסרווים לא בגדלים סטנדרטיים.
    רצוי גם להחליף את הקלא'ץ יש דגם משודרג.
    רצוי לא להעמיס עליו עם מנוע בראשלס הרכב בנוי עם טולרנסים נמוכים וכל שינוי יגרום לבעיה במקום אחר

תודה!
    26
    הוזכר
    4 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

הזמזום הבלתי פוסק מהמערכת היגוי הוציא אותי מדעתי, היה לי די ברור שזה קשור לצמד הסרווים של ההיגוי, אני מתקשה להבין למה צריך 2 ולא אחד בומבה, אבל בסדר, גם לדבר הזה אגיע בשלב מאוחר יותר.
    בשניה שפותחים את הברגים שתופסים את הסרווים למערכת היגוי, נהיה שקט במוח ( אוי כן! ככה זה צריך להיות! ). זה גרם לחימום ועבודה מאומצת של הסרווים ( של ההיגוי ) סתם בגלל כיוון רעוע.

הסתכלתי ברשת, קראתי בעוד פורמים, הבטתי על המכלול וראיתי שזה ממש לא מסובך לסדר.
    הכנתי צמד סרטוני וידאו שמראים את ההבדלים בין מצב א' שהגיע out of the box עם זמזום בלתי פוסק, מול מצב ב' שכבר עשיתי את הכיוון הכי טוב ויעיל שהצלחתי להגיע אליו.
    הגברתי את עוצמת המיקרופון לצורך שמיעה של הזמזום, בפועל זה הגביר בעיקר את הנשימות שלי, מתנצל מראש על הפדיחה.

רן ועידן, תודה על ההסברים, השתדלתי לעבור שוב על מה שכתבתם בנוגע לחירור צמיגים, אך זה לא ענה לי על השאלות ששאלתי קודם לצורך עשייה בפועל.
    אם זה בסדר, אנסה להבין מכם שוב מה צריך לבצע בפועל, לפני שאני משחיט סתם את הצמיגים.
    את החורים עושים בחלק החיצוני של הצמיג, זה ברור לחלוטין היות ואת החלק הפנימי סתמתי. לא הצלחתי להבין איפה בחלק החיצוני של הצמיג נהוג לבצע את החירור, כלומר: בדופן של הצמיג? ממש על השטח מגע של הצמיג ? כמה חורים כאלה לעשות? חשוב שזה יהיה בצורה אחידה אם זה הרבה?

הבקר המקורי לא עובד טוב עם ליפו. כשהסוללה יורדת למתח מסויים הוא מוריד את המהירות של הרכב אפילו שהסוללה עדיין טעונה.
    דבר נוסף אל תסע בהילוך המהיר עם דיפרנציאל נעול ישברו לך הציריות, כדאי להחזיק מלאי.
    תחזיק גם מלאי גלגלי שיניים של הסרווים. יש שני סרוו היגוי ואם הראשון נשבר השני לא יחזיק מעמד. עד כמה שזכור לי כל הסרווים לא בגדלים סטנדרטיים.
    רצוי גם להחליף את הקלא'ץ יש דגם משודרג.
    רצוי לא להעמיס עליו עם מנוע בראשלס הרכב בנוי עם טולרנסים נמוכים וכל שינוי יגרום לבעיה במקום אחר
    מנחם איך בדקת את עניין המהירות והמתח? עם צב"ד או שממש החלפת סוללות lipo עם אחרות וביצעת השוואה פרמטרים לפני ואחרי?
    את הטיפ עם הדיפרנציאל אני מכיר, תודה רבה. יצא לי להתקל בו בעת צפייה בסרטוני שדרוג וביקורות של הסאמיט.
    לא ירדתי לסוף דעתך לגבי הגלגלי שיניים של הסרווים, ז"א למה שאחד ישבר? ממה שראיתי עד כה הסרווים של ההיגוי בגודל סטנדרטי לחלוטין, אני מפספס משהו?
    מה הסיבה שהקלאץ' התחליפי טוב יותר מהמקורי, יש לך המלצה על חברה מסויימת? קישור למוצר?
    העצה של מנוע בראשלס היא הגיונית כל עוד נשארים עם החלפים המקוריים, אך אם משדרגים הגיר והדיפרנציאלים וגם את הציריות ( cvd's ?) יש סיבה אחרת לא להחליף בקר ומנוע למערכת בראשלס סנסורד?
    שי,

תודה!
    26
    הוזכר
    4 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

טוב זה מתחיל להיות מעיק, סיימתי הכל, תכננתי להסיע קצת בשביל לחוש שהכל בסדר ולהתלהב שסידרתי ו..

גם הזמזום חזר איכשהו, וגם שני הסרווים פשוט מתקתקים כאילו סיימו את החיים שלהם, האבחנה נכונה, או שאני צריך לבדוק את עצמי?
    שי,

תודה!
    1,390
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

לגבי הצמיגים:
    חור אחד או שנים [ לא יותר] בכיוונים מנוגדים בחלק דק [בלי בליטה] בסוליית הצמיג [כל צמיג]סוליית הצמיג זה החלק שיש בו בליטות שאוחזות בקרקע...
    לא הייתי עושה חור גדול מ 2 מ"מ קוטר

הזימזום הוא "רצון" של הסרוו להגיע לנקודת 0
    העיניין הוא שיש 2 סרוואים שנלחמים אחד בשני על נקודת אפס
    עיניין נוסף הוא התנגדות הקרקע ומערכת ההיגוי.

אם זה כל כך מפריע לך, קנה סרוו אחד טוב ותשתמש רק בסרוו אחד.

יש קיט של הורדה משני סרוואים לאחד עבור רכב זה

אני חייב לומר לך שטראקסס זו חברה שמחרפנת אותי
    אני רואה כל פעם מישהו קונה רכב בלא מעט כסף ובמקום להנות ולהסיע רק משדרג משפצר מתקן ומשקיע עוד ועוד כסף ברכב שגם ככה לא היה זול
    בסוף התהליך אתה מחזיק ביד רכב שהשקעת בו פי 2 ממה שקנית אותו ואינו נוסע יותר טוב
    במחיר שמשקיעים ברכב כזה ניתן לקנות רכב תחרותי מהשורה הראשונה

ברור לי שאנחנו כמבוגרים, נהנים לשפצר ולתקן את הרכב...לפעמים גם "לפנק אותו" לא כי באמת צריך
    אבל חייב להיות יחס סביר כל שהוא בין כמות ההסעה לתחזוקה.

רן ענבר

תודה!
    26
    הוזכר
    4 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

תודה רן, איישם מחר את עניין החירור של הצמיגים.
    כרגע אני מסוגל לזרוק את הרכב מקומה 12.

עוד לא הספקתי להסיע וללמוד אותו וכבר נעמד לתיקונים..
    אנסה לדבר מחר עם החנות ,כבר ביום שהוצאתי את הרכב מהקופסא שלחתי לחנות וידאו שיש את הזמזום הבלתי פוסק הזה.

שי,

תודה!
    1,390
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

הזימזום? היה גם עם המערכת שלט המקורית?
    לדעתי, במערכת של טראקסס יש איזה מיקס מובנה שמסנכרן את שני הסרוואים האלו.

כשאתה מחליף חלקים במיוחד כמו מקלט ברכב מורכב כמו סאמיט, אתה לא יכול לבוא בטענות לאף אחד...
    לא הפעם.
    גם אחראיות היצרן לא תתפוס במקרה הזה.

אני הייתי מחליף לסרוו היגוי אחד וזהו.

רן ענבר

תודה!
    26
    הוזכר
    4 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

זה הוידאו שהעלתי כמה הודעות למעלה, שרק הוצאתי את הרכב מהקופסא, כפי שניתן לשמוע, גם בוידאו הזה יש את הזמזום של הסרווים.
    אם תעיף מבט בתמונות שלי למעלה תוכל לראות שחילקו את הערוץ של ההיגוי ל-2 כלומר כל סרוו עם ערוץ משלו, ושניהם נקראים ערוץ 1, משעשע משהו, אולי לזה התכוונת מיקס?

בכל מקרה אם הסרווים הלכו והחנות שממנה רכשתי תעדכן שאין מה לעשות, זה יבאס ממש, ולא בגלל שלא מחליפים או שאין את מי להאשים, בגלל שזה רכב חדש, לטעמי אין הבדל אם זה קרה במערכת רדיו שלי או המקורית, זה רכב שלא נסע וכבר 2 סרווים מתים ופין קפיצי שהייתי צריך להלחים, מה יקרה שאסיע מחזור שלם של סוללות? אחזור עם כל החלקים ביד?

נמתין לחנות ואראה איך אני מתקדם הלאה.
    שי,

תודה!
    1,390
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אני לא חושב שהסרוואים הלכו.
    הזימזום מעיד על כך שהם מחפשים את המרכז שלהם ולמעשה נלחמים אחד בשני.
    כשאתה כותב שהסרואים מתקתקים? הם זזים או לא מזיזים את ההגה כלל?
    לגבי המיקס מובנה במערכת של טראקסס: בעבר הרחוק, תירגמתי הוראות הפעלה של אחד השלטים שלהם.
    אחד הדברים שאני זוכר במעורפל הוא משהו שכתוב על שימוש במערכת שונה מטראקסס או החלפת מקלט ...
    לכן חשבתי שבמקלט לרכב הזה יש משהו ייחודי לו עקב ריבוי הסרוואים.
    לא זוכר את הנושא הזה... צריך לבדוק.

לצערי, בעת החלפת מקלט ומשדר צריך לכוון לכל סרוו את ה epa
    שיכחת סרוו אחד או אין כיוון נכון של epa עלול לשרוף סרוו בין אם מזמזם ובין אם לא.
    לצערי, אני בספק אם אחרי החלפת מקלט ומשדר אפשר לממש אחראיות יצרן על משהו שנפגע.

אני משתדל, להסיע רכב as is בהתחלה, ללמוד אותו, ורק אחר כך להתחיל בשינויים ושיפורים.
    כך, חלק מהמחלות ילדות שיש לכל רכב נחסך ממני.
    אבל... מחלות ילדות יש לכל רכב.

רן ענבר

תודה!
    26
    הוזכר
    4 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

בהודעה #14 יש את הוידאו שרואים שהם זזים אבל מתקתקים ללא שום סיבה.
    כלומר, גם שאין על הסרוו כלום וגם עם 10% טווח עבודה הוא מתקתק בטירוף.

האמת שאם הייתי מדמיין שזה יהיה כזה סרט, הייתי מקדיש נסיעה מיוחדת לחנות ועושה שם Unboxing בשביל לראות את כל התחלואות/כיוונים במקום, ואז זו אופרה אחרת לחלוטין.

כרגע החנות בודקת , מה שאפשר לעשות נאמר אמן, מה שאי אפשר נתמודד לבד, בכל זאת הם לא אשמים שזו האיכות הירודה של Traxxas. כן, מבחינתי זו איכות ירודה, אפילו "הזבל הסיני" שרכשתי ברבע מחיר לא הגיע לרמה כזו של תקלות. יש תקלות, וודאי, אבל כאלו שנגרמו מהסעה (הסעה אכזרית) ולא מעמידה במקום..

לא דמיינתי שלרכב יהיו כאלו בעיות, כל כך מוקדם, בייחוד לאור איך שאנשים מתחרעים ( השגיאה מכוונת) עליהם ב-Youtube.
    שי,

תודה!
    0
    הוזכר
    1 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

שי,

להגיד לך שיש לי משהו טוב להגיד על ההיגוי הכפול, לצערי מלבד עמידות וכוח עם סרבו נורמלי (לא הסטוק) אין באמת. על כל מקרה ממה שאני מכיר מEREVO שמשתמש במנגנון זהה, הייתי ממליץ לך להתרכז בכיוון של אחד קודם, לישר ביניהם (עם כיוון הזרוע) ורק אחרי שזה ישר, לקבוע גבולות וכו.

ואני מכין אותך מראש לזה שברגע שמהו קטן יזוז או יהיה חופש במתלה או בכל מנגנון אחר זה ישר ישפיע וידרוש כיוון מחדש.

הפתרון ? פשוט לפרק זרוע אחת ולהתשמש בסרבו בודד

תודה!
    1,390
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ראיתי את הסירטונים.
    נכון שהתיקתוק הוא לא תקין.
    זימזום כן... וגם זה בתחום הסביר.

סרוו אחד חזק יפתור את כל הבעיות...

רן ענבר

תודה!
    0
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

לגבי המהירות זה מאוד מורגש בנסיעה מהירה וקפיצות פתאום יש נפילת כח, זה הסתדר רק אחרי שהחלפתי בקר.
    לגבי הסרווים מה שזכור לי זה היה מזמן אחד הסרווים של ההיגוי הלך לו גלגל שיניים והיה רעש של זימזום שהתכלמתי ממנו עד שנשבר השני ואז גם גיליתי שאחד הסרווים של נעילת הדיפרנציאל גם מרעיש כי נשברו לו הגלגלים.
    עד כמה שאני זוכר סרוו רגיל לא התאים במיקום מבחינת הגודל.
    לגבי הקלאץ יכול להיות שבדגמים החדשים זה כבר המשופר שלי זה דגם מהראשונים לפני 6 שנים.
    אני הוספתי מאוורר למנוע כי הוא נשרף לי פעם
    והחלפתי משולשים קדמיים למתכת אחרי שנשברו כמה פעמים.
    לא ראית שיש שדרוג לגיר

תודה!
    26
    הוזכר
    4 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

החלפתי את צמד הסרווים באחד סטנדרטי חדש שהיה לי כאן, זה סרוו 25 קילו עובד לא רע.
    הסרווים המקוריים נראים ונשמעים רע.
    הסרווים של ההילוך והנעילת גלגלים בגודל מיקרו.
    בנתיים הם לא עושים מרות.

שי,

תודה!
    1,390
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

הסרוואים של הנעילות דיפרנציאלים וההילוכים גם עושים זימזום?

רן ענבר

עמוד 1 מתוך 6 123 ... אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. התחדשתי
    על ידי חן תם בפורום פורום מסוקים חשמליים
    תגובות: 23
    הודעה אחרונה: 04-11-2011, 15:37:16
  2. [חדשות] התחדשתי לי ב DX8
    על ידי dikoz בפורום פורום רדיו ואלקטרוניקה
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 12-02-2011, 19:33:41
  3. סוף סוף התחדשתי!!