שמות משתמשים לתיוג

מציג תוצאות 1 עד 25 מתוך 35

נושא: המלצה לרכישה - חדש בתחום

תצוגה בשכבות

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
    תודה!
    0
    הודה 107 פעמים ב 99 הודעות
    הוזכר
    1 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה: המלצה לרכישה - חדש בתחום

סוללות אני יכול להגיד לך מניסיון שהזמנתי לחבר עכשיו, כל משלוח אם בכלל יצאו רק לקראת אמצע-סוף חודש הזה, תבדוק עם החנות שאתה קונה, וגם את זה תיקח בערבון מוגבל. מבחינת מחיר, בחול זה יעלה כמעט פחות מחצי מהארץ, החסרון זה הזמני משלוח המפוקפקים כרגע.

מטען כמו שרן ציין לעיין בהסברים בתרד שלו יקדם אותך, מה שכן לפני שתבחר תקציב כי אני מבין שאין לך בעיה להשקיע יותר או פחות, העיקר לקבל מוצר איכותי וטוב שיענה לצרכים שלך.

אז קודם תתמקד באיזה נפח סוללות אתה יכול להתאים לרכב, מידות לרוב יש בחוברת של הרכב (אפשר להוריד מהאתר), אחרי שתבין תמגבלה הפיזית, ותינעל (בערך) על קיבולת וגודל של סוללה.

תראה את הצרכים שלך למטען, אלה תתפתה לשום פירסום או כותרות של יכולת הטענה לשני סוללות וכו, בסופו של יום שקוראים את המפרט ואת האותיות הקטנות אפשר להבין תמגבלות.

הדבר הנוסף שתחשוב עליו זה הזמני הטענה והיכולת להטעין יותר מסוללה אחת במקביל, ואין קשר לכמה סוללות או רכבים יש לך.

ובסופו של יום (אחרי שתקרא ותבין מרחבי הרשת וההסברים בפורום) למטענים איך שלא תשחק עם המספר תאים, מתח וכו, זה תמיד יגמר בהספק (WATT), אז כן אתה רוצה מטען שיכול להטעין את המספר תאים של הסוללות שקנית, וכן תרצה שהוא יוכל להטעין אותם בקצב סביר (לרוב 1C מהקיבולת) ומשם תמשיך לפיצרים ויכולות.

אני אישית העדפתי מתמיד מטענים שלא צורכים שנאי/ספק מתח חיצוני, החסרון הוא שאם הלך הספק לרוב הלך המטען, היתרון שאתה לא צריך להתעסק עם שנאים למיניהם ולחשב או לחשוש ממתח לא מספק.

שורה תחתונה זה באמת עניין של העדפות ותקציב, אני עד היום השתמשתי במטען איכותי 50W, יש לי מספר רכבים סוללות מ2 עד 4 תאים, רק לאחרונה הצורך לחכות או להטעין מספר סוללות במקביל הלך וגדל, ולכן שידרגתי למטען 100W ("אמיתי") עם יכולת להטעין שתי סוללות במקביל, מקווה לעלות ביקורות קטנה בקרוב.

על כל מקרה תעדכן בהתקדמות, נשמח לעזור בהתאם ולעשות סדר.
    נערך לאחרונה על ידי TAOTAO; 08-02-2020 בשעה 00:12:53.

2. המשתמשים הבאים אמרו תודה לTAOTAO על הודעתו:

Combo (08-02-2020)

נושאים דומים

1. [עזרה!] חדש בתחום (המלצה לטיסן)
    על ידי Relos בפורום פורום דאונים וטיסנים חשמליים
    תגובות: 17
    הודעה אחרונה: 16-01-2015, 08:05:16
  2. [שאלה] חדש בתחום צריך המלצה...
    על ידי sharonrasta בפורום פורום מסוקים חשמליים
    תגובות: 7
    הודעה אחרונה: 13-11-2014, 13:58:03
  3. [עזרה!] המלצה לרכישה של 3axis gyro
    על ידי אילן מה בפורום פורום מסוקי דלק
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 15-09-2013, 22:49:51
  4. [שאלה] המלצה לרכישה
    על ידי LiorNT בפורום רחפנים מרובי להבים
    תגובות: 32
    הודעה אחרונה: 18-04-2013, 13:41:51
  5. המלצה ל3D מהסיני / או זול אחר למתחיל בתחום (של ה3D)
    על ידי פוגלש בפורום פורום דאונים וטיסנים חשמליים
    תגובות: 24
    הודעה אחרונה: 21-03-2013, 18:34:06

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •