שמות משתמשים לתיוג

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 25 מתוך 40

נושא: משהו שרציתי לאמר הרבה זמן, ואני חושב שחשוב שחברי הפורום יקראו

מנחת הבית
    חוות רונית
    תודה!
    58
    הודה 158 פעמים ב 104 הודעות
    כניסות לבלוג
    2
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל משהו שרציתי לאמר הרבה זמן, ואני חושב שחשוב שחברי הפורום יקראו

זוהי התגובה שלי לדיון שנפתח בפורום משוב והצעות, שאני חושב שהיא נוגעת לכולנו
    ואם נשנה קצת את הדרך בה אנו פועלים הפורום יהפוך להיות מקום הרבה יותר נחמד
    אני חושב שזה נושא חשוב, והדיון בו חשוב
    בואו ננהל דיון מתורבת בנושא

ואתם יודעים מה אני חושב?
    אני חושב שצריך לחנך חלק מהמשתמשים הוותיקים פה
    ואני גם אנמק למה
    אני נמצא בפורום הזה מהיום בו הוא הוקם, וכן גם אני כמו כל מי שבתחום הייתי מתחיל
    וגם אני שאלתי שאלות מטופשות, על מסוקים שנחשבים לזבל,
    וגם אני לפעמים הצעתי רעיונות חדשים לשיפור מוצרים, שכנראה לאנשים מסויימים היו נראות כאבסורד
    וגם אני שאלתי איזה שלט יותר טוב, ספקטרום או פוטאבה
    אבל אתם יודעים מה היה ההבדל?
    שאפילו אם אנשים לא הסכימו עם מה שאמרתי, או חשבו שזו שטות מוחלטת, או היו בטוחים שהייתי
    יכול למצוא את התשובות בשרשור אחר
    הם ענו לי בצורה מכובדת, בדרך ארץ כפי שיאה לענות
    וגם אני גדלתי משם, והשתמשתי בידע שרכשתי משלל אנשים שונים מכל קצוות הארץ והעולם
    לעזור למתחילים אחרים להיכנס לתחום בצורה חלקה ומכובדת, ואם הדעה של מישהו נוגדת את הדעה שלי
    כמעט תמיד הבעתי את דעתי הנגדית בצורה מכובדת, או שפשוט לא הגבתי בכלל
    אבל בזמן האחרון משהו משתנה בפורום זה
    משום מה משתמשים וותיקים חושבים שמונה ההודעות שלהם יכול לתת להם את הזכות לזלזל במתחילים
    לענות בצורה מזלזלת, פוגעת או לא רצינית
    משום מה אותם וותיקים שוכחים שגם הם שאלו שאלות מטופשות פעם
    אז נכון שיש מילים מעצבנות כמו דחוף שמצורך אליו סימני פיסוק רבים
    שיש הודעות כאלה אפשר לעשות מספר דברים
    אם זה כל כך מרגיז אותכם-לא לענות
    אפשר לענות בצורה מקצועית
    ואפשר לענות בצורה מקצועית, ולבקש מהשואל לכתוב כותרת עניינית פעם הבאה
    תאמינו לי שברוב המוחלט של המקרים, אם לא יגיבו לאותו אדם ששאל בצורה לא מסודרת. הוא בדרך כלל יבין בעצמו שלא ככה שואלים, או שהוא יחפש את המידע במקום אחר
    אז כמו שבשרשור מהעבר אמרו לי אנשים שהם היו בשטח הטסה קודם, לכן הם לא רוצים עוד מטיסים חדשים או אחרים וישנו להם את מה שהיה עד עכשיו
    אז אני לא אומר את זה בצורה כזו בוטה ופוגעת
    אבל, אני הייתי בפורום הזה מיומו הראשון,וזה באמת הפורום הכי גדול משוכלל ומקצועי בארץ כרגע.
    אבל הרמה פה מתדרדרת מהר מאוד, ובתור מי שהיה בפורום הזה בהתחלה אני יודע שזה לא חייב להיות ככה
    ואני מבקש מכולכם, פעם הבאה שאתם רואים שאלה או דעה שנראית לכם מטופשת תספרו עד 10
    ותחשבו מה לעשות, או יותר חשוב מה לא לעשות
    לא להגיב בצורה מזלזלת
    לא להעליב
    ולא לצחוק על חשבונו של אדם אחר
    זה לא מוסיף לכם כבוד
    זה לא מוסיף לאדם השואל כבוד
    וזה לא מוסיף לפורום הנפלא שלנו כבוד

חבל לי לראות שאדם חדש פותח שרשור לגבי הצעה חדשה לשינוי שהוא חושב שאולי כדאי לעשות
    וחברי הפורום ממש משפילים אותו, וגורמים לו לחשוב כאילו השאלה שלו היא מטופשת וחסרת כל הגיון, ועוד עושים את זה בצורה מגעילה
    בזכות אנשים ששואלים שאלות "מטופשות" כאלה התחום שלנו התפתח כל כך לאחרונה, בזכות אותם רעיונות "אבסורדיים" יצאו הפיתוחים הטכנולוגיים הכי משמעותיים
    חבל לי לראות שאדם שואל איזה שלט יותר טוב (ונכון שהשאלה נשאלה בעבר, אבל בתחום שלנו דברים משתנים מהר וכל הזמן) ואנשים מריצים "דאחקות" ביניהם על הקרב בין פוטאבה לספקטרום,
    בלי להתייחס בכלל לשאלה המקורית או לענות עליה בצורה מכובדת
    ושלא תבינו אותי לא נכון, אני לא בעד לנהוג בכפפת משי בכל ילד בן 12 (סליחה על ההכללה, יש בפורום הזה ילדים בגיל הזה שתורמים יותר מחברי פורום בגיל כפול) שמטריד את כולם בשאלותיו מליון פעמים ביום, ובמקרים כאלה ההנהלה של הפורום מטפלת יפה מאוד
    אבל לשאר חברי הפורום, אל תתערבו, אל תגיבו, אל תורידו את הרמה

מה שאני בא לאמר פה, שגם דעה אישית יש דרך להביע
    בלי לפגוע באף אחד, ותאמינו לי שאם תנהגו ככה כולנו נרוויח

אני מקווה שהדברים שכתבתי פה יחלחלו לתודעתם של אנשי הפורום, ותחשבו פעמיים לפני שאתם מרביצים לאיזה מתחיל עם המקלדת
    בכבוד רב אלעד דב- Elad Dov
    Trex 700e dfc pro hv- IKON Fbl
    Gaui X3-Ikon Fbl
    Trex 450L- IKON Fbl
    Telink SU-29
    JR X9303 2.4Ghz

תודה!
    21
    הודה 5 פעמים ב 3 הודעות
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה להודעה: משהו שרציתי לאמר הרבה זמן, ואני חושב שחשוב שחברי הפורום יקראו

אני שמח שהחלטת לפרסם, ואני חושב שאתה צודק בדבריך במאת האחוזים
    שי
    Futaba 10CHP
    Outrage Velocity 50, YS 56-SR
    אני לא סובל מאי שפיות, אני נהנה ממנה.

מנחת הבית
    הרצליה גליל ים
    תודה!
    10
    הודה 2 פעמים ב 2 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה להודעה: משהו שרציתי לאמר הרבה זמן, ואני חושב שחשוב שחברי הפורום יקראו

אחי חזק ואמץ כל מלה שלך היא נכונה בהחלט..

יש פה המון אנשים טובים שעזרו לי ויש המון ששלחו אותי ישר לחפש "כי כבר דנו בזה"
    אני חבר בפורום הזה מ Nov 2008 ומונה ההודעות נמוך כמו של כל משתמש חדש...
    אני אוהב את הפורום הזה אבל לפעמים אדם שמתחיל בתחביב מגיע לפה וחושב שהאנשים שמתעסקים בתחביב יעזרו לו ובעצם הוא מגלה שהם אנטיפתים ולא עוזרים לאף אחד כי הם מקבלים תשובות מזלזלות כמו שנתת דוגמא..

תודה!
    77
    הודה 41 פעמים ב 27 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

כל מילה בסלע!
    רון טוסמן

תודה!
    9
    הודה 11 פעמים ב 9 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אני יכול לומר דבר אחד
    ירדו עלי כאן המון מאז שהגעתי וזה נראה כאילו הם נהנים מיזה
    מזלי שלא התייחסתי ואת יתד הפתיחה שלי תקעתי עם מישהו שבאמת בה לעזור לי ולהדריך אותי
    בכל אופן שראיתי שייש כאן מתחילים כמוני רק שלא ידעו לאן ללכת שלחתי להם הודעה פרטית וניסיתי לכוונם בדרכי שלי
    כי אם הייתי נכנע כאן להודעות קרוב לודאי שלא הייתי כאן יותר
    כל מילה חרוכה כאן הייטב במירב ההודעות מהחדשים
    נקווה שישתנה

תודה!
    31
    הודה 180 פעמים ב 100 הודעות
    כניסות לבלוג
    3
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אני מסכים עם חלק גדול מהנאמר, יש באמת הידרדרות בסובלנות הכללית כלפי חברים חדשים שמביעים חוסר טאקט בסיסי שמצופה מכל אדם שמצטרף למקום שכבר מתרחש בו דין, ומתנהג כאילו שחברי הפורום חייבים לו משהו או עובדים אצלו.
    הציניות בדרך כלל מופנית כלפי החצופים שבהם, ולפעמים באמת קשה לעצור את כדור השלג העוקצני הזה.
    אני מסכים לחלוטין עם החשיבות של שמירה על אותה תרבות דיון שעליה מטיפים לחדשים תוך כדי שנוהגים בדיוק הפך ממנה, רק שעל מנת שהם יבינו את ההבדל בין הפורום הזה למזבלות מילים נטולות אחריות שצצות סביבו תחת כל עץ רענן (נדמה לי ששם משתנים הכלבים) כאן יש רגישות לאחריות האישית, גם בשימוש בסוללות וחשמל, גם בהתנהגות בשטח, ובסופו של דבר גם בסבלנות לקרוא ולהתייעץ מתוך כבוד למדריך, גם אם הוא וירטואלי ואנונימי, כי זה לא מנגנון אוטומטי שכותב את התשובות שאותו חדש מתעלם מהן, אלה אנשים שמשקיעים זמן ואנרגיה ובכל פעם שהם מבינים שזה היה לשווא יש להם פחות כח להתחיל מהתחלה.

אני לא מצדיק התקפה של אף טירון, ובהחלט יש מה לשפר בתחום האיפוק של הוותיקים, אבל מול דור מפונק ועצלן שאיש לא טורח לחנך לפעמים אין ברירה וצריך קצת להעמיד את החריגים במקום.

אפשר לנעול.

תודה!
    2
    הודה 155 פעמים ב 138 הודעות
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

הבעיה היותר מהותית היא לא של גולשים מתחילים ששואלים שאלות בתום לב אלה של גולשים "ותיקים" שהופכים פורומים מקצועיים למזבלת מילים .
    לפעמים בנושאים שאין להם מושג ומסיבה לא ברורה הם מרגישים מחוייבים להוסיף את התגובות חסרות תכלית והתועלת שלהם שלהם.
    במקרים רבים "הותיקים" מגיבים תשובה מוטעית ולא אחראית סתם מחוסר ידע , מה שהופך את העניין לגרוע יותר כי המתחיל לפחות מבין שהוא לא מבין ושואל .

תודה!
    31
    כניסות לבלוג
    3
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

או מנהלים מלחמות מכוערות על גבי הפורום.

תודה!
    0
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

דווקא בגלל היותו של המקום הזה פורום שבו אתה כותב את התגובות שלך ולא זורק ישר את הדברים
    אני הייתי מצפה לרמה שונה לגמרי של התגובות. אנחנו מדברים פה על תחום שדורש ידע הבנה העמקה והשקעה, וברמה הזאת הייתי מצפה שגם יהיו ההודעות הכתובות.
    נכון שאני חדש ונכון שאני לא כותב ומגיב הרבה אבל אני נכנס בצורה יומיומית לפורום כבר שלושה ארבעה חודשים, שאלתי מספר שאלות וחלק מהדברים קיבלתי תשובות מידיות וממש נהדרות, עם פירוטים מלאים על בניה והצעות לאיך אפשר להתקדם הלאה בתחום.
    אבל מנגד ראיתי הרבה מאוד נושאים ששרשרת התגובות שם הייתה פשוט בלתי נסבלת לקריאה, זה נראה כמו תגובות בפורום נעצה כלשהו.
    אייל שפירא הייקר, אני לא מכיר אותך בצורה אישית אבל אני עברתי על שירשורים עתיקים ורואים שאתה משקיע שעות רבות בהימצאות בפורום, אבל כבר תקופה שחלק נכבד מההודעות שלך הן מעליבות ופוגעות או שהן חלק מאיזה ריב ואינן מנוסחות בהתאם לבן אדם שנראה שהפורום הזה הוא הבית השני שלו ויש לו היכולת לעזור לאנשים רבים עם הידע שהוא צבר במהלך השנים.
    כואב לי לראות את הנחרצות שלך בחוסר חשיבות של הדיון הזה וההכרזה שאפשר לנעול אותו
    igalr אותו הדבר גם לגבייך, השירור הזה איננו המקום לבוא בקטנוניות כלפי אנשים, השירשור הזה נועד כדי לשפר את חווית הגלישה שלנו בפורום של כולם, בין אם אלה הוותיקים שלא רוצים לראות את ההודעות העצלניות ובין אם החדשים שרוצים לקבל תשובה מנומסת שתוכל להסביר להם את הטעויות שלהם.

קחו החלטה לאן אתם רוצים שהפורום הזה יגיע, האם אתם רוצים שזה יהיה פורום גדול שפתוח לקהל הרחב בין אם אלה ילדים קטנים בני 12 שלאבא שלהם יש הרבה כסף לממן אותם ואין להם שום הבנה בבניה באלק' או בהטסה ובין אם אלה אנשים שמכירים את התחום ומבקשים ללמוד עוד ולהעמיק את הידע שלהם בתחום.
    או שאתם רוצים שזה יהיה פורום סגור, שאפשר להיכנס אליו רק אם סיסמא ואישור מהמנהלים. אחרי שההודעות עברו ביקורת וסינון, ואלה שלא עברו ביקורת השולח שלהן יקבל אזהרה עם פירוט מלא של הסיבות שבגללן ההודעה נדחתה ולא סתם רשימה מוכנה מראש, נכון שזאת דרישה מאוד גדולה מהמנהלים אבל ניתן גם למנות חברים פעילים בפורום שהם בעלי רצון לעזור לחדשים, לא חייב אנשים שהם המבינים הגדולים ביותר בתחום, מספיק מישהו שגולש כבר מספר חודשים ומכיר את הנהלים בצורה טובה.
    עידן אידלמן
    0523759075

תודה!
    864
    הודה 541 פעמים ב 361 הודעות
    כניסות לבלוג
    6
    הוזכר
    5 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

לפחות יש לאן לשאוף

Here are some other interesting facts:
    Absolute Unique Users This Month - 1,570,872
    Percentage of New Visitors This Month - 31.27
    Total Visits This Month - 4,162,501

RCGroups is the most active RC forum in the world!
    http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=1377399

מה עם קצת מספרים אצלנו?

תודה!
    89
    הודה 302 פעמים ב 270 הודעות
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    7 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

יפה אלעד,הארת נקודה בעייתית, מכיוון שהפורום דמוקרטי וכל ההחלטות נעשות בפה אחד (של דרימיציק )
    הרי שיש מגוון רחב של אנשים עם דעות ותגובות שונות, חלק יענו בסבלנות וחלק יתמרמר על שאלה שחוזרת בפעם המאה (כי השואל לא יודע לחפש בהיסטוריה או פשוט עצלן).
    לגבי תרבות התקשורת - זה בידיים של כולנו - המשתמשים, וכמו באספקטים אחרים בחיינו יש כאלה שהם מחונכים לסובלנות ויש כאלה שחונכו לקוצר רוח ותרבות ה"מגיע לי".
    ה"הנהלה" (או הקואליציה) עושה כמיטב יכולתה לנתב את השיח לכיוון התרבותי, אבל כמו בעיית הליכלוך שניתן למצוא באתרי הטסה, גם כאן החינוך צריך לבוא מהבית.
    צביקה

If you can't make it fly, try harder, else RTFM

תודה!
    31
    כניסות לבלוג
    3
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי super green צפיה בהודעה
    אייל שפירא הייקר, אני לא מכיר אותך בצורה אישית אבל אני עברתי על שירשורים עתיקים ורואים שאתה משקיע שעות רבות בהימצאות בפורום, אבל כבר תקופה שחלק נכבד מההודעות שלך הן מעליבות ופוגעות או שהן חלק מאיזה ריב ואינן מנוסחות בהתאם לבן אדם שנראה שהפורום הזה הוא הבית השני שלו ויש לו היכולת לעזור לאנשים רבים עם הידע שהוא צבר במהלך השנים.
    כואב לי לראות את הנחרצות שלך בחוסר חשיבות של הדיון הזה וההכרזה שאפשר לנעול אותו
    igalr אותו הדבר גם לגבייך, השירור הזה איננו המקום לבוא בקטנוניות כלפי אנשים, השירשור הזה נועד כדי לשפר את חווית הגלישה שלנו בפורום של כולם, בין אם אלה הוותיקים שלא רוצים לראות את ההודעות העצלניות ובין אם החדשים שרוצים לקבל תשובה מנומסת שתוכל להסביר להם את הטעויות שלהם.
    עידן אני לא כל כך מסכים איתך.
    "ההודעות המעליבות" שאולי מצאת כוונו לאנשים מאוד ספציפיים שעשו דברים מאוד ספציפיים, ובלי להזכיר שמות היו מקרים של הבעת גיזענות, פתיחת שירשורים בכל יום כדי לדון באותו הנושא, רובם עם אותן השאלות שעליהן התקבלה כבר תשובה בשירשור הקודם, ולעיתים רחוקות גם שירשורים שכל מטרתם היא להעביר את הספאם מהאשפה לפורום.

וגם Igalr לא תקף אף אחד (כמעט) מעולם, ולמעט כמה הודעות עוקצניות ביומיים האחרונים, את רוב ההודעות שלו ממילא יקח למתחילים איזה שנה שנתיים להתחיל להבין.

אין שום הגיון שמנהלי הפורום יהפכו לצנזורים, אבל התנהגות נאותה מינימלית בפורום זה דבר אוניברסלי לדעתי.

נ.ב.
    "אפשר לנעול" זה ביטוי שמתשמשים בו המהגרים מFXP שהתרגלו שמנקים אחריהם, ולכן כתבתי את זה בציניות.

תודה!
    0
    הודה 2 פעמים ב 2 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי אייל שפירא צפיה בהודעה
    אני לא מצדיק התקפה של אף טירון, ובהחלט יש מה לשפר בתחום האיפוק של הוותיקים, אבל מול דור מפונק ועצלן שאיש לא טורח לחנך לפעמים אין ברירה וצריך קצת להעמיד את החריגים במקום.

אפשר לנעול.
    אני חושב שהטירונים פחות תוקפים,
    לא תמיד יש את העצלנות, לצערי גם אני שואל שאלות של מתחילים וגם לאחר חיפוש וקריאה של החומרים.
    אך לצערי לא תמיד אני מוצא את התשובה וכדי לא להשאיר שברים בשטח, שואלים כדי לחדד את הנושא.
    לעיתים בגלל ציוניות או תשובות עוקצניות, אני מעדיף לא לשאול,
    וזה חבל כי ככל שהפורום הזה יגדל ותהיה מודעות יותר גדולה לתחום זה יטיב עם כולנו (בדגש לכולנו)
    http://img232.imageshack.us/img232/6649/showtimeu.jpg
    Bitony
    Hangar 9 showtime 90 with o.s 120ax
    Great Planes Venus II with o.s 120ax
    Telink Yak55
    E-flight Yak 54 Carbon Z
    spektrum DX7

תודה!
    290
    הודה 230 פעמים ב 209 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי אייל שפירא צפיה בהודעה
    נ.ב.
    "אפשר לנעול" זה ביטוי שמתשמשים בו המהגרים מFXP שהתרגלו שמנקים אחריהם, ולכן כתבתי את זה בציניות.
    FXP זה לא פורום כל כך גרוע...
    חוץ מזה אני מהגר.

אבל באמת אפשר להתנחם שאנחנו לא FXP...
    מתן.

שלושה טיסנים, קוואד, Tekno eb48.2, Schumacher k1 aero, Team associated b4.2, Venom creeper.

תודה!
    0
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

מתן,
    אני מנהל בFXP- ואין מה לומר, רמה רדודה מבחינת ידע טכני וניסיון בתחום. ובכל זאת אני גאה לנהל אותו ולא לקבל ניהול כאן (לא שאני חושב שמגיע לי, בכלל).

בביקור קבוע בפורום וקריאת פוסטים חדשים (אני מנסה ללמוד כמה שאפשר) אני פשוט נגעל מההתיחסות של קבוצה קטנה של אנשים. הפורום גדוש בתגובות ציניות ופוגעות שלדעתי צריכות לבייש את כל המגיבים כאן. כן- זה מעצבן שחדשים לא מנסים ללמוד, וכן- זה מעצבן שבא מישהו עצלן ולא מתאמץ בשיט, אבל אני לא רואה איך תגובות כאלה תורמות יותר מלא להגיב כלל.
    זו הפכה להתנהגות רגילה של "קילקה" קטנה שמרגישה שהפורום שייך לה, זה פשוט מגעיל.

תודה!
    88
    הודה 222 פעמים ב 158 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי yorai צפיה בהודעה
    מתן,
    אני מנהל בFXP- ואין מה לומר, רמה רדודה מבחינת ידע טכני וניסיון בתחום. ובכל זאת אני גאה לנהל אותו ולא לקבל ניהול כאן (לא שאני חושב שמגיע לי, בכלל).

בביקור קבוע בפורום וקריאת פוסטים חדשים (אני מנסה ללמוד כמה שאפשר) אני פשוט נגעל מההתיחסות של קבוצה קטנה של אנשים. הפורום גדוש בתגובות ציניות ופוגעות שלדעתי צריכות לבייש את כל המגיבים כאן. כן- זה מעצבן שחדשים לא מנסים ללמוד, וכן- זה מעצבן שבא מישהו עצלן ולא מתאמץ בשיט, אבל אני לא רואה איך תגובות כאלה תורמות יותר מלא להגיב כלל.
    זו הפכה להתנהגות רגילה של "קילקה" קטנה שמרגישה שהפורום שייך לה, זה פשוט מגעיל.
    אם תגלגל אחורה... הרבה אחורה אתה תראה שבתחילת החיים של הפורום הזה ענו לכולם בצורה רצינית, אבל כשאתה מקבל את אותן השאלות (הדביליות) מאותו סוג אנשים שמתעצלים להסתכל בדף הראשון של אותו הפורום ושואלים את אותם השאלות בהפרשים של שעות אחד מהשני, באיזשהו שלב נמאס לענות להם, ובייחוד נמאס נמאס מהסגנון שלהם שבא מFXP!
    איתן.
    סייג לחכמה שתיקה!
    מנהל פורום אלפא , מאמרים וסקירות

תודה!
    2
    הודה 155 פעמים ב 138 הודעות
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי eitan-ro צפיה בהודעה
    אם תגלגל אחורה... הרבה אחורה אתה תראה שבתחילת החיים של הפורום הזה ענו לכולם בצורה רצינית, אבל כשאתה מקבל את אותן השאלות (הדביליות) מאותו סוג אנשים שמתעצלים להסתכל בדף הראשון של אותו הפורום ושואלים את אותם השאלות בהפרשים של שעות אחד מהשני, באיזשהו שלב נמאס לענות להם, ובייחוד נמאס נמאס מהסגנון שלהם שבא מFXP!
    איתן.
    אנשים שואלים שאלה מתוך תמימות ואמונה שיענו להם ואתה מחליט שהם דבילים ?
    בד"כ מי ששואל שאלה אפילו לא יודע מה לחפש
    שהרי אם היה יודע מה לחפש לא היה צריך להרשם לפורום לאשר דואל לחזור ולשאול את השאלה שלו לחכות לתשובה
    הוא היה פשוט ניגש לאלוהי החיפוש העונה לשם גוגל ומוצא את כל התשובות

נ.ב.
    תן לעצמך אזהרה על כל שאחד שקראת לו דביל ... בעצם תן לעצמך שתי אזהרות כי קראת לו גם עצלן וזה אחרי שהוא נרשם קרא את תנאי השימוש משך דואל אישר לינק חזר לפורום ניסח שאלה ...... ממש לא דפוס התנהגות של עצלן.
    נערך לאחרונה על ידי igalr; 03-02-2011 בשעה 22:30:32.

תודה!
    0
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

מצטער אם מFXP נזרקים לכאן המוני מתחילים.
    FXP מתמודד כל הזמן עם אנשים לא רציניים שמנסים להיכנס לתחום בלי להבין כלום או לנסות ללמוד. ואף פעם לא היה מצב של השפלה צינית הבאה ממשתמש שלא טופלה! כאן זה עניין שבשגרה.
    אני חושב שהשיטה בFXP להתמודדות עם מתחילים היא אפקטיבית מאוד! ריכוז מסודר של מידע במקום אחד (לינקייה) והסבר פשוט וקל לאן לגשת קודם. כמעט אף פעם לא צריך יותר מנעילת אשכול והפנייה ללינקייה לפני שחדש מתאפס על עצמו (ובמקרים הבודדים שלא עובד- אין לו מקום בפורום).
    עצוב שחבורת ילדים בני 12 מנהלת אכיפה רצינית יותר של חוקים ברורים יותר בנוגע לתרבות דיון מאשר החברה בפורום הזה.
    אני מבין שFXP הוא מושא ללעג, אבל לדעתי הסיבה היחידה היא ניסיון וידע בתחום- ממש לא צורת ההתנהלות בדיון.

תודה!
    18
    הודה 74 פעמים ב 58 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי yorai צפיה בהודעה
    כמעט אף פעם לא צריך יותר מנעילת אשכול והפנייה ללינקייה לפני שחדש מתאפס על עצמו (ובמקרים הבודדים שלא עובד- אין לו מקום בפורום).
    זה
    תומר

TBS Discovery Naza
    Multiplex Fun Cub
    VMar RV-4
    Axial SCX10 Jeep Rubicon
    Baja 5B SS
    Hitec Aurora 9 + Dragonlink UHF

Once upon a time:
    TREX-50O ESP , TREX-600PRO EFL, Ritewing Zephyr 2 FPV , AXN, Eflite T-34 Mentor , FMS P-51D Mustang, T-33 Mini EDF

תודה!
    38
    הודה 231 פעמים ב 189 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אני חושב שיש פה חלוקת אחריות;
    1. האחריות הראשונה היא של המתחילים או של כל אחד שרוצה לשאול שאלה - במקום לפתוח אשכול חדש (שהוותיקים רואים כמעט כל יום..ומאבדים את הסבלנות בגללה) קודם כל לבצע חיפוש פשוט.
    משתמשים חדשים אינם פטורים מיכולת התנהלות תקינה תחת החוקים הבסיסיים בפורום ולא משנה מה גילם. צריך להבהיר להם את זה, אבל לא ע"י המשתמשים האחרים אלא ע"י המנהלים.
    2. פה מגיע החלק השני שלדעתי גם כן קצת לוקה בחסר - האחריות של המנהלים. לדעתי מנהלי הפורום צריכים קצת יותר להתאמץ באכיפת הכללים ובהדגשת הכלל הבסיסי של החיפוש, אני מכיר פורום מתחום אחר שבו מוחקים למשתמשים את המילה 'דחוף', שבו המנהל פשוט נועל שירשור שבו יש שאלה שנשאלה כבר 300 פעמים השבוע ומפנה אל אחד השירשורים הקיימים בנושא בצירוף בקשה להשתמש באפשרות החיפוש. הבעיה האחרונה שאני מזהה פה היא כמו שכבר נאמר - החופש של הותיקים לומר מה שהם רוצים, הרבה פעמים בלי קשר לשירשור המקורי בלי שדבריהם ייחסמו ולפעמים זה נדמה כאילו הקשרים האישיים עם המנהלים משפיעים (למרות שאני לא יודע ומקווה שזה אינו כך..) וחלק מהמשתמשים עוברים אכיפה מוגברת ביחס לאחרים.

בכל מקרה, שירשור זה בהחלט במקום ולדעתי מהווה קריאה לכל המשתמשים באשר הם ליישר קו ולחזור למסלול ענייני, את כל השאר אפשר להמשיך באוף טופיק...
    Henseleit TDR
    DX7
    --------------------
    למכירה:

מסוק 700 TDR

תודה!
    48
    הודה 204 פעמים ב 169 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

בתור אחד מאלה שלעתים (תכופות מדי בזמן האחרון) עונה בציניות אומר זאת: אני משתדל לענות לעניין למעט במקרים הבאים:

* חזרה על שאלה או רוח השאלה תוך התעלמות מוחלטת מתשובות קודמות שניתנו (למשל - Guy_Magic).

* עצלנות גאה (לא זוכר את השם, הבחור ששאל איך מתכנתים/מקנפגים את ה- 9x בלי שטרח לפתוח, לקרוא, להריח אפילו את החוברת)

* אמירות ילדותיות מסוג "שלי הכי גדול ואתה איכסה-פיכסה והאוגר של השכן עשה פיפי על הטיסן שלך" (היו פה ושם שירשורים כאלה פה, למשל זה על טיסן חיפה או האפוס בין ללו לשלל חבריו)

איני מן הוותיקים, אך אני משתדל לסייע במיטב יכולתי המוגבלת. הדבר שמכעיס אותי במיוחד זה עצלנות וגישת ה- "מגיע לי, תביאו!"... שירשורים כמו של ללו הם מספיק מגוכחים ששווה לקרוא אותם כסוג של הרפיה.

מרק

תודה!
    31
    כניסות לבלוג
    3
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי mixerfix צפיה בהודעה
    בתור אחד מאלה שלעתים (תכופות מדי בזמן האחרון) עונה בציניות אומר זאת: אני משתדל לענות לעניין למעט במקרים הבאים:

* חזרה על שאלה או רוח השאלה תוך התעלמות מוחלטת מתשובות קודמות שניתנו (למשל - Guy_Magic).

* עצלנות גאה (לא זוכר את השם, הבחור ששאל איך מתכנתים/מקנפגים את ה- 9x בלי שטרח לפתוח, לקרוא, להריח אפילו את החוברת)

* אמירות ילדותיות מסוג "שלי הכי גדול ואתה איכסה-פיכסה והאוגר של השכן עשה פיפי על הטיסן שלך" (היו פה ושם שירשורים כאלה פה, למשל זה על טיסן חיפה או האפוס בין ללו לשלל חבריו)

איני מן הוותיקים, אך אני משתדל לסייע במיטב יכולתי המוגבלת. הדבר שמכעיס אותי במיוחד זה עצלנות וגישת ה- "מגיע לי, תביאו!"... שירשורים כמו של ללו הם מספיק מגוכחים ששווה לקרוא אותם כסוג של הרפיה.

מרק
    ושכחת את "מצאתי באי-ביי F-15 עם שלט DX8 ב20$" או הגרוע יותר - "מתחיל מחפש F-15 עם שלט DX8 עד 20$"...

תודה!
    377
    הודה 62 פעמים ב 32 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

+10000000
    Team Gaui Israel

GAUI
    Scorpion
    MKS servo
    Gens ACE battey
    ZERO Canopy
    Skookum robotics
    OptiFuel

ממשלת מאדים התחילה לגבות עמלת EMS אז הלכתי לחפש את צדק
    תודה!
    58
    הודה 80 פעמים ב 65 הודעות
    כניסות לבלוג
    6
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ועכשיו קצת לעניין, הפורום פה הוקם במטרה לספק לקהילה (דאונים וטיסנים חשמליים) מקום מפגש והחלפת ידע מקצועי ברמה גבוהה.
    ברבות הזמן הוא התפתח לפורום של כל התחום עם מוקדי ידע נרחב בתחומים השונים.

אבל, עקב ריבוי משתמשים וגידול המערכת נוצר מצב, אבסורדי, שרוב השאלות הנשאלות ברמת היום יום הן שאלות שכבר קיימת עליהם תשובה מסודרת ומפורטת בפורום ולחזור ולהתדיין בזה כמוהו כחפירה.
    לא לשווא נולדו פורום אלפא ודומיו, בכדי לנסות ולהקטין את השפעת שרשורי "סט אפ לAXN המגיע בתצורת RTR", על האנשים שמנסים לקיים דיון ענייני ומקצועי ברמה, מעבר לילד שקנו לו טיסן באיביי וחושב שהוא כבר יודע הכל.

המצב שנוצר השאיר את הפורומים ה"בסיסיים" כסוג של פאב בו יושבים על הבאר ומעבירים דאחקות עם הבארמן.
    אני לא רוצה להציע הצעות איך לנהל את זה או על מי להוציא קיטור, חלק מההווי בפורום הוא הוצאת קיטור או העלאת חיוך בשאלות הטיפשיות שעולות פה השכם והערב.

לא ראיתי עד היום שום שרשור בו נשאלה שאלה טיפשית שלא היה מגיב אחד לפחות שהפנה את הפותח גם לקרוא את הכללים וגם להעזר בחיפוש, בד"כ תוך שימת דגש על מילות החיפוש.
    מפתיע אבל רוב השאלות אינן "מהוא אותו הבורג שיושב מתחת לזנב", אלא שאלות שהמילים המופיעות בהן יניבו תוצאות מעולות בחיפוש - למשל "שלט 9X".

רוב המשתמשים העצלים, פשוט מניחים שאלו שענו להם הם ילדים מהכתה המקבילה ולכן ממשיכים לפתוח או להקיש קושיות ברמה נמוכה ולא הולכים לחפש. ופה הבעיה בד"כ .
    לכן, רוב השרשורים הללו מקבלים בתגובה הראשונה או השניה הפניה לחיפוש ורק בהמשך, אחרי התעקשות (עצלנית, לא מתחשבת, ואגואיסטית לחלוטין) של הפותח מקבלים תפנית משעשעת ששמה ללעג את הפותח. חבל, ואכן אני מסכים שניהול תקיף במעט יותר אולי היה חוסך את זה.

קצת להבנת העניין, פורום פתוח מיועד לאפשר לכל אחד להגיב , גם אם דעתו שונה, לא מקובלת על הכלל, או בכלל נמצאת באחוזון ה0.1 של האוכלוסיה! אם נתח נכבד מהאוכלוסיה מחליט להגיב באופן מסויים כפי הנראה אותו חלק באוכלוסיה חש שזה סוג התגובות הנאותות לנושאים שהועלו, מי שחש שצריך להיות אחרת מוזמן להגיב גם ולענות, ואפילו לענות לעניין!!

וכאן המקום לענות ישירות לאלעד ולמגיבים האחרים בנושא, הטוענים שמפריע להם:
    זו לא חוכמה לשבת בצד ולהלין ולהציע הצעות, אם מי מכם חש שלא ניתנה תשובה מתבקשת בשרשור מסויים והוא נדד לדאחקות,ירידות או לעג כלשהו, מדוע אתם לא מתערבים ועונים לעניין??? הבמה פתוחה לכולם!!
    בצעו אתם , אלו שמפריע להם, את השינוי והתערבו פה נקודת ההתערבות שלכם, אם זה באמת מפריע לכם.
    הכי קל להעביר ביקורת, לקום ולעשות מעשה, שלא תמיד יהיה נעים לכם, שעלול להאיר אתכם באור אחר זה הקושי.

ואני פונה גם לכל אותם האנשים שפנו אלי בפרטי כי הם מפחדים "לשאול שאלות שיקפיצו עליהם את הפורום" : שבו עם עצמכם , חשבו טוב על מה אתם רוצים לשאול , חפשו בחיפוש, והיה ולא מצאתם, זו לא בושה לשאול!
    ואכן כן, חשוב לנסח השאלה שתובן ככזו הבאה אחרי שהשקעתם מאמץ לפתור בעיה ולא כשאלה האומרת במילים בוטות "בואו תעשו לי מסאז' כי אני נח עכשיו"

פרולוג- היות ואני בטוח שיהיו כאלו שיהיה להם מה לומר על מה שכתבתי, אנא התייחסו לדברי כמונולוג שאינו דורש "תגובה הולמת" איני מתכוון להתנגח עם אף אחד ואני מניח שלא יותר מ30% מהאוכלוסיה יתמכו בדעתי. טוב לי עם זה לא חייב לרצות את כולם, לא חייב לענות לאף אחד, כל תגובה שלי באה מרצון לעזור לאנשים רציניים. עצלנים נצלנים לא בבית ספרי!

ואני רוצה להצהיר : אם שגיתי ופגעתי במישהו אני מתנצל מראש - זו לא היתה הכוונה!!!
    Boogle ולא Google קפיש?
    על טעויות- משלמים, על שגיאות - משלמים יותר ...
    צדק- זה כוכב במערכת השמש אין מה לחפש אחריו.

בלוגים ומאמרים שימושיים: לכו חפשו תחת שם המשתמש שלי

תודה!
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי mixerfix צפיה בהודעה

מרק
    אני מקווה שאתה לא באמת מגיע לסוג של הרפיה תוך כדי קריאת התגובות שלי,ואם יש לך בעיה תתלונן בהנהלה,לא מתאים לך לקרוא את התגובות שלי תדפדף קדימה.
    טייסת בן גוריון בפיקודו של ללו
    funjet
    pylon
    axn pylon 6s
    tricopter extrim
    futaba 8uhps 2.4

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. הרבה אלקטרוניקה חדשה + חלקים ל500
    על ידי RoiA בפורום רדיו, אלקטרוניקה וציוד נלווה
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 15-10-2010, 21:00:28
  2. [אוף!] משהו שמציק לי פה כבר הרבה זמן
    על ידי aofer בפורום פורום דאונים וטיסנים חשמליים
    תגובות: 52
    הודעה אחרונה: 30-09-2010, 12:53:44
  3. סוף סוף סיימתי תיאק 55 מקאפה שרציתי:)
    על ידי ram130111 בפורום פורום דאונים וטיסנים חשמליים
    תגובות: 7
    הודעה אחרונה: 16-08-2009, 21:31:28
  4. [מדליק] מאמר חדש בפורום השכן - הסבת משדר RD6000 לשידור בתדר 2.4Ghz
    על ידי ליאור זהבי בפורום פורום דאונים וטיסנים חשמליים
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 18-05-2009, 14:02:02
  5. מאמר שכתבתי בפורום מסוקי הניטרו...
    על ידי lior_bar_ami בפורום פורום מסוקים חשמליים
    תגובות: 8
    הודעה אחרונה: 26-04-2009, 23:32:32

הרשאות פרסום