שמות משתמשים לתיוג

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 25 מתוך 29

נושא: מה אתם הייתם עושים?

תודה!
    129
    הודה 79 פעמים ב 59 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

Angry מה אתם הייתם עושים?

שלום לכולם,
    היום נכנסתי לאחת החניות הותיקות בראשל"צ(אני לקוח די ותיק שם למרות שאני קונה פעם ב..והשרות לא משהו).
    קניתי פרופלור 22X10 של חברת XOAR במחיר 158 ש"ח
    כהגעתי הביתה קדחתי את הפרופ הנעתי את המנוע והיה רעש מוזר מהפרופ,גילתי שיש סדק בפרופ...הסדק נמצא בצד האחורי של אחד הלהבים כ 6 ס"מ ממרכז הפרופ.
    אני בטוח ב 100% שהסדק לא נגרם מעבודה לא נכונה שלי עם הפרופ.
    נסעתי לחנות שממנה קניתי את הפרופ ובעל החנות טוען שהוא בדק את הפרופ לפני שהגעתי לחנות ולא מצא שום סדק!(התקשרתי לחנות לשאול עם יש במלאי ולכן הטענה שהוא בדק לפני שהגעתי).
    בקיצור הוא לא מוכן לקחת אחריות בטענה שהפרופ נבדק לטענתו ולא נמצא שום סדק.
    הוא "מוכן" לבוא לקראתי בכך שהוא לוקח את הפרופ מצלם אותו ושולח לחברה שאולי הם יקחו אחריות.
    כסף הוא לא מוכן להחזיר וגם לא זיכוי רק אחרי בירור עם החברה שהם יהיו מוכנים לקבל את הפרופ בחזרה הוא יתן לי חדש...מתי זה יהיה? רק באוגוסט!!!!

ואני שואל אתכם מה אתם הייתם עושים?

הבעיה שלי שאני לא בן-אדם אגרסיבי ז"א לא עושה רעש והופך את החנות.אבל מצד שני אולי כדי לי להתחיל

מנחת הבית
    שומרת
    תודה!
    2
    הודה 291 פעמים ב 241 הודעות
    הוזכר
    1 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה: מה אתם הייתם עושים?

אתה נמצא בבעיה אמיתית.
    אילו זיהית את הסדק לפני שקדחת את הפרופלור, מצבך היה טוב לאין שיעור. מרגע שביצעת בו שינוי (קידוח) המוכר יכול ורשאי בהחלט להתנער מאחריותו למוצר.
    ממש אין לי עצה לתת לך. אילו אני במקומך, הייתי מנסה להגיע איתו לאיזו שהיא הבנה, שהוא יספוג חלק מהנזק ואני חלק.

תודה!
    89
    הודה 302 פעמים ב 270 הודעות
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    7 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אתה אכן בבעיה... מכיוון שאתה לא יכול להיות בטוח שהסדק לא נגרם לאחר שקנית הרי שכמו שגדעון כתב (הוא אפילו מוכן לספוג חלק ) תצטרך להגיע לפשרה.
    צביקה

If you can't make it fly, try harder, else RTFM

תודה!
    1
    הודה 207 פעמים ב 169 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אין מצב שהסדק נוצר מהקדיחה מכיוון שהוא 6ס"מ מאזור הקדיחה! אם המקדח היה סודק (וזה יכול לקרות רק בעבודה מאוד אגרסיבית ורשלנית) אז בסיס הסדק היה בחור הקדוח.
    עכשיו, סדקים בפרופים עץ נוצרים משינויי לחות ובעיקר טמפרטורה, נכון, זה לא אמור לקרות, אבל לא כמו פרופים "פלסטיק" למיניהם- אין אפשרות ל"שמור" על צפיפות חומר אחידה,
    בעץ- רמת האחידות תלויה ברמת הצפיפות של הסיבים, ותמיד יש אזורים יותר צפופים ופחות, לכן יש רמה מסויימת של פרופים שיוצאים לכאורה תקינים מהמפעל ובתנאים מסויימים (כמו מחסן של חנות)
    לפתע נסדקים, אף אחד לא אשם, גם לא בעל החנות..אבל, בעל החנות מחוייב לקחת אחריות- לשלוח, להתכתב..עם החברה, ולהחליף את המוצר הפגום, אבל, יותר נוח לו להתנער מאחריות..ולהגיד למושיק: אני אשלח אליהם ונראה מה יגידו אולי עוד חודש או באוגוס יפצו אותך..בלה בלה..
    זה להגיד במילים אחרות:
    יאללה, תעזוב אותי- הכסף בכיס שלי כבר, תשכח ממנו..
    אני מודע שאני מכיר את מושיק (הוא ישר כמו סרגל- וגם יודע לעבוד עם מקדחה..), לעומת בעל החנות ששמעתי לא פעם אחת סיפורים דומים..אני לא יודע מה כדי לעשות, אישית הייתי מתפוצץ עליו, אבל מושיק יותר מתורבת ממני במצבים כאלו, אני לא חושב שמושיק צריך לספוג חצי ממחיר הפרופ וגם לא שקל, לקוח לא צריך לבדוק את המוצר שהוא קונה אותו חדש בחנות, אם הוא פגום ניתן להחזיר אפילו שפתחת וקדחת חור, עדיין יתכן שמכרו לך מוצר חדש ופגום..
    לא מזמן הייתי בסיטואציה דומה והעלתי אותה בפורום, קבלתי המון עצות יעילות וטובות, אז למי שיש רעיון איך לנהוג במקרה הזה עם בעל החנות..

מנחת הבית
    שומרת
    תודה!
    2
    הודה 291 פעמים ב 241 הודעות
    הוזכר
    1 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי adibenbasat צפיה בהודעה
    אין מצב שהסדק נוצר מהקדיחה מכיוון שהוא 6ס"מ מאזור הקדיחה! אם המקדח היה סודק (וזה יכול לקרות רק בעבודה מאוד אגרסיבית ורשלנית) אז בסיס הסדק היה בחור הקדוח.
    עכשיו, סדקים בפרופים עץ נוצרים משינויי לחות ובעיקר טמפרטורה, נכון, זה לא אמור לקרות, אבל לא כמו פרופים "פלסטיק" למיניהם- אין אפשרות ל"שמור" על צפיפות חומר אחידה,
    בעץ- רמת האחידות תלויה ברמת הצפיפות של הסיבים, ותמיד יש אזורים יותר צפופים ופחות, לכן יש רמה מסויימת של פרופים שיוצאים לכאורה תקינים מהמפעל ובתנאים מסויימים (כמו מחסן של חנות)
    לפתע נסדקים, אף אחד לא אשם, גם לא בעל החנות..אבל, בעל החנות מחוייב לקחת אחריות- לשלוח, להתכתב..עם החברה, ולהחליף את המוצר הפגום, אבל, יותר נוח לו להתנער מאחריות..ולהגיד למושיק: אני אשלח אליהם ונראה מה יגידו אולי עוד חודש או באוגוס יפצו אותך..בלה בלה..
    זה להגיד במילים אחרות:
    יאללה, תעזוב אותי- הכסף בכיס שלי כבר, תשכח ממנו..
    אני מודע שאני מכיר את מושיק (הוא ישר כמו סרגל- וגם יודע לעבוד עם מקדחה..), לעומת בעל החנות ששמעתי לא פעם אחת סיפורים דומים..אני לא יודע מה כדי לעשות, אישית הייתי מתפוצץ עליו, אבל מושיק יותר מתורבת ממני במצבים כאלו, אני לא חושב שמושיק צריך לספוג חצי ממחיר הפרופ וגם לא שקל, לקוח לא צריך לבדוק את המוצר שהוא קונה אותו חדש בחנות, אם הוא פגום ניתן להחזיר אפילו שפתחת וקדחת חור, עדיין יתכן שמכרו לך מוצר חדש ופגום..
    לא מזמן הייתי בסיטואציה דומה והעלתי אותה בפורום, קבלתי המון עצות יעילות וטובות, אז למי שיש רעיון איך לנהוג במקרה הזה עם בעל החנות..
    מקובל עלי כל מה שאתה כותב. הבעיה היא שזה לא עובר בית משפט. על בסיס הביטוי הידוע: "שברת - שילמת". לכן בתגובתי הצעתי לו ללכת לפשרה שיתכן שיוכל להשיג משהו בחזרה. אם יילך ראש בקיר, אני לא רואה פתרון באופק. אולי רק הראש יינזק.
    אם ירצה להמשיך לקנות ממנו מוצרים או לא, זה כבר סיפור אחר.

תודה!
    129
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

הייתי מעלה תמונה של הפרופלור אבל הוא אצל המוכר.
    אבל בתמונה שצרפתי הסימון השחור הוא בערך מיקום הסדק..כך שהקידחה לא קושרה כלל לסדק!
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות Click image for larger version. 

Name:	xoaq2210.jpg‏ 
Views:	285 
Size:	7.1 קילובייט 
ID:	47855  

תודה!
    48
    הודה 204 פעמים ב 169 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

מושיק - אכן לא נראה שאתה הוא "האשם" בשבר. אבל... כאמור - בעל החנות (ולא - אין לי מושג מי זה וגם אין לי הכרות עמוקה מדי עם חנויות בראשון) הציע לך להעביר את הפרופ דרך החברה. זה לא אידאלי, אבל סביר. וכן, זה לא השרות המושלם... אם כי - שירות מושלם קיבלתי רק בשני מקומות. אחד בנשואה (Nashua) ואחד בניו יורק...

באשר לפרופים: צור עימי קשר ואכוון אותך למקור מוצלח מאוד לפרופים - לדוגמה, אני הזמנתי 12.25x3.75 ב- 18ש"ח לפרופ, כולל משלוחה.

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ואני אשאל
    אם כל כך ברור לך (אתה יודע מה ? גם אם אתה לא בטוח) מה היית מצפה מבעל החנות, למה אסור להפיץ את שמו של מקום הקניה?
    כך אולי גם אני אחשוב פעמיים לפני שאני נכנס בפעם הבאה לחנות זו?

זה כלל לא קשור למוצר- אם היה פגום או לא- אלא לשירות שאנחנו מקבלים כאשר צצה בעיה.

אני חושב שצרכנות נבונה משתמשת בכח הקניה שיש לנו כצרכנים על מנת לשפר את השירות שאנחנו מקבלים.

מה דעתכם?

דורון
    מהירות לא מביאה לשום מקום אם אתה בדרך הלא נכונה.

תודה!
    129
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

כאשר שאני קונה בארץ אני לוקח בחשבון שיש אחריות על המוצר ובעיקר עם אני לקוח דיי ותיק ז"א שהוא מכיר אותי כבן אדם אמין ולכן חשבתי שלא תיהיה בעיה להסדיר את העניין.
    אבל כל מה שמעניין את החניות בארץ זה הכסף כמו שידידי אדי אמר "הכסף אצלי בכיס לך ז****!

נ.ב
    רמזתי שהחנות ותיקה בראש"לצ,אני בטוח שיודעים במי מדובר

תודה!
    1
    הודה 46 פעמים ב 27 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אני חושב שזו חנות הקשורה לסרט שכולנו אהבנו בילדות
    הלא כן?
    פעם רדפתי אחריו אחרי חופה לטיסן, והבן-אדם בתור עיקרון החליט לא להביא לי אותה (בגלל שנידנדדתי לו יותר מידי)
    מאז, שנים שאיני מבקר שם,...

תודה!
    2
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

יש לי הכרות טובה מאוד עם בעל החנות ויש הרבה מה להגיד עליו,
    אבל במקרה הזה הוא צודק...
    אם כל הכבוד ברגע שקדחת בפרופ אין מה לעשות.... אתה צריך להגיד תודה שהוא הסכים לברר לך עם היצרן.
    עוז אברהמי

תודה!
    72
    הודה 44 פעמים ב 30 הודעות
    כניסות לבלוג
    3
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל Re: מה אתם הייתם עושים?

חברים,
    כלקוח בדיוק כמותכם אני מצפה לשרות הכי טוב שיש וכזה עדיין לא מצאתי בארץ !!
    במקרה המתואר שהינו חריג לדעתי באמת קיים מצב שבעל העסק אמור לספוג נזק שבאמת קשה להוכיח שנקנה כך מהחנות ,למה אנחנו חושבים שבכל פעם שאנו באים בטענה לעסק אנחנו צודקים ? אווייי כמה שאני נפגעתי ,ונפצעתי ,מבעלי עסק בארץ הפעם אני חושב שבאמת הסוגיה קשה ( שניים אוחזין )ובאופן חריג חושב שבעל העסק עשה את מיטב יכולתו ובעצם הפנה ל"בורר" שהוא היצרן שיחליט כיצד נוצר נזק שכזה .
    בואו נחשוב לרגע שכל בעל עסק יחזיר כסף או יחליף ציוד על כל זנק שנגרם ללא סינון של אשם או לא,לא הגיוני נכון?!
    אפילו :הסיני" שמוכר בסכומי ענק בכל העולם לא מוכן לקחת אחריות על טיסן שמגיע לארץ מגורר ובטח שהוא עדיין לא ביקר אצלנו .

המתן ועד אז תהנה.
    נערך לאחרונה על ידי אליקופטר; 10-06-2011 בשעה 07:40:29.
    רוצה לספר בדיחה לאלוקים ?ספר לו על תוכניותיך!

,אלון שדה.

תודה!
    4
    הודה 47 פעמים ב 31 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

מושיק, אם החנות זאת גלקסיה והמוכר הוא אשר, - ואני יודע מראש שאני הולך לקבל פה תגובות מכל הקצוות--- אז מראש תוותר כי עם החנות והמוכר הזה לא תקבל שום דבר בחזרה, אני ביקרתי בחנות הזאת רק פעם אחת וגם זאת היתה יותר מידי אבל מנסיון של הרבה מאד אנשים שאני מכיר, ואני מכיר הרבה מאד טיסנאים, אני מטיס כבר מעל ל 40 שנים, מאד מאד לא נעים לשהות בחנות מכל הבחינות, צפיפות, ציוד מעורב ומאובק, וכשאתה מבקש מהמוכר שיוריד לך איזה שהיא קופסא של טיסן כדי להתרשם ואתה מקבל תשובה "אני מוריד אותה בתנאי שאתה קונה אותו" לי זה קרה בפעם היחידה שביקרתי אצלו, אז באמת שאני לא מתפלא על היחס שקיבלת, נשאר לך רק לחכות ולראות אולי החברה עצמה (XOAR ) תפצה אותך.

תודה!
    2
    הודה 5 פעמים ב 5 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אני אישית הייתי מוותר על ה-150 ש"ח ,
    ולא מתקרב יותר לחנות ודואג להפיץ כמה החנות הזאת אמינה ולא הייתי מתבייש
    להפיץ את השם שלה באינטרנט וה150 ש"ח שהוא גנוב לך יהפכו אצלו לכמה אלפיים .
    אני אישית אם הייתי יודע את השם מבטיח לך שאני כבר לא יכנס לשם.
    נערך לאחרונה על ידי nlior; 10-06-2011 בשעה 20:43:09.
    [B][SIZE=1]FUTABA TF8G

SAGULL 40
    BIXLER 2
    BIXLER 3
    HPI BAJA 5T

תודה!
    72
    הודה 44 פעמים ב 30 הודעות
    כניסות לבלוג
    3
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל Re: תגובה: מה אתם הייתם עושים?

ציטוט נכתב במקור על ידי גבי א צפיה בהודעה
    מושיק, אם החנות זאת גלקסיה והמוכר הוא אשר, - ואני יודע מראש שאני הולך לקבל פה תגובות מכל הקצוות--- אז מראש תוותר כי עם החנות והמוכר הזה לא תקבל שום דבר בחזרה, אני ביקרתי בחנות הזאת רק פעם אחת וגם זאת היתה יותר מידי אבל מנסיון של הרבה מאד אנשים שאני מכיר, ואני מכיר הרבה מאד טיסנאים, אני מטיס כבר מעל ל 40 שנים, מאד מאד לא נעים לשהות בחנות מכל הבחינות, צפיפות, ציוד מעורב ומאובק, וכשאתה מבקש מהמוכר שיוריד לך איזה שהיא קופסא של טיסן כדי להתרשם ואתה מקבל תשובה "אני מוריד אותה בתנאי שאתה קונה אותו" לי זה קרה בפעם היחידה שביקרתי אצלו, אז באמת שאני לא מתפלא על היחס שקיבלת, נשאר לך רק לחכות ולראות אולי החברה עצמה (XOAR ) תפצה אותך.

גבי ,אני חושב שמה שאתה עושה אינו נכון ,נניח וזה הוא .... אבל במידה ולא קטלת אותו וגם טיגנת אותו ולבסוף זו לא אותו מוכר /עסק.

מה שהדגשתי זו המסקנה היחידה ואולי העצה הכי נכונה למקרה שכזה.
    רוצה לספר בדיחה לאלוקים ?ספר לו על תוכניותיך!

,אלון שדה.

תודה!
    48
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי nlior צפיה בהודעה
    אני אישית הייתי מוותר על ה-150 ש"ח ,
    ולא מתקרב יותר לחנות ודואג להפיץ כמה החנות הזאת אמינה ולא הייתי מתבייש
    להפיץ את השם שלה באינטרנט וה150 ש"ח שהוא גנב לך יהפכו אצלו לכמה אלפיים .
    אני אישית אם הייתי יודע את השם מבטיח לך שאני כבר לא יכנס לשם.
    חביבי, אתה מסתכן בהוצאת דיבה. אני, במקום בעל החנות, על הפוסט הזה הייתי מנקנק אותך ככה שלא היית זוכר איך קוראים לך.

מ

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי mixerfix צפיה בהודעה
    חביבי, אתה מסתכן בהוצאת דיבה. אני, במקום בעל החנות, על הפוסט הזה הייתי מנקנק אותך ככה שלא היית זוכר איך קוראים לך.

מ
    כאן אתה טועה טעות חמורה.
    אפשר לטעון להוצאת דיבה רק כאשר הנאמר אינו נכון. להבנתי, כל מה שמושיק תאר כאן הן העובדות (אני מניח שמושיק לא שיקר...) בלבד.
    את המסקנות המתבקשות מאליהן אנחנו מסיקים בעצמנו, וגם אם המשמעות תהיה נזק כלכלי לחנות אי אפשר לתבוע דבר.
    זו בדיוק משמעות המילה מוניטין. אנשים מספרים את חוויות הרכישה/שירות מחנות מסויימת לאחרים וכך העסק המדובר מתפתח (או לא). אם חוויות מסוימות יגרמו לאחרים להדיר רגליים - בעל החנות צריך לעשות חושבים.
    לא יודע מה שם החנות אבל הייתי מאוד שמח לדעת. סוף סוף יש תכלית אמיתית לפורום. ממה אנחנות פוחדים?

דורון

תודה!
    9
    הודה 15 פעמים ב 11 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ואני מציע להירגע ולקחת נשימה עמוקה. אני לא מוכן לקבל פה לכלוך על בני אדם ולא על חנויות.

אני מבקש לא לפרסם שמות מבלי לדבר איתי קודם. לתשומת לבכם, מי שיעבור על הכלל הזה יורחק לאלתר.
    ארז
    !!!BEWARE WE ARE IN THE AIR!!!

תודה!
    48
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי dorona צפיה בהודעה
    כאן אתה טועה טעות חמורה.
    אפשר לטעון להוצאת דיבה רק כאשר הנאמר אינו נכון. להבנתי, כל מה שמושיק תאר כאן הן העובדות (אני מניח שמושיק לא שיקר...) בלבד.

דורון
    דורון - אני כתבתי ל- nilior, לא למושיק.

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

דורון - אני כתבתי ל- nilior, לא למושיק.
    קיבלתי
    ומצד שני דווקא אי הבנה זו יכולה להוכיח את הטענה:
    במובן מסויים - אי חשיפת שם החנות עלולה להכתים את כל חנויות הטיסנים בראשון לציון (אני לא באמת יודע כמה כאלה יש)

ארז
    אני באמת רגוע ואין כאן שמץ התלהמות- אבל למה באמת אסור למושיק לספר את כל שקרה לו?

שבת שלום

תודה!
    129
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אני תארתי חווית קניה והעלתי את זה לדיון מה לעשות בנידון ,כי כסף גדל על העצים.
    עם ארז יאשר שאומר את שם החנות בכייף אעשה זאת.

תודה!
    2
    הודה 5 פעמים ב 5 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

חביבי, אתה מסתכן בהוצאת דיבה. אני, במקום בעל החנות, על הפוסט (בשלב הזה שב תירגע ותוכל טוסט) הזה הייתי מנקנק(ובשלב הזה אני לא המשיך שבאמת לא יהיה הוצאת דיבה) אותך ככה שלא היית זוכר איך קוראים לך.

מ
    עכשיו אחרי הטוסט איפה בידיוק היה הוצאת דיבה ?
    אני עדיין לא יודע איזה חנות זאת , כשאני אדע מה השם ואני ארשום אז תדבר איתי על הוצאת דיבה .
    המשך יום נעים ושבת שלום
    [B][SIZE=1]FUTABA TF8G

SAGULL 40
    BIXLER 2
    BIXLER 3
    HPI BAJA 5T

תודה!
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

הוצאת דיבה- הוצאת דובה.. אחרי שאתה קונה ב-160 ש"ח מוצר פגום ושעה (לא חודש..) אחרי הקניה אתה מדבר עם המוכר שיש פגם במוצר, לא מעניין אותך הוצאת דיבה ואם הוא רוצה- שיתבע, זה יחזור אליו בבומרנג מכול הארץ, אז תהיה ישר והוגן, וכן, לפעמים חנות צריכה לספוג אם מכרה מוצר פגום גם אם היא לא אשמה, היא צריכה לנהל משא ומתן עם הספקית שלה, לא הלקוח, איזו מין שרות זה?!! אני באמת לא מבין..ואגב, eagle701- מה הקשר לקדיחת החור? לא צריך להיות גאון כדי להבין שהסדק לא נגרם ממנו, מה לעשות שמושיק שם לב לסדק רק אחרי שקדח, זה עדיין לא סיבה להתנער מאחריות או לחילופין "להעביר את חוות הדעת לחברה", "ועוד "צריך להגיד תודה.."-איזה שטויות...
    ודבר אחרון, הוא לא הטיס את הטיסן, מה היית אומר אם היה מטיס והפרופ היה "מתפוצץ" ושבבים שלו היו עפים על מישהו, גם מושיק אשם, כי הוא שלא שם לב לסדק,
    החברה בחו"ל הייתה משלמת פיצויים? החנות בטח שלא..

הבעיה היא: אומר flatspin לנסות להגיע להסדר כולשהו עם החנות, מעשית יתכן שאתה צודק, אבל זו בעיה שבמצב כזה אנחנו כלקוחות צריכים לנהל משא ומתן עם החנות שאולי יחזיר לנו במקרה הטוב חצי מסכום הקניה, חשוב לציין שהמוכר כלל לא הציע אפשרות כזו, למה בעצם מושיק צריך לספוג משהו? כי החנות לא מקפידה על ביקורת האיכות על מוצרייה? אני מקבל את זה שיתכן מושיק יצא עם פחות "נזק", אני לא מקבל את הגישה באופן יסודי, לקוח צריך להלחם על הזכויות שלו לשרות הוגן, ואם הוא משלם מחיר מלא, אז צריך לקבל גם שירות מלא. אישית גם אם המוכר היה מציע לי חצי מהסכום (וזה עדיין לא קרה)- לא הייתי מקבל את הכסף, כי זה פשוט לא צריך להתנהל כך.

ולמי שציטטתי אותו- רק על מנת הלסבר את הדעה שלי, שום דבר אישי..

תודה!
    48
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

Adi - הבעיה עם דיבה זה העונש שהיא נושאת בחוק הישראלי. nilior השתמש במילה "גנב" - וזה סיבה מצוינת לתבוע דיבה. שים לב - העונש על דיבה הוא 50,000 ש"ח ללא הוכחת נזק. וההגנה היחידה שיש למוציא הדיבה היא "אמת דיברתי" שהיא לא קלה במקרה זה. אוקצור - בין אם אתה מרגיש מרומה ובין אם לאו - אל תאבד ברקסים. כנ"ל nilior. יען כי - 150 ש"ח זה מעצבן. 50,000 ש"ח זה הרבה מעבר...

תודה!
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

Adi - הבעיה עם דיבה זה העונש שהיא נושאת בחוק הישראלי. nilior השתמש במילה "גנב" - וזה סיבה מצוינת לתבוע דיבה. שים לב - העונש על דיבה הוא 50,000 ש"ח ללא הוכחת נזק. וההגנה היחידה שיש למוציא הדיבה היא "אמת דיברתי" שהיא לא קלה במקרה זה. אוקצור - בין אם אתה מרגיש מרומה ובין אם לאו - אל תאבד ברקסים. כנ"ל nilior. יען כי - 150 ש"ח זה מעצבן. 50,000 ש"ח זה הרבה מעבר...
    לא הזכרתי את שם המוכר או החנות (גם לא מושיק), אלא את ההתייחסות שלי להמקרה המסופר, אם חנות או מוכר מסויים חושב שאני מתכוון אליו, אז על ראש הגנב בוער הכובע..

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. [דיון] משקפי FPV חדשות.. מה הייתם קונים?
    על ידי MDreamer בפורום פורום FPV וצילום אווירי
    תגובות: 13
    הודעה אחרונה: 03-04-2011, 17:20:03
  2. איפה הייתם כולכם?
    על ידי tomer_inbar בפורום גלריה
    תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 20-02-2011, 10:46:57
  3. [חדשות] במה הייתם בוחרים ?
    על ידי guyro בפורום פורום רדיו ואלקטרוניקה
    תגובות: 6
    הודעה אחרונה: 07-02-2011, 09:05:28
  4. [שאלה] מה הייתם עושים במקומי??