שמות משתמשים לתיוג

מציג תוצאות 1 עד 13 מתוך 13

נושא: HD19 FPV HD Mini Camera Lens 146deg First Person View for Aerial Photography

תודה!
    83
    הודה 35 פעמים ב 25 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל HD19 FPV HD Mini Camera Lens 146deg First Person View for Aerial Photography

תודה!
    22
    הודה 81 פעמים ב 51 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה: HD19 FPV HD Mini Camera Lens 146deg First Person View for Aerial Photography

מקבלת ביקורות מצויינות ב-RCGROUPS.

פה זול יותר - http://www.himodel.com/FPV_Telemetry...rder_HD19.html

3. המשתמשים הבאים אמרו תודה לעודד מזור על הודעתו:

flyman (02-12-2012)

תודה!
    11
    הודה 28 פעמים ב 19 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה: HD19 FPV HD Mini Camera Lens 146deg First Person View for Aerial Photography

לא שווה את הכסף

תודה!
    22
    הודה 81 פעמים ב 51 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

החברה שמייצרת את המצלמה הזו BOSCAM חזרו אלי ומסכימים לשלוח את המצלמה תמורת 100$ ועוד 24$ משלוח FEDEX או DHL.

הנחה של מעל 40$. אני לא אקנה כעת את המצלמה (שנראית מצויין, דרך אגב) אך אם מישהו מעוניין, זו יכולה להיות הזדמנות.

"Just now we have samples for selling.
    The sample price is USD 100 and shipping cost to your country will be USD 24 by DHL or Fedex.
    Could you let me know how to arrange the payment? By paypal, western union or wire to our company's USD account?
    Please tell me your address, telephone number, post code and company name, i will make the PI for you.
    "

המייל של הנציגה - kitty@boscam.cn

בהצלחה.

תודה!
    12
    הודה 19 פעמים ב 16 הודעות
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

לכל המעוניין במצלמה זו, ניתן לראותה אצלנו בלול טויוי.
    מבדיקות שערכנו המצלמה נותנת תוצאות מעולות ביחס למחיר.

תודה!
    208
    הודה 542 פעמים ב 329 הודעות
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

הי חברים.
    אורן יצר קשר עם החברה והם מוכנים לשלוח מצלמה אחת בעלות של 100 דולר + 33 דולר משלוח DHL.
    אנחנו מנסים להוריד אותם עוד במחיר וזה יתאפשר אם עוד חבר'ה יכנסו בהזמנה.
    המשלוח כמובן ייתחלק ויהיה זניח אם יהיו 4-5 אנשים.

המצלמה נראת לא רעה בכלל למחיר הזה ולא נופלת בהרבה מהגופרו, מה גם שיש לה יתרון ש הזווית ב 720P 60FPS יותר קטנה מבגופרו (146 לעומת 170) וזה המצב הכי טוב לצילום סרטוני FPV.
    יש לה גם יציאת וידאו חי.

טרם מצאתי סרטון שמראה את ה VIDEO OUT שלה.

נראה לי שאצטרף להזמנה, מי עוד רוצה להיכנס ?

סקירה של אלישנמו

השוואה בינה לבין הגופרו
    Success is the ability to go from one failure to the next without any loss of enthusiasm

תודה!
    83
    הודה 35 פעמים ב 25 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

לצערי אני כבר הזמנתי והיא צריכה להגיע בקרוב ...... ממתין בקוצר רוח
    ASHER L

עדיף להיזהר מאשר להצטער

תודה!
    90
    הודה 274 פעמים ב 187 הודעות
    הוזכר
    1 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

זאת תגובה של alishanmao בעצמו על הסרטון:

ExplorerHD is always with jello no matter what i try.

תודה!
    93
    הודה 218 פעמים ב 170 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אני הזמנתי ישירות מ-boscam ב-115$ כולל משלוח רשום רגיל הוזמן ב-29.1 הגיע ב-24.2, דרך נציגה ב-skype, הגיע אתמול, עוד לא בדקתי, הם מוכרים ישירות גם את המשקפיים שלהם ב-345$ לפני משלוח, ה-AIO שעולות 369$ בסיני לפני משלוח.

אני ממליץ מאד מאד לא DHL!!, הזמנתי מד דופק ב-79$ שזה 4$ מעל ה-75$ שהיה עובר נקי, ב-DHL עובר אוטומטית מכס, אין מכס (מתחת ל-325$~) אבל משלמים מע"מ וגם עמילות מכס ל-DHL מ-79$ עם משלוח גם ~33$ יצא 611 ש"ח! המצלמה הזו עלתה 115$ ויצאה 443ש"ח וזהו. אני ממליץ לא להזמין ביחד אלה אחד אחד.

פרטים ל-skype זה yang.nancy4

אני אתחיל להישמע כמו וותיקי הפורום אבל דיברו על המצלמה הזו לא מזמן כאן:
    http://www.efly.co.il/forums/showthr...512-Go-pro-120
    למרות שהשם של ה-Thread לא משהו.....

אגב ראיתי שעם המצלמה ישנו איזשהו חיבור סרבו, ובהוראות ראיתי שגם אפשר להתחיל ולהפסיק הקלטה מהשלט builtin! אולי אני אוותר על הערוץ להדלקת לדים......
    עוד מספר ימים אני אבדוק אותה ואדווח.
    נערך לאחרונה על ידי sevet; 26-02-2013 בשעה 14:32:31.

תודה!
    208
    הודה 542 פעמים ב 329 הודעות
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי sevet צפיה בהודעה
    אני הזמנתי ישירות מ-boscam ב-115$ כולל משלוח רשום רגיל הוזמן ב-29.1 הגיע ב-24.2, דרך נציגה ב-skype, הגיע אתמול, עוד לא בדקתי, הם מוכרים ישירות גם את המשקפיים שלהם ב-345$ לפני משלוח, ה-AIO שעולות 369$ בסיני לפני משלוח.

אני ממליץ מאד מאד לא DHL!!, הזמנתי מד דופק ב-79$ שזה 4$ מעל ה-75$ שהיה עובר נקי, ב-DHL עובר אוטומטית מכס, אין מכס (מתחת ל-325$~) אבל משלמים מע"מ וגם עמילות מכס ל-DHL מ-79$ עם משלוח גם ~33$ יצא 611 ש"ח! המצלמה הזו עלתה 115$ ויצאה 443ש"ח וזהו. אני ממליץ לא להזמין ביחד אלה אחד אחד.

פרטים ל-skype זה yang.nancy4

אני אתחיל להישמע כמו וותיקי הפורום אבל דיברו על המצלמה הזו לא מזמן כאן:
    http://www.efly.co.il/forums/showthr...512-Go-pro-120
    למרות שהשם של ה-Thread לא משהו.....

אגב ראיתי שעם המצלמה ישנו איזשהו חיבור סרבו, ובהוראות ראיתי שגם אפשר להתחיל ולהפסיק הקלטה מהשלט builtin! אולי אני אוותר על הערוץ להדלקת לדים......
    עוד מספר ימים אני אבדוק אותה ואדווח.
    תודה על המידע המועיל, כנראה באמת לא שווה לאחד הזמנות.
    בשעון דופק היית צריך להצהיר 72 דולר והיה עובר חלק.
    אפשר לינק לשעון דופק ?

אשר, דווח כשהמצלמה תגיע מעניין אותי איך ה VIDEO OUT שלה
    Success is the ability to go from one failure to the next without any loss of enthusiasm

תודה!
    93
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי sharonx צפיה בהודעה
    תודה על המידע המועיל, כנראה באמת לא שווה לאחד הזמנות.
    בשעון דופק היית צריך להצהיר 72 דולר והיה עובר חלק.
    אפשר לינק לשעון דופק ?

אשר, דווח כשהמצלמה תגיע מעניין אותי איך ה VIDEO OUT שלה
    זה הבעיה שעם DHL הם מסתכלים על הקבלה המקורית או מבקשים אותה ממך, לא יודע אם ניתן היה לבקש מהחברה שיצהירו על פחות, הם גם אמריקאים לא כמו הסיני ששואל אותך בהזמנה על כמה להצהיר, הם יותר מרובעים...

זה האתר: http://www.zephyr-technology.com/

שים לב שיש שניים - אחד Bluetooth 4 שמוגדר כ-iphone למרות שיעבוד באנרואיד עם bluetooth 4 שבאנדרואיד ייתמכו בפרופיל של ה-low voltage אולי אנדרואיד 4.2 תומך... אני לקחתי את השני שמוגדר לאנדרואיד (למרות שיש לי BT 4 אבל בלי הפרופיל) גם זה של אנדרואיד תומך במד צעדים (לא יודע עוד מה משתמש בזה...) וה-iphone לא, ל-iphone כנראה יהיה הרבה יותר חסכני בסוללה, למרות ששל האנדרואיד מחזיק המון.

וחזרה לעיניננו - המצלמה כבר הגיע אתמול (אחרת לא הייתי ממליץ לאף אחד להסתכן בהזמנה מ-skype), אני אני אבדוק את הוידאו OUT אבל אין לי הרבה ייחוס אולי חוץ מהמצלמת CCD 700TVL.... אני מניח שה-TV OUT ממנה יהיה פחות טוב (ה-CCD ייעודי ל-PAL), שמעתי שמתלוננים על הנקודה האדומה שמראה חיווי של הקלטה, וגם יש עניין שאתה מקליט ב-720 זה 16:9 ו-PAL זה 4:3 שמעתי שהמסך לא מלא. מה שיותר מעניין זה המוד עם ה-1440x880 שזה 4:3 ואז ב-OUT יהיה מסך מלא, אז כמובן הקובץ המוקלט יהיה 4:3 וזה "רק" 30fps.... (ב-720 זה 60, שזה מה שמעניין אותי, נראה לי יותר חשוב מרזולוציה לחדות התמונה)נראה לי בכל מקרה גם שבאחד המצבים רחב או מרובע מאבדים פרטים ומעניין אותי מה המקור האנלוגי רואה, ברחב אולי מאבדים מלמעלה ולמטה ובמרובע מאבדים מהצדדים.... ואני גם לא יודע איך המצלמה הזו מתנהגת בתנאי תאורה חלשים או חזקים וה-CCD עם ה-WDR וכמעט ראיית לילה בטוח תתנהג יותר טוב בתנאי ראות מאתגרים יותר, בגלל זה החלטתי שיהיו לי שתי מצלמות אחת לשידור ואחד להקלטה, נקווה שזה לא יפגע במשקל וזמן סוללה יותר מדיי....
    נערך לאחרונה על ידי sevet; 26-02-2013 בשעה 16:29:35.

תודה!
    93
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

הנה קצת וידאו מהמצלמה, קחו בחשבון שעבר קידוד מחדש אצלי ואז עבר קידוד מחדש ב-youtube:

סרטון השני מראה שימוש במצלמ גם לשידור עם ה-OSD ואפשר לראות שהמסך לא מלא (פסים שחורים למטה ולמעלה) וכן נקודה אדומה מהבהבת מצד שמאל למעלה של ההקלטה, ההקלטה בוצעה ב-720PH זה עם ה-60 פריימים (ואז קידוד אצלי ל-25), בלי ייצוב למצלמה, מסקנה 60 פריימים לא עוזר לאפקט הג'לי....

בסירטון השני המצלמה המשדרת היא CCD נפרד (ממנה נפרדתי בסיום הטיסה כמו שרואים בסירטון) ורואים שהתמונה הייתה מלאה (במשקפיים היה נחמד יותר), כמו כן שמתי את המצלמה למטה (לא רואים פרופלורים), על (בעצם מתחת) לג'ל, ומחוזק בגומייה, רואים שהתוצאה מעולה ואין כמעט אפקט ג'לי, האיכות נראית יותר נמוכה כי היה כמעט חשוך, תראו איך כל פנסי הרחוב דולקים.

http://www.efly.co.il/forums/showthr...240#post417240

בקידוד שאני עושה אמנם מאבדים טיפה מהאיכות אך הופך את השמירה לטווח ארוך אפשרית, מבערך חצי גיגה ל-5 דקות ל-150 מגה. יש לי תכנה חופשית (לשימוש ביתי) לעניין שעובדת לא רע בכלל (גם עליה אני מקווה להוציא מדריך להתחלה) VideoPAD.
    נערך לאחרונה על ידי sevet; 17-03-2013 בשעה 21:55:32.

תודה!
    462
    הודה 569 פעמים ב 442 הודעות
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

יש חדש בנוגע למצלמה הזו? חוות דעת?
    בכל זאת שליש מחיר מגופרו 3 השחורה... יש מקום להשוואה גם באיכות?

אגב, בaliexpress טיפה פחות מ100$ כולל משלוח :
    http://m.aliexpress.com/item/810055200.html
    נערך לאחרונה על ידי Friman; 26-03-2013 בשעה 11:18:44.
    Gil Friman

-------------------------------
    T-rex 600esp FBL
    רחפן f450 fpv
    MS Composite Swift II
    Mountain Models EVA Sport
    Hitec Aurora 9

נושאים דומים

1. [מוצר חדש] Gopro FPV Two Axis Glass Fiber Aerial Photography
    על ידי flyman בפורום רחפנים מרובי להבים
    תגובות: 7
    הודעה אחרונה: 08-10-2012, 22:57:16