שמות משתמשים לתיוג

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 25 מתוך 46

נושא: [פרוייקט] וידאו 1.3 עם Diversity ו-Ground Station - מדריך מלא

תודה!
    93
    הודה 218 פעמים ב 170 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל [פרוייקט] וידאו 1.3 עם Diversity ו-Ground Station - מדריך מלא

קצת חלש כאן בימים האחרונים....
    אני מתבשל על הסיפור כבר שבוע ומתאפק, מחלה קשה ה-paypalהוליזם....

לפני הלילה ששעממם לי (לילה קודם לזה) כבר רכשתי כבלים מאריכים ומתאמים רק בשביל להגביה להרחיק ולייצב את האנטנות שלי על איזה מקל מטאטה על המכונית או משהו.
    יום אחרי זה הסכר נפרץ....

הלילה שלי התחיל כך:
    בגדול התאפקתי ממאאאדד, מלקנות את הציוד 1.3 מ-ReadymadeRC, כי לא מצאתי תלונה נגד ציוד מ-ebay זה נראה אותו דבר אני יודע שכנראה פחות איכותי, נקווה שלא יותר מדי.

הזמנתי סט 1.3Gghz אחד ב-62$ משדר 800mw ומקלט 8 ערוצים כולל אנטנות whip רגילות:
    http://www.ebay.com/itm/261162428025...84.m1497.l2649

זהו הייתי שמח שהתאפקתי, והוצאתי קצת כסף.....
    ואז ראיתי את זה אצל הסיני:
    http://www.hobbyking.com/hobbyking/s...arehouse_.html
    התאפקות של שעה.... (בזמן הזה אני קורא לומד חוקר וחורש על החומר) וקניתי גם.... והוספתי בטרייה 3C 5800..... ובאזזר.....
    ה-Diversity הזה מקבל שני אותות וידאו (לא מקלט רדיו מלא כמו ציוד Diversity אחר) ומוציא את האות הכי איכותי משניהם עם העברה חלקה (כמו שקראתי) התראות קוליות על בטריה, ואפשרות לעקיבה לאנטנה אם מוסיפים עוד (הרבה) כסף.... הוא גם מוציא וידאו ל-4 מכשירים כמו מקליט משקפיים מסך וכו'.....
    (הזמנתי כבר לפני מספר ימים מפצל/מגבר וידאו עצמאי בלי diversity מ-ebay, ועכשיו לא יהיה לי מה לעשות איתו... מישהו רוצה לקנות? בזול)

מה עושים עכשיו, כבר 1:30 בלילה....
    קונים כמובן עוד משדר/מקלט וידאו (לקנות בסט יותר זול, יהיה לי משדר ספייר...) ל-Diversity, קניתי ממוכר אחר לגמרי (היו כמה מוכרים שנראים אותו אחד קצת....), כך שאם יחידה אחת ממש גרועה השניה אולי פחות:
    http://www.ebay.com/itm/130822515988...84.m1497.l2649

ואנטנה שנתקלתי בה לגמרי בטעות:
    http://www.ebay.com/itm/271162531264...84.m1497.l2649
    האנטנה הזו נמכרת ב-70$ ב-ReadyMadeRC, היא מפולין אז אולי היא לא כמו זבל ממדינה אסיאתית כלשהי..... וזה מגיע גם עם אנטנת Vee למשדר, כל זה ב-30$ כולל משלוח.

ב-RMRC, מוכרים 2 גרסאות מקלט אותו אחד עם פילטר SAW (לא לגמרי סגור אילו בעיות זה מונע אבל זה אמור לשפר טווחים), הגרסה עם הפילטר עולה שם 30$ יותר כשהפילטר עולה שם 4$, הזמנתי 2 פילטרים למקלטים שלי:
    http://www.readymaderc.com/store/ind...roducts_id=468

במדריכים ברשת רשות שזה PITA להתקנה (Pain In The A..) למעשה רשום Royal PITA, נקווה שאסתדר, הנה מדריך:

על המקלט רשום שאפשר בטיסה להוריד את ה-HeatSink, זה מוריד משקל מ-75גרם ל-22.... אבל!!! לא להשאיר בלי זרימת אוויר יותר מדקה או שישרף, חשבתי לשים לזה HeatSink והזמנתי סתם אחד ב-4$ ואז נתקלתי בזה:
    http://forums.openpilot.org/blog/63/...maderc-us-ver/

(מישהו רוצה HeatSink ל-ESC?) אז מצאתי ב-eBay את ה-HeatSink בגודל מושלם שגם מגיע עם חומר טרמי להדבקה למשדר, כל אחד כ-3.6$ משלוח חינם, קניתי שלושה (2 המשדרים וגם ראיתי שזה יתאים ל-Step up/down שהזמנתי כבר...):
    http://www.ebay.com/itm/370780188701...84.m1497.l2649

עכשיו אני מחפש חצובה, אני אקנה בארץ המחירים לא נוראיים, אני עוד לא ממהר, הנה משהו שמצאתי:
    http://www.tuki.co.il/Product.asp?Pi...ff=Zap&lang=he
    גובה 1.57 מטר, זה הנתון שמשך אותי, צריך משהו גבוהה או לא? או יותר גבוהה?

עכשיו נחכה לכל החלקים ואז נמשיך, צריך לתכנן לוגית איך יהיה, האם החצובה תחזיק את המשדרים וה-Diversity או רק אנטנות, איך הוידאו יגיע למזוודת ה-ground station (שגם צריך) באלחוטי או כבל...., חוט מאריך לקבלת חשמל מהרכב או ל"בזבז" בטרייה....
    נערך לאחרונה על ידי sevet; 11-04-2013 בשעה 14:15:04.

2. המשתמשים 3 הודו ל sevet על הודעתו:

motti (11-04-2013),Noam_ma (06-04-2015),__Tal__ (31-10-2013)

תודה!
    2
    הודה 155 פעמים ב 138 הודעות
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה: [פרוייקט] וידאו 1.3 עם Diversity ו-Ground Station - מדריך מלא

קנית Eagle Eyes ועכשיו אתה רוצה למכר אותו ?
    לא הבנתי כלום מכל הסיפור ....

תודה!
    733
    הודה 551 פעמים ב 447 הודעות
    כניסות לבלוג
    7
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל Re: [פרוייקט] וידאו 1.3 עם Diversity ו-Ground Station - מדריך מלא

אני גם מת לקנות איגל איי כבר זמן מה .... כל הכבוד !

לי אגב כבר יש את החצי השני של הרבה כסף

תתחדש

5. המשתמשים הבאים אמרו תודה לguy1a על הודעתו:

sevet (11-04-2013)

תודה!
    93
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי igalr צפיה בהודעה
    קנית Eagle Eyes ועכשיו אתה רוצה למכר אותו ?
    לא הבנתי כלום מכל הסיפור ....
    קניתי את זה:
    http://www.ebay.com/itm/390544550384...84.m1497.l2649

למעשה הזמנתי ועוד לא הגיע (3 ימים לפני הקנייה אתמול בלילה), זה רק מפצל ומגבר לוידאו ל-4 יציאות בלי ה-Diversity, זה היה הצעד הראשון להכנת Ground Station, שעוד לא הגיע וכבר אני ומכוון יותר גבוהה (מילולית) גם יותר רחוק, למעשה בעיקר יותר רחוק כי גבוהה לא צריך ברחפן (גבוהה גם היה משפר את היותר רחוק)
    מעניין אם אני אכוון גם ל-Auto Antenna Tracking לפני שהציוד יגיע..... ה-Arduflyer תומך בזה, אבל עד שנפתרתי מהצורך במחשב עם המקליט ויאו היעודי, לא יודע אם אני שוב רוצה להוסיף מחשב למשווה של ההטסה....

ערכתי לנוסח ברור יותר (קודם רשמתי מהר את כל המידע לפני שייעלם לי מהראש, לאט לאט אערוך שיהיה ברור)

ציטוט נכתב במקור על ידי guy1a צפיה בהודעה
    אני גם מת לקנות איגל איי כבר זמן מה .... כל הכבוד !

לי אגב כבר יש את החצי השני של הרבה כסף

תתחדש
    תודה, למעשה רק ה-Diversity היה מספיק בלי להיות הכנה ל-Antenna Tracking עם טלמטריה אבל זה היה הכי זול ממה שמצאתי בזמן ההתאפקות (הקצר שלי), וגם ראיתי עליו תגובות חיוביות בפורום פה בפוסט האגדי של alexk.

מה הדעות לגבי ציוד ה-1.3 מ-ebay?
    נערך לאחרונה על ידי sevet; 11-04-2013 בשעה 14:21:23.

תודה!
    864
    הודה 541 פעמים ב 361 הודעות
    כניסות לבלוג
    6
    הוזכר
    5 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

הEagle Eyes עובד אצלי מצוין, לרוב הוא משמש כדיברסיטי ומפצל ובצעירותו גם השתמשתי כאנטנה עוקבת
    יש את כל הציוד לחיבור מהיר אבל רוב מוחלט של הטיסות שלי לא דורשות את הסיבוך של האנטנה העוקבת

כאשר אני משתמש בטיסנים ובטלמטריה יש לי מסך קטן שמחובר לEagle Eyes ומראה לי את הנ.צ. האחרון שהתקבל מהטיסן, יכול להיות מאוד שימושי

ואכן מדובר במחלה קשה מאוד

תודה!
    462
    הודה 569 פעמים ב 442 הודעות
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

מה יהיה איתך שי מה יהיה?
    השרשור הזה יותר ויותר מזכיר את השרשור של אלכס, גם במידע הרחב וגם בכמות ההוצאות
    Gil Friman

-------------------------------
    T-rex 600esp FBL
    רחפן f450 fpv
    MS Composite Swift II
    Mountain Models EVA Sport
    Hitec Aurora 9

תודה!
    462
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

תגידו יש אפשרות בET כיוון שהוא לא מוגבל לתדר להשתמש בשני משדרים בתדרים שונים במקביל על הרחפן ולחבר שני מקלטים בתדרים שונים על הדיברסיטי? סתם מסקרנות.
    Gil Friman

T-rex 600esp FBL
    רחפן f450 fpv
    MS Composite Swift II
    Hitec Aurora 9

תודה!
    733
    כניסות לבלוג
    7
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ואז הוא יבחר כל פעם את ההוא שקולט יותר טוב ....

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

מנחת הבית
    ארסוף
    תודה!
    210
    הודה 117 פעמים ב 88 הודעות
    הוזכר
    1 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

גייא, תסיף את זה לאוסף
    http://www.foxtechfpv.com/horyzonhd-...-v3-p-877.html
    The sky is my playground
    מוטי

תודה!
    93
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי Friman צפיה בהודעה
    תגידו יש אפשרות בET כיוון שהוא לא מוגבל לתדר להשתמש בשני משדרים בתדרים שונים במקביל על הרחפן ולחבר שני מקלטים בתדרים שונים על הדיברסיטי? סתם מסקרנות.
    בטח שאפשר ה et הזה מקבל כניסות וידאו לא אנטנות, לא משנה מאיזה מקור קליטה הגיע אות הוידאו, זה רעיון יפה אבל אז אתה צריך שני משדרים על אותו הכלי וזה כבר יוביל לבעיות אחרות.... הרעיון הוא לשים אנטנות שונות לדוגמא כיוונית ורגילה או שתי כיווניות לכסות קשת עם זוית רחבה יותר

תודה!
    90
    הודה 274 פעמים ב 187 הודעות
    הוזכר
    1 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי Friman צפיה בהודעה
    מה יהיה איתך שי מה יהיה?
    השרשור הזה יותר ויותר מזכיר את השרשור של אלכס, גם במידע הרחב וגם בכמות ההוצאות
    הלו הלו! למה להזכיר הוצאות עכשיו?
    שי אל תתן לאף אחד להפריע לך בעבודת הקודש שאתה עושה פה.
    אתה נכס לכולנו
    !Fly FPV - Don't be a LOSer

תודה!
    462
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי sevet צפיה בהודעה
    בטח שאפשר ה et הזה מקבל כניסות וידאו לא אנטנות, לא משנה מאיזה מקור קליטה הגיע אות הוידאו, זה רעיון יפה אבל אז אתה צריך שני משדרים על אותו הכלי וזה כבר יוביל לבעיות אחרות.... הרעיון הוא לשים אנטנות שונות לדוגמא כיוונית ורגילה או שתי כיווניות לכסות קשת עם זוית רחבה יותר
    ברור, אני יודע איך אמור לפעול דיברסיטי... אבל אני בתדר 900mhz, אנטנות פאטץ׳ לתדר הזה גדולות, יקרות ופחות שכיחות למשל מפאטץ׳ ל5.8ghz. אז חשבתי אולי זו אופציה לחבר לו מקלט 5.8 עם פאטץ׳ ו900 עם האומני הרגילה.. מצד שני שני משדרי וידאו על רחפן יהרגו לגמרי את טווח הקליטה של מקלט הרדיו . אפשרות אחרת עם 900mHz היא להשתמש ביאגי של 11-12dbi שיש לקנות די בזול אבל כיווניות האלומה שלהם צרה למדי ביחס לפאטץ׳ שאפשר לתת לה כיוון כללי לכיוון הטיסה. אפשרות שלישית וראלית יותר לדעתי בתדר 900mhz היא לבנות לבד אנטנת יאגי של שלושה אלמנטים ולא 5-7 כמו אלו שיש לקנות ברשת, ואז לקבל אנטנה של 6-7dbi שתהיה לה כיווניות מעט יותר רחבה למיטב הבנתי, יותר בסגנון של פאטץ׳ (כן, אני יודע שיש הבדל גם מבחינת כיוון הגלים אבל לרחפן זה נראה לי פחות קריטי, לטיסן יותר).
    Gil Friman

T-rex 600esp FBL
    רחפן f450 fpv
    MS Composite Swift II
    Hitec Aurora 9

15. המשתמשים הבאים אמרו תודה לFriman על הודעתו:

sevet (11-04-2013)

תודה!
    11
    הודה 28 פעמים ב 19 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

קצת חלש כאן בימים האחרונים....
    אני מתבשל על הסיפור כבר שבוע ומתאפק, מחלה קשה ה-paypalהוליזם....

לפני הלילה ששעממם לי (לילה קודם לזה) כבר רכשתי כבלים מאריכים ומתאמים רק בשביל להגביה להרחיק ולייצב את האנטנות שלי על איזה מקל מטאטה על המכונית או משהו.
    יום אחרי זה הסכר נפרץ....

הלילה שלי התחיל כך:
    בגדול התאפקתי ממאאאדד, מלקנות את הציוד 1.3 מ-ReadymadeRC, כי לא מצאתי תלונה נגד ציוד מ-ebay זה נראה אותו דבר אני יודע שכנראה פחות איכותי, נקווה שלא יותר מדי.

הזמנתי סט 1.3Gghz אחד ב-62$ משדר 800mw ומקלט 8 ערוצים כולל אנטנות whip רגילות:
    http://www.ebay.com/itm/261162428025...84.m1497.l2649

זהו הייתי שמח שהתאפקתי, והוצאתי קצת כסף.....
    ואז ראיתי את זה אצל הסיני:
    http://www.hobbyking.com/hobbyking/s...arehouse_.html
    התאפקות של שעה.... (בזמן הזה אני קורא לומד חוקר וחורש על החומר) וקניתי גם.... והוספתי בטרייה 3C 5800..... ובאזזר.....
    ה-Diversity הזה מקבל שני אותות וידאו (לא מקלט רדיו מלא כמו ציוד Diversity אחר) ומוציא את האות הכי איכותי משניהם עם העברה חלקה (כמו שקראתי) התראות קוליות על בטריה, ואפשרות לעקיבה לאנטנה אם מוסיפים עוד (הרבה) כסף.... הוא גם מוציא וידאו ל-4 מכשירים כמו מקליט משקפיים מסך וכו'.....
    (הזמנתי כבר לפני מספר ימים מפצל/מגבר וידאו עצמאי בלי diversity מ-ebay, ועכשיו לא יהיה לי מה לעשות איתו... מישהו רוצה לקנות? בזול)

מה עושים עכשיו, כבר 1:30 בלילה....
    קונים כמובן עוד משדר/מקלט וידאו (לקנות בסט יותר זול, יהיה לי משדר ספייר...) ל-Diversity, קניתי ממוכר אחר לגמרי (היו כמה מוכרים שנראים אותו אחד קצת....), כך שאם יחידה אחת ממש גרועה השניה אולי פחות:
    http://www.ebay.com/itm/130822515988...84.m1497.l2649

ואנטנה שנתקלתי בה לגמרי בטעות:
    http://www.ebay.com/itm/271162531264...84.m1497.l2649
    האנטנה הזו נמכרת ב-70$ ב-ReadyMadeRC, היא מפולין אז אולי היא לא כמו זבל ממדינה אסיאתית כלשהי..... וזה מגיע גם עם אנטנת Vee למשדר, כל זה ב-30$ כולל משלוח.

ב-RMRC, מוכרים 2 גרסאות מקלט אותו אחד עם פילטר SAW (לא לגמרי סגור אילו בעיות זה מונע אבל זה אמור לשפר טווחים), הגרסה עם הפילטר עולה שם 30$ יותר כשהפילטר עולה שם 4$, הזמנתי 2 פילטרים למקלטים שלי:
    http://www.readymaderc.com/store/ind...roducts_id=468

במדריכים ברשת רשות שזה PITA להתקנה (Pain In The A..) למעשה רשום Royal PITA, נקווה שאסתדר, הנה מדריך:

על המקלט רשום שאפשר בטיסה להוריד את ה-HeatSink, זה מוריד משקל מ-75גרם ל-22.... אבל!!! לא להשאיר בלי זרימת אוויר יותר מדקה או שישרף, חשבתי לשים לזה HeatSink והזמנתי סתם אחד ב-4$ ואז נתקלתי בזה:
    http://forums.openpilot.org/blog/63/...maderc-us-ver/

(מישהו רוצה HeatSink ל-ESC?) אז מצאתי ב-eBay את ה-HeatSink בגודל מושלם שגם מגיע עם חומר טרמי להדבקה למשדר, כל אחד כ-3.6$ משלוח חינם, קניתי שלושה (2 המשדרים וגם ראיתי שזה יתאים ל-Step up/down שהזמנתי כבר...):
    http://www.ebay.com/itm/370780188701...84.m1497.l2649

עכשיו אני מחפש חצובה, אני אקנה בארץ המחירים לא נוראיים, אני עוד לא ממהר, הנה משהו שמצאתי:
    http://www.tuki.co.il/Product.asp?Pi...ff=Zap&lang=he
    גובה 1.57 מטר, זה הנתון שמשך אותי, צריך משהו גבוהה או לא? או יותר גבוהה?

עכשיו נחכה לכל החלקים ואז נמשיך, צריך לתכנן לוגית איך יהיה, האם החצובה תחזיק את המשדרים וה-Diversity או רק אנטנות, איך הוידאו יגיע למזוודת ה-ground station (שגם צריך) באלחוטי או כבל...., חוט מאריך לקבלת חשמל מהרכב או ל"בזבז" בטרייה....
    הוא לא עובד נכון בכלל בהחלפה של הפילטר ואפשר לראות כמה זמן ומעמץ הוא משקיע
    הרעיון הוא להוסיף הרבה בדיל לחמם כמה שיותר לתת מכה כך שהפילטר יפול וזהוא זה.
    לא לקדוח בשום אופן
    יש כבר סקירה בנושא הזה

תודה!
    208
    הודה 542 פעמים ב 329 הודעות
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

משהו לא מסתדר לי כי וי זה ליארי ובי קוואד זה מעגלי
    Success is the ability to go from one failure to the next without any loss of enthusiasm

תודה!
    93
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי motti צפיה בהודעה
    גייא, תסיף את זה לאוסף
    http://www.foxtechfpv.com/horyzonhd-...-v3-p-877.html
    אומרים שזה כמו ה-ExplorerHD HD19 Boscam, שעולה פחות.... הנתונים אותו דבר (יש לי כזו, ואני כבר פוזל ל-Gopro....)

ציטוט נכתב במקור על ידי sharonx צפיה בהודעה
    משהו לא מסתדר לי כי וי זה ליארי ובי קוואד זה מעגלי
    עוד לא נכנסתי לגמרי לתיאוריות על האנטנות (נרדמתי כבר פעמיים באחד משני הסרטונים שמצאתי כאן), אבל גם זה שמכר את שני האנטנות, מכר אותם כסט, גם ב-RMRC היא מוגדת כלינארית וגם כשקראתי על זה זה בעצם איזו שהיא הגברה, כיוונון או שידרוג לאנטנת diapol.

שאלה: אנטנת dipole עם שני קצוות במקלט UHF מול אנטנה רגילה במשדר, אם האנטנה של המשדר ניצבת לקרקע, את האנטנת dipole שמים כשהקצוות במאוזן לאדמה או בניצב לקרקע כשההתחלה של האנטנה מאוזנת בעצם? בחיי שלא לגמרי מצאתי תשובה לעניין, הכי קרוב זה נוסחאות של dipole ב-wikipedia שלא עזרו לי להבין איך להציב מול אנטנה רגילה, אם היו לי שתיים כאלו, הייתי פשוט שם אותם אותו הדבר....
    נערך לאחרונה על ידי sevet; 11-04-2013 בשעה 22:48:06.

תודה!
    90
    הודה 274 פעמים ב 187 הודעות
    הוזכר
    1 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל Re: תגובה: [פרוייקט] וידאו 1.3 עם Diversity ו-Ground Station - מדריך מלא

שאלה: אנטנת dipole עם שני קצוות במקלט UHF מול אנטנה רגילה במשדר, אם האנטנה של המשדר ניצבת לקרקע, את האנטנת dipole שמים כשהקצוות במאוזן לאדמה או בניצב לקרקע כשההתחלה של האנטנה מאוזנת בעצם? בחיי שלא לגמרי מצאתי תשובה לעניין, הכי קרוב זה נוסחאות של dipole ב-wikipedia שלא עזרו לי להבין איך להציב מול אנטנה רגילה, אם היו לי שתיים כאלו, הייתי פשוט שם אותם אותו הדבר....
    אנטנת דיפול היא אנטנה לינארית. מה שאומר שאנטנת המקלט ואנטנת המשדר צריכות להיות מקבילות זו לזו בשביל קליטה מיטבית. אם הן יהיו ניצבות זו לזו הקליטה תהיה כמעט אפסית (ובמרחקים מסויימים אפסית לגמרי).
    אם יש לך שתי אנטנות במקלט שהיה מורכב על טיסן שטס גם על הצד (knife), אז היית מציב אנטנה אחת שתהיה ניצבת כלפי מעלה כשהטיסן במצב אופקי, ואת האנטנה השניה היית מציב ב 90 מעלות לראשונה, כך שהיא תהיה מקבילה לאנטנת המשדר כשהטיסן ב knife.
    ברחפן לא יוצא לך יותר מדי להיות ב knife, אלא בזוויות הרבה יותר קטנות, אז נהוג למקום את אנטנות המקלט בצורת /\.
    במצב כזה גם אם תהיה נטיה ימינה או שמאלה, תמיד תהיה אנטנה אחת שהיא כמעט מקבילה לגמרי לאנטנת המשדר.

תודה!
    160
    הודה 118 פעמים ב 106 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

עובד הרבה זמן עם הE-E, מוצר מצויין, רק התכנון שלו קצת גרוע...
    תגלה בקרוב שהמתקון שלו הוא דבר מאד מסורבל ומגושם - אבל מבחינת פונקציונליות- נהדר.

אנסה לתאר את שעשיתי:
    יצרתי לעצמי חצובה ניידת הקולטת את שידור הוידאו מהטיסן - ומשדרת אלחוטית את תחנת הקרקע - המזוודה.
    על החצובה נמצא
    E-E עם מנגנון עקיבה,
    את הלוח עצמו ניתחתי , והוצאתי את כניסות ויציאות הוידאו , כך נשארתי עם כרטיס בלבד , אליו נוח יותר להלחים את הכבלים מהמשדר\מקלט.
    הכל נשתל בקופסא קטנה- עם תצוגם מתח של התחנה.
    כולה כמובן מוזנת מאותה סוללה, עם ממיר מתח ל-5V למשדר ידאו לתחנת קרקע...
    (אגב לאיגל אייז יש זמזם מובנה...)
    תמונה להבנה טובה יותר של העסק:

כאן אפשר לראות ברעך איך זה נראה מבפנים:

זו תחנת הקרקע שכבר לא צריכה סרבול יתר של כבלים!!

וככה זה נראה בשטח:

סרטון קצר שמראה את אופן פעולת עקיבה של כל המערכת יחד:

איתי.
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות Click image for larger version. 

Name:	Photo Mar 04, 16 20 07.jpg‏ 
Views:	1156 
Size:	487.1 קילובייט 
ID:	88256   Click image for larger version. 

Name:	Photo Mar 08, 17 37 00.jpg‏ 
Views:	1136 
Size:	493.4 קילובייט 
ID:	88259   Click image for larger version. 

Name:	Photo Mar 08, 17 37 49.jpg‏ 
Views:	1145 
Size:	491.1 קילובייט 
ID:	88260   Click image for larger version. 

Name:	Photo Mar 07, 13 10 35.jpg‏ 
Views:	1177 
Size:	487.3 קילובייט 
ID:	88261   Click image for larger version. 

Name:	Photo Mar 08, 11 36 35.jpg‏ 
Views:	1178 
Size:	483.5 קילובייט 
ID:	88262  

.Itay.

21. המשתמשים הבאים אמרו תודה לs.mario על הודעתו:

sevet (12-04-2013)

תודה!
    93
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

מדהים

כולכם שם עם מסכים גדולים, אתם לא עם משקפיים? איזה צורך במסך יש חוץ מלטייסי המשנה? אולי אני מפספס איזה צורך....

אני בהתלבטות, המטרה להיות ללא חוטים, יש את התחנה עם האנטנות ומקלטים ויש את הארגז עם המקליט, ויש את המשקפיים אני אשדר מהאנטנות לארגז ולמשקפיים במקביל?
    למעשה עניתי לעצמי עכשיו כשזה רשום זה נראה הכי הגיוני.... טוב, אני בשוק למקלט 5.8..... או שצריך להתחבר בחוט מהמשקפיים.... האמת שאפשר גם משדר/מקלט כי 1W שיש לי עכשיו זה יותר מדי ל-10 מטר שצריך בין שתי העמדות.

יש סיכוי לקבל מעקב עם ה-eagle t בלי ה-OSD שלהם? איך הם מקבלים את הטלמטריה מהווידאו? מהנתונים שעל הוידאו או איזה תת ערוץ בשידור עצמו?
    כמו שאמרתי, דווקא הלוח שלי Arduflyer תומך בעקיבה אבל אזצריך להחזיר את הטלמטריה שכבר העפתי מהרחפן ולהוסיף מחשב שמקבל את הנתוני ושולט על כרטיס USB, מצד שני המודול USB טלמטריה כבר עובד לי עם אפליקציה בטלפון אולי צריך לבק מהם שיוסיפו את זה גם.
    נערך לאחרונה על ידי sevet; 12-04-2013 בשעה 10:23:17.

תודה!
    93
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה: Re: תגובה: [פרוייקט] וידאו 1.3 עם Diversity ו-Ground Station - מדריך מלא

ציטוט נכתב במקור על ידי AvivT צפיה בהודעה
    אנטנת דיפול היא אנטנה לינארית. מה שאומר שאנטנת המקלט ואנטנת המשדר צריכות להיות מקבילות זו לזו בשביל קליטה מיטבית. אם הן יהיו ניצבות זו לזו הקליטה תהיה כמעט אפסית (ובמרחקים מסויימים אפסית לגמרי).
    אם יש לך שתי אנטנות במקלט שהיה מורכב על טיסן שטס גם על הצד (knife), אז היית מציב אנטנה אחת שתהיה ניצבת כלפי מעלה כשהטיסן במצב אופקי, ואת האנטנה השניה היית מציב ב 90 מעלות לראשונה, כך שהיא תהיה מקבילה לאנטנת המשדר כשהטיסן ב knife.
    ברחפן לא יוצא לך יותר מדי להיות ב knife, אלא בזוויות הרבה יותר קטנות, אז נהוג למקום את אנטנות המקלט בצורת /\.
    במצב כזה גם אם תהיה נטיה ימינה או שמאלה, תמיד תהיה אנטנה אחת שהיא כמעט מקבילה לגמרי לאנטנת המשדר.
    הנה מה שעשיתי בלילה במקום לישון שוב (בזמן שאני גם מטעין בטריות, ממש עבדות מודרנית):
    Click image for larger version. 

Name:	IMAG1124.jpg 
Views:	191 
Size:	504.7 קילובייט 
ID:	88265Click image for larger version. 

Name:	IMAG1127.jpg 
Views:	182 
Size:	482.0 קילובייט 
ID:	88266Click image for larger version. 

Name:	IMAG1128.jpg 
Views:	243 
Size:	483.8 קילובייט 
ID:	88267

לזוית כזו התכוונתה? בערך 45 מעלות. התמונה על הרחפן זה גם עם עוד חיזוק בכדי שזה לא יגיע לפרופלרים....

תודה!
    733
    כניסות לבלוג
    7
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

מסך זה חשוב לדעתי ללמקרה חירום.
    פעם יצא שנגמרה לי הסוללה של המשקפים במרחק ...
    אז נכון שחזרה בהביתה של איגל טרי שמרה על הטיסן עד שהחלפתי סוללה ... אבל זה סיכון מיותר.

תודה!
    93
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

יש לי מסכונצ'יק במקליט.... לא יספיק לחרום?

תודה!
    733
    כניסות לבלוג
    7
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

יש לי מסכונצ'יק במקליט.... לא יספיק לחרום?
    תגיד אתה. אני מסתדר עם 4"

תודה!
    462
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אם המקליט שרכשת הוא זה שהמלצתי לך המסך שם 4.5#. הטסתי בהתחלה עם מסך כזה fpv בפאן קאב עד שקניתי משקפיים, זה לא נוח אבל מספיק למקרי חירום. כמובן כדאי לדאוג להצללה מתאימה כי בשמש קשה לראות במסך.
    איתי איך העקיבה עם היאגי? הן מבחינת התמודדות הסרבואים עם המשקל הנוטה קדימה וכמובן מבחינת איכות הוידאו. יש בעייתיות בהטיות של הכלי הצידה לעומת פאטץ׳, למשל?
    המערכת הזו של ET מעניינת.. יש לי כמה שאלות:
    1.אין דרך אחרת למשוך נתונים למערכת העקיבה של הET זולת מהOSD שלהם? אחרת איך ניתן להשתמש במערכת העקיבה לרחפנים? לפי מה שהבנתי הosd שלהם מיועד רק לטיסנים?
    2. איך המידע מגיע מהosd שעל הטיסן לתחנת הקרקע? תחנת הקרקע יודעת לקרוא את הנתונים שמלביש הosd על תמונת הוידאו?
    3. האם ניתן דרך תחנת הקרקע הזו לשלוט בכיוונון הסרבואים של מערכת המעקב באופן ידני? לשימוש למשל עם כלי שלא טס עם ET?
    נערך לאחרונה על ידי Friman; 12-04-2013 בשעה 17:15:58.
    Gil Friman

T-rex 600esp FBL
    רחפן f450 fpv
    MS Composite Swift II
    Hitec Aurora 9

תודה!
    733
    כניסות לבלוג
    7
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אם תשים איגל על רחפן יהיה לך הכל חוץ מחזרה הביתה.

את זה תעשה עם הארדואינו

תודה!
    7
    הודה 37 פעמים ב 35 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ניתן לשלב רכיב נוסף של מערכת ET שמאפשר יצוב ואפשרות של חזרה הביתה

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. תכנון ground station
    על ידי drgabbay בפורום פורום FPV וצילום אווירי
    תגובות: 10
    הודעה אחרונה: 07-05-2012, 10:49:46
  2. [מוצר חדש] RVOSD ground station-Antenna tracker
    על ידי משה שמואלי בפורום פורום FPV וצילום אווירי
    תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 14-04-2011, 19:32:36
  3. [רעיון] FPV Ground Station Design and Idea's