שמות משתמשים לתיוג

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 26 עד 46 מתוך 46

נושא: [פרוייקט] וידאו 1.3 עם Diversity ו-Ground Station - מדריך מלא

תודה!
    733
    הודה 551 פעמים ב 447 הודעות
    כניסות לבלוג
    7
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה: [פרוייקט] וידאו 1.3 עם Diversity ו-Ground Station - מדריך מלא

לא ידוע לי על ציוד של איגל לרחפנים.
    אתה יכול לשחם לינק ?

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

תודה!
    462
    הודה 569 פעמים ב 442 הודעות
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אגב מכל הציוד של ET, מה בת׳כלס הרכיב הבסיסי של osd וטייס אוטומטי לטיסנים? זה:
    http://www.hobbyking.com/hobbyking/s...Expander_.html פלוס זה: http://www.hobbyking.com/hobbyking/s..._E_Logger.html ? או שגם צריך להוסיף את הgps שלו?
    Gil Friman

-------------------------------
    T-rex 600esp FBL
    רחפן f450 fpv
    MS Composite Swift II
    Mountain Models EVA Sport
    Hitec Aurora 9

תודה!
    93
    הודה 218 פעמים ב 170 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אני לא שם הכל, רק את היחידת קרקע, רק הפונקציית diversity שבוחרת את האות הכי טוב, בלי מעקב אחרי אנטנה.

תודה!
    733
    כניסות לבלוג
    7
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי Friman צפיה בהודעה
    אגב מכל הציוד של ET, מה בת׳כלס הרכיב הבסיסי של osd וטייס אוטומטי לטיסנים? זה:
    http://www.hobbyking.com/hobbyking/s...Expander_.html פלוס זה: http://www.hobbyking.com/hobbyking/s..._E_Logger.html ? או שגם צריך להוסיף את הgps שלו?
    אין רכיב בסיסי.
    בשביל טייס אוטומטי וחזרה הביתה צריך לפחות 4 חלקים

תודה!
    462
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי guy1a צפיה בהודעה
    אין רכיב בסיסי.
    בשביל טייס אוטומטי וחזרה הביתה צריך לפחות 4 חלקים

זה יוצא קצת יקר.
    נראה לי שכשאחשוב על מערכת אנטנה עוקבת אכוון יותר למערכת על בסיס ארדואנו.
    בינתיים מחכה שי לשמוע את רשמיך
    Gil Friman

T-rex 600esp FBL
    רחפן f450 fpv
    MS Composite Swift II
    Hitec Aurora 9

תודה!
    733
    כניסות לבלוג
    7
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

זה יוצא קצת יקר.
    נראה לי שכשאחשוב על מערכת אנטנה עוקבת אכוון יותר למערכת על בסיס ארדואנו.
    בינתיים מחכה שי לשמוע את רשמיך
    הכי טוב שיש כרגע. מוכח.

ויקר זה יחסי .. 800 שח להכל לא כולל תחנת קרקע

תודה!
    93
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אם אני רוצה רק מעקב אנטנה כי יש לי כבר OSD,
    ה-ET דוחף נתונים לערוץ הוידאו בשביל התחנת קרקע, צריך לבדוק אם יש דרך להשתמש ב-OSD שלי מול ה-eagle eyes למעקב אנטנות, מישהו מכיר?
    צריך להבין מה הוא מוסיף לוידאו ואולי להוסיף אותו הדבר גם ל-MinimOSD שיהיה תואם ואז זה להיט, בלי שום תוספת על הרחפן מקבלים גם מעקב אנטנות.
    אחרת נראה לי שזה הפתרון הכי טוב MFD AAT:
    http://www.dronesvision.com/myflydre...basic-pack-v4/

יקר!! אבל דורש רק 8 גרם של מתאם מה-GPS הקיים לתוך ערוץ האודיו מול תחנת הקרקע, ולא כמו מערכת ET שלמה עם GPS
    כמו שאמרתי אפשר מה-Arducopter, (כמו שהוספתי עכשיו גימבל ב-23.8$ מול הלוח) אבל אז צריך מחשב, ורדיו טלמטריה....
    נערך לאחרונה על ידי sevet; 14-04-2013 בשעה 12:15:31.

תודה!
    127
    הודה 162 פעמים ב 117 הודעות
    הוזכר
    1 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

מערכת העקיבה שלי היא AAT התומכת ב 12 ערוצים.
    בנוסף לוידאו אודיו וחשמל הוספתי תמיכה ב USB למודול הטלמטריה.
    אחלה מערכת.
    Airplanes don't mind if you like to look at other airplanes

תודה!
    462
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

שי יש לך כבר לוח של ארדואנו, ויש לך כבר מודול טלמטריה... למה אתה מסתבך? נראה לי שמערכת עקיבה על בסיס ארדואנו תהיה לך הכי פשוטה ליישום. במיוחד אם אין לך התנגשות בין תדרי הרדיו, משדר הטלמטריה והוידאו.. אם אני זוכר נכון יש לך משדר וידאו 1.2ghz, רדיו uhf 433ghz וטלמטריה ב915mhz? כי אז זה פיתרון פשוט בלי תוספת עלויות רצינית ובלי התנגשות בתדרים. אתה רק צריך להוסיף כרטיס ארדואנו לשליטה בסרבואים של הגימבל.
    Gil Friman

T-rex 600esp FBL
    רחפן f450 fpv
    MS Composite Swift II
    Hitec Aurora 9

תודה!
    93
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אני עדיין לא צריך מעקב על האנטנה, אני לא טס כ"כ רחוק, ה-Diversity אמור להספיק, אנטנה אחת לכיוון טיסה כללי ואחת היקפית כשחוזרים ומסתובבים בסביבה קרובה.

הארדואינו לא טוב לי משתי סיבות:
    נוחות - עוד פעם להוסיף מחשב למשוואה, זה לא עובד לבד, כשהייתי צריך להקליט עם המחשב זה היה מאד מסורבל וגם לא רואים כלום באור.
    טווחים/אנטנות - מעקב לאנטנה זה בשביל טווחים ארוכים, הטלמטריה של הארדואינו היא עוד רדיו למשוואה שצריך לדאוג לו לאנטנות שיגיעו רחוק (אמור להיות קילומטר עם האנטנות שמגיעות איתו) וגם עוד רדיו על הרחפן בטוח משהו מפריע למשהוא אחר למרות שנראה לי שסידרתי דיי טוב, כל משדר יושב רחוק מאחר. זה לא כמו שני הפתרונות האחרים שהוזכרו שאחד דרך הוידאו ה-ET, ואחד דרך הערוץ אודיו ה-MFD AAT ששניהם "רוכבים" על ציוד שידור שבמילא פעיל ודורש התייחסות לטווח.

לי אמנם קצת כואב כהרגלי לא להשתמש בכל הפיצ'רים בציוד שלי כמו העקיבת אנטנה של הארדואינו או ה-ET אבל נראה לי שהפתרון של MFD הכי יעיל, בכל מקרה זה לא יהיה בקרוב (ככה נראה לי הרגע )

ציטוט נכתב במקור על ידי Observer צפיה בהודעה
    מערכת העקיבה שלי היא AAT התומכת ב 12 ערוצים.
    בנוסף לוידאו אודיו וחשמל הוספתי תמיכה ב USB למודול הטלמטריה.
    אחלה מערכת.
    אתה יכול לפרט בבקשה על עניין ערוץ ה-USB? ראיתי שיש גרסה 6 ערוצים ו-12 אתה משדר USB (כי זה קצב דיי גדול אפילו ב-USB1) או רק את החיבור הסיריאלי שזה 115kbps הכי הרבה ואפשר פחות, איך אתה קולט אותו בתחנה? או איך אתה ממיר חזרה למשהו שהמחשב מבין? חיבור סיריאלי?
    אם איזה לוח אתה? גם APM?

תודה!
    93
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי drgabbay צפיה בהודעה
    הוא לא עובד נכון בכלל בהחלפה של הפילטר ואפשר לראות כמה זמן ומעמץ הוא משקיע
    הרעיון הוא להוסיף הרבה בדיל לחמם כמה שיותר לתת מכה כך שהפילטר יפול וזהוא זה.
    לא לקדוח בשום אופן
    יש כבר סקירה בנושא הזה
    אתה צודק אתמול הייתי חולה, נשארתי בבית ואמרתי עכשיו אעיז לעשות את ההלחמה המפחידה הזו, אחרי שעה חיפוש, מצאתי את הפוסט שדיברת עליו..... (זה כזה פשוט לחפש כאן לפעמים):
    http://www.efly.co.il/forums/showthr...643-saw-filter

אכן החלטתי ליישם את השיטה הנ"ל כי גם לא היה לי דרמל..... בגדול משתמשים ב-Brute Force ומחממים בתוספת בדיל עד שהחלק העקשן יוצא... להזכירכם יש לי שתי יחידות (ל-Diversity), אחת מסין ואחת מ-HK (כן אני יודע ש-HK תיאורטית זה גם סין) - הן מסומנות אצלי כדי שאם אגיע למסקנה שיחידה אחת טובה או אחת רעה, אדע מאיפה הגיע, בינתיים אני משתמש בהונג קונגית....

לקחתי את היחידה מסין שעוד לא הושמשה, בדקתי שעובדת (לדעת אחרי המעשה אם אני זה שדפק אותה) פירקתי מהקופסה החיצונית, בפנים מודול פנימי שצריך לפרק ללא הברגות, שימו לב בדיוק איך הפחיות יושבות בשביל אח"כ... (כמו בסרטונים), מרחיבים את הברזלים שקצת סוגרים על הפילטר בשביל לתת לו מקום ליפול: יחידה ראשונה - מלחם Hakko 888 מקצועים עם 70W, לא כמו בסרטון שהוא עושה עם אקדח הלחמה 120W.... כיוונתי את המלחם ל-480 מעלות (לא מכוייל אצלי במעלות...) יש עוד אבל לא רציתי להכביד על המלחם .
    חימום הרגל שמחוברת ל-ground, אם תסתכלו על 3 הרגליים של הרכיב, זו הרקל בקצה המשולש שווה השוקיים שהרגליים יוצרות, זו הרגל שמחוברת ישר לגוף ללא בידוד והיא זו הבעייתית.
    במהלך החימום הוספת כמות בדיל לצורך עזרה בפיזור החום, 6-10 שניות והופה נפל הפילטר הישן!!! קל מהמצופה!!! בשביל לנקות את חורי ההלחמה התמשתי בסיכת ביטחון, להלחים היה יותר קל, בדקתי שוב שהיחידה עובדת, וחזרה לקופסה.
    ביחידה השניה (הומנג קונגית) העניינים הסתבכו טיפה, חיממתי הרבה יותר מדי, החלק לא נפל, והיה ריח של שרוף (שונה מהריח הקודם), כנראה פגעתי קצת בלוח עצמו, שיניתי אסטרטגיה ולחצתי טיפה על הרגליים בחימום והחלק זז קצט למטה, דחפתי מברג בין החלק ללוח והפעלתי טיפה לחץ, חימום, ורגל אחת יצאה, כך עם המברג לשתי הרגליים הנוספות, ניקוי חורי ההלחמה עם הסיכה, הלחמה, בדיקה, ולשמחתי עובד עדיין!.

בגדול היה קל משציפיתי, אבל היה לי כנראה מזל: גם שהראשון נפל מהר, וגם שהשני לא נדפק.....

הטסתי כבר עם ה-1.2 ונתקלתי בבעיות, ה-1.2 בסוף כנראה יותר טוב מה-5.8 אבל ה-5.8 הוא דיי נטול דאגות, מחברים וזהו, יש הסתר אין קליטה אין מה לעשות, כבר נהינתי מיתרונות האין הסתרים (קטנים) ב-1.2 למרות שבגדול היו לי הרבה יותר הפרעות על הוידאו - זה היה לפני ה-Saw filter ושאר הפילטרים....
    ה-1.2 יוצר לי רעד בסרבואים של הגימבל ברוב הערוצים וגם באלו שלא, לפעמים הרעד מגיע, בעיה ידועה שהפתרון הטוב ביותר לה הוא סרבואים אחרים שלא רגישים לתדר, בפעם הראשונה זה הרס לי יום טיסה (למעשה שבוע...) כי לא הבנתי מה הרעידות ולא יכולתי להטיס כך.
    צריך הרבה פילטורים בגלל הפרעות - בטריה נפרדת או LC Filter בכניסת חשמל למשדר בגלל הפרעות מהמנועים (אין בעיה ב-5.8) הפרעות לא קשות רוב הזמן אבל לפעמים פתאום כן - הוספתי פילטר אין לי עוד חוו"ד
    SAW Filter למקלט - אפשר לקנות עם מובנה ב-40$ יותר או להלחים לבד וזה יכול להיות מאוד קשה או אפילו לעשות נזק.
    Low Pass פילטר למשדר - שלא יפריע לרדיו (בעיקר 2.4), היה נדמה לי שהקליטה ב-UHF שלי ירדה אז הזמנתי כזה פילטר
    Ferrite rings - בעיקר על היציאה מהמשדר בשביל נסות להימנע מהפרעות לסרבואים - אצלי ערוץ 6 היה בלי הפרעות לסרבואים, אחרי הטבעת (היחידה שמצאתי כי עוד לא הגיעו אלו מ-HobbyKing) גם ערוץ 5 בלי הפרעות....
    Low Pass פילטר - על המשדר UHF למנוע הפרעות למקלט ה-1.2, אפשר גם לשים פילטר על המקלט 1.2 אבל יש לי שניים אז על המשדר יהיה יותר זול - הוזמן גם ויהיה חוו"ד

סתם תמונה של תחילתה של תחנת קרקע נפלאה (אני מקווה):
    Click image for larger version. 

Name:	IMAG1197.jpg 
Views:	124 
Size:	519.3 קילובייט 
ID:	90018

אחרי התמונה הזו כבר קניתי שולחן 1.2מטר מפלסטיק מתקפל, קצת כבד אבל מאד יציב ונח.

תודה!
    462
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

מה זה בדיוק הsaw filter הזה במקלט הוידאו?
    Gil Friman

T-rex 600esp FBL
    רחפן f450 fpv
    MS Composite Swift II
    Hitec Aurora 9

תודה!
    93
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

מה זה בדיוק הsaw filter הזה במקלט הוידאו?
    לא יודע בדיוק מה עקרונות העבודה שלו, טווח ראיתי שאמור לשפר וכנראה גם איכות, הפילטר הדיפולטיבי שהוא מחליף עובד על רוחב תדר גדול וזה ה-D480A עובד על תדר יותר צר ומדוייק (זה מה שנראה לי לפחות), בפוסט המקורי של drgabbay הוא אומר ששיפר לו בהרבה (ללא פירוט), עלה רק 4$ לאחד, לא מיהרתי להחליף, אבל איכות האות הרעה וזה שהייתי בבית והתחלתי להחלים..... התקנתי. לא יודע עדיין האם שופר או לאו, וגם שיניתי הרבה דברים אחרים כמו LC Filter וכו'....

תודה!
    462
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אגב לגבי הרעידות בסרבואים - לדעתי זה קורה יותר בסרבואים אנלוגיים מדיגיטליים. לי למשל זה קורה בroll ששם יש לי סרבו אנלוגי, אבל בtilt זה לא קורה בכלל, ושם יש לי סרבו דיגיטלי
    Gil Friman

T-rex 600esp FBL
    רחפן f450 fpv
    MS Composite Swift II
    Hitec Aurora 9

תודה!
    93
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

לא נראה לי קשור, למרות שאצלי שניהם לא דיגיטאליים...

שים לב שבוידאו החשמל לסרבואים נפרד אז זה לא זה...

מקור (מטורף, עמוס מידע) מכאן:
    http://www.rcgroups.com/forums/showt...ghlight=1+2ghz
    נערך לאחרונה על ידי sevet; 07-05-2013 בשעה 20:49:22.

תודה!
    93
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

לאט לאט מלקטים חלקים ומתקדמים....
    Click image for larger version. 

Name:	IMAG1289.jpg 
Views:	114 
Size:	494.7 קילובייט 
ID:	92039

בתמונה מה שהיה פעם מסך LG L1760TR, משומש ב-300ש"ח אחרי שהעתקתי את הדגם מאלכס רק 19" שלא נכנס לי במזוודה.... המסך גם בהיר יחסית 300cd גם מקבל 12V, וה-17 צורך פחות מ-2A
    אני יכול לחתוך למטה אבל נראה לי שזה יותר מתאים ככה.

בנוסף: ספק MiniITX גם מועתק מאלכס, מקבל 8-24V מוציא 12, 5, 3.3 ב-160W כ-8A
    ממיר וידאו ל-VGA.

בדקתי את החיבורים כשהמסך היה שלם, בהפרעות אין מסך כחול רק כשמאבדים קליטה לגמרי יש מסך כחול, זו תהיה בעיה? איזה ממיר מראה שלג? או שזה המסך בכלל?

מהי הדרך היצירתית לחבר את המסך למזוודה?

תודה!
    160
    הודה 118 פעמים ב 106 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

שי נראה טוב,

את המסך אתה יכול לחבר ע"י הדבקת 2 רצועות עבות של סקוצ' (הכחול מהסיני) , מחזיק בומבה!

לגבי התופעה של מסך כחול,
    הבדיקה החשובה ביותר היא לוודא שהוידאו חוזר אחרי איבוד מוחלט.

איתי.
    .Itay.

18. המשתמשים הבאים אמרו תודה לs.mario על הודעתו:

sevet (12-06-2013)

תודה!
    93
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי s.mario צפיה בהודעה
    שי נראה טוב,

את המסך אתה יכול לחבר ע"י הדבקת 2 רצועות עבות של סקוצ' (הכחול מהסיני) , מחזיק בומבה!

לגבי התופעה של מסך כחול,
    הבדיקה החשובה ביותר היא לוודא שהוידאו חוזר אחרי איבוד מוחלט.

איתי.
    איזה כיף שקניתי פעם את הרצועות האלו... ידעתי שיהיה להם שימוש מתי שהוא - עכשיו צריך שימוש לעוד כ-200-400$~ דברים שקניתי בחודשים האחרונים ועוד לא השתמשתי.....

הבעיה היא שהמוניטור לא ישר מאחורה, יש המלצות ? קלקר מודבק למסך ועליו הסקוטץ'?

בדקתי אתמול עוד והתמונה חוזרת אחרי מסך כחול מיידית כשחוזרת הקליטה. מה הבעיות איתן בד"כ שלא חוזר כלל? או שחוזר ב-delay גדול מדי? או שמגיע במצב שעוד ניתן היה להשתמש בוידאו ? (האם זו תשובה ג'? )

תודה!
    733
    כניסות לבלוג
    7
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל Re: [פרוייקט] וידאו 1.3 עם Diversity ו-Ground Station - מדריך מלא

אני הכנתי "מדרגות" מבלזה שהיוו חציץ ומתאם בין הגב הלא ישר של המסך והקיר השיר ושטוח של הארגז ...
    את הסקוטשים הדבקתי על הבלזה ועל הגב של המסך

ברחפן זה פחות קריטי. אם אתה מאבד וידאו אתה לוחץ כאחוז דיבוק וכמוכה אמוק על המתג של שומר מיקום ושומר גובה או חזרה הביתה ומתפנה להחליף סוללה בתחנת קרקע ...
    בטיסנים .. אים אין מייצב ו/או RTH אתה בבעיה ..

הבעיה עם מסכים מסויימים היא שכשאיכות הוידאו יורדת אפילו רק במעט, המסך כבר הופך לכחול... לפי מה שאתה מתאר זה לא המצב אצלך.
    אם האיכות יורדת ונהיה שלג ועדיין לא קבלת מסך כחול .. אז אתה בסדר.

תודה!
    93
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

רעיון טוב עם המדרגות, אבל אין לי שום משהו לעשות ממנו משהו כמו המדרגות.... יש לי מגבלת מקום לכל הציוד שמתחיל להערם לי ואין לי חדר עבודה מוסדר.... הוצאתי כבר הרבה על התחביב בזמן קצר, ואני מתחיל לחשוב על בית יותר גדול בשבילו , להוסיף את זה לאקסל התופח......(?)
    אני בינתיים מחובר ישירות לרכב, שני כבלים של 20מטר, אחד לחצובה ואחד למזוודה, ואפשר לשרשר ולקבל לחצובה או לשולחן עם המזוודה יותר מרחק..... משתדל לנתק כשלא משתמש, ומדי פעם מניע את הרכב.

ברחפן בד"כ גם אין זמן, לוחץ על המתג ה-תה"ח ("תחזור הביתה חמוד") ומתפלל..... התה"ח בד"כ (טפו טפו) עובד לפחות עד שמגיע ואז מתחיל לעשות שטויות לפעמים..... כל עוד זו לא בעיה בשלט אז פשוט משתלטים עליו בחזרה כשמגיע (החמוד)

איך לדמות קליטה רעה (בלי לצאת מהבית )? הורדתי אנטנה מהמקלט, ומאחורי קירות עדיין קלטו טוב את ה-1.2..... (לא מוריד אנטנה מהמשדר, אולי אחת פחות טובה)
    נערך לאחרונה על ידי sevet; 12-06-2013 בשעה 18:23:41.

תודה!
    2
    הודה 155 פעמים ב 138 הודעות
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

לדמות קליטה חלשה צריך לכסות בסיר מתכת את הכלי
    ואם עדיין חזק אז גם את המקלט

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12

נושאים דומים

1. תכנון ground station
    על ידי drgabbay בפורום פורום FPV וצילום אווירי
    תגובות: 10
    הודעה אחרונה: 07-05-2012, 10:49:46
  2. [מוצר חדש] RVOSD ground station-Antenna tracker
    על ידי משה שמואלי בפורום פורום FPV וצילום אווירי
    תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 14-04-2011, 19:32:36