שמות משתמשים לתיוג

עמוד 1 מתוך 5 123 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 25 מתוך 112

נושא: לא חשבתי שזה יקרה לי כל כך מהר... איבדתי את הרחפן, צריך ייעוץ

תודה!
    462
    הודה 569 פעמים ב 442 הודעות
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל לא חשבתי שזה יקרה לי כל כך מהר... איבדתי את הרחפן, צריך ייעוץ

אוף, הטיסה התחילה כל כך יפה... צילום נהדר של האנדרטה...
    תסתכלו על הסרטון אולי תוכלו לעזור לי... עניין כיוון עוצמת ההגבר במגבר הוידאו עדיין לא נפתר סופית כך שלצערי איכות ההקלטה לא משהו. בניתי על הצילום ממצלמת מחזיק המפתחות שהייתה על הכלי כדי להעלות סרטון אופטימי יותר:
    http://www.youtube.com/watch?v=9z5bX...=youtube_gdata

אחרי שחזרתי מהאנדרטה התחלתי לאבד וידאו, התחלתי לחזור הבייתה. סביב שלוש דקות הייתי במרחק 300 מטר בערך מנקודת ההמראה כאשר אני מתמצא היטב ויודע היכן אני - רואים בתמונה שני עצים, הם בכניסה לכביש הגישה לאיזור ההטסה שלנו, מסומנים במפה שאצרף מייד. כנראה ירדתי בגובה, והתחיל להעלם לי הוידאו. ניסיתי לעלות בגובה והוידאו חזר. מצאתי את עצמי בכיוון ההפוך לחזרה, ולקח לי כמה שניות להתאפס. ב3:40 רואים שהיה לי איבוד וידאו רציני יותר... כיוון שראיתי שאני קרוב לכביש ודאגתי שמא אחצה אותו, הפעלתי חזרה אוטומטית הבייתה ב3:45. למרבה בהלתי ראיתי שהרחפן עושה סיבוב לכיוון הבית כמו שהוא תמיד עושה, אך בדרך הוא מתקרב לכביש - מייד לקחתי שליטה חזרה וכיוונתי חזרה לכיוון הבית אבל שוב איבדתי וידאו. ב4:00 הפעלתי שוב RTH והוידאו חזר, למרבה הלחץ ראיתי שאני מעל הכביש. כיוון שפחדתי להתרסק על הכביש השארתי את הRTH אך הוידאו שוב נעלם, וכשחזר לשנייה ראיתי שאני כבר מעבר לכביש, בקצה הדרומי של חורשת עצים - מסומן הכל במפה. סביב 4:20 הוידאו אבד לגמרי. השארתי את השלט על RTH עוד דקה בערך בתקווה שתיכף הוידאו יחזור והרחפן יופיע מעבר לאופק, הורדתי משקפיים אבל לא ראיתי כלום לא איתם ולא בלעדיהם. אני יודע שזה היה מחדל בטיחותי ולמדתי מזה את הלקח, ברור לי שלהבא עדיף היה להוריד מייד סטיק ולרסק במקום ולא להסתכן בטיסה אוטומטית ללא וידאו מעל כביש, אבל הייתה לי תקווה שהוא אכן יחזור... מה שלא קרה.
    חיפשנו משה שלומי ואני (א*** איזה חברים, אין דברים כאלה) במשך 3 שעות בערך בכל האיזורים שמוקפים בכתום. אני המשכתי עוד שעתיים אחר כך והתמקדתי באיזור שמסומן בירקרק - ההנחה שלי הייתה שהוידאו אבד באיזור הזה בגלל עצים גבוהים שנמצאים בין הנ.צ האחרון שהתקבל מהOSD לבין נקודת הבית.
    היכן שיש כוכביות סגולות - שאלתי אנשים שהיו שם באותו הזמן אם ראו משהו טס נופל לקרקע, והם השיבו שלא. מצד שני זה ילדים בדואים שהשאלה הראשונה שלהם הייתה "כמה תשלם לי אם אני אמצא לך את זה?" - אז אם מישהו מהבאר שבעים במקרה שומע על מישהו שמוכר רחפן 450 שילדה סינית באדום שחור (פרופים כתום שחור), מצלמת SC2000, מקלט אופטימה 9 וגימבל למצלמה - זה שלי, תעדכנו אותי. אני מוכן לשלם להם ובלבד שיחזור, כואב לי הלב יותר על עשרות שעות העבודה מאשר על מאות הדולרים.
    אגב, בכוכבית הסגולה שבתוך העיגול הכתום של החורשה - התחילו לי צפצופים מהשלט - ארוך שניים קצרים, ארוך שניים קצרים, ובמודול היבהבו הלדים הכחול והאדום בהבהוב מהיר. חשבתי שזה סימן של הטלמטריה לאובדן BIND אבל נזכרתי שזה לא הצליל אלא צליל ארוך לפרקים. חשבתי לעצמי שאולי זה ביקון?? אבל אני לא חושב שלאורורה יש אופציה כזו. ניסיתי להפעיל את צפצפת האיתור אבל לא שמעתי אותה. בשלב מסויים הפסיקו הצפצופים כשהתרחקתי עם הכיוון שמסומן כיוון הרוח. כיביתי את השלט לחסוך בסוללה וכשהדלקתי אותו שוב הוא לא ציפצף את הצפצוף האופייני של BINג למקלט. גם כשהבאתי לאיזור את תחנת הקרקע וניסיתי לראות אם אני מקבל אות וידאו, בתקווה לאתר נ.צ נוכחי של הכלי, לא קלטתי כלום - זה כבר היה 30-40 דקות מהריסוק, ואחרי 8 דקות טיסה, אני מניח שהסוללה התרוקנה או שמשדר הוידאו התחמם מדי בלי איוורור מהפרופים ונשרף.

Click image for larger version. 

Name:	גוגל ארץ איבוד ר&#.jpg 
Views:	344 
Size:	258.8 קילובייט 
ID:	89133

Views:	330 
Size:	317.2 קילובייט 
ID:	89134

Views:	319 
Size:	286.6 קילובייט 
ID:	89135

ההשערה הנוכחית שלי היא שהרחפן נמצא באיזור שמסומן בירוק. זאת בגלל שלאחר אובדן הוידאו ב4:20, הוידאו לא חזר, אבל לא היה צפצוף של אובדן BIND - כלומר הרחפן לא התרחק הרבה יותר משם, וכנראה שעדיין אות הוידאו היה מוסתר על ידי העצים. הנחתי שאולי הוא חזר הבייתה אבל אם הוא היה עובר על הכביש הייתי רואה אותו, וגם אני מניח שהוידאו היה חוזר אם הוא היה עובר את ההסתרות. לכן אני לא חושב שהוא עבר את הכביש חזרה. מה גם שחרשנו את כל האיזור הכתום שמימין לירוק, דרכנו על מליון קוצים אבל לא מצאנו כלום. חשבתי שאולי הGPS של הלוח איבד נעילה, ואז אולי במקום לחזור הבייתה הוא פשוט נחת. עוד אפשרות היא שהוא התרסק כי בתמונה האחרונה שרואים בוידאו הוא שועט קדימה לכיוון הקרקע די מהר...
    חזרתי הבייתה 3/4 מעולף אחרי חמש שעות חיפושים. אני הולך עכשיו חזרה לשטח לחצי שעה לחפש עד א. ערב, מניח שהחיפוש ייתחדש מחר בבוקר. אם למישהו יש רעיונות איפה או איך לחפש אני אשמח לשמוע. גם מילות נחמה תתקבלנה בברכה. גם הצעות לעזרה בחיפוש מהאוויר, מחברים או מגופים מסחריים בעלות סבירה (אני לא יודע על מטיסי רחפנים לא מסחריים באיזור חוץ ממני?) - ייתקבלו בברכה.
    יאללה, חזרה לחיפושים
    נערך לאחרונה על ידי Friman; 01-05-2013 בשעה 10:35:41.
    Gil Friman

-------------------------------
    T-rex 600esp FBL
    רחפן f450 fpv
    MS Composite Swift II
    Mountain Models EVA Sport
    Hitec Aurora 9

תודה!
    462
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה: לא חשבתי שזה יקרה לי כל כך מהר... איבדתי את הרחפן, צריך ייעוץ

אני מצרף תמונות שצילמתי מנקודת תצפית גבוהה עם האייפון של האיזור המשוער לריסוק, סימנתי במפה מהיכן בוצעו צילומים אחו

Name:	ImageUploadedByTapatalk1366988922.901768.jpg 
Views:	289 
Size:	60.1 קילובייט 
ID:	89136

Name:	ImageUploadedByTapatalk1366988942.466000.jpg 
Views:	257 
Size:	75.4 קילובייט 
ID:	89137
    במפגש דרכי העפר שרואים בחלק הימני של התמונה למעלה- כאן זה לדעתי הנקודה שבה קיבלתי נ.צ אחרון מהכלי

Name:	ImageUploadedByTapatalk1366988963.585441.jpg 
Views:	270 
Size:	75.2 קילובייט 
ID:	89138

Name:	ImageUploadedByTapatalk1366988981.221289.jpg 
Views:	251 
Size:	52.4 קילובייט 
ID:	89139

Name:	ImageUploadedByTapatalk1366988993.046786.jpg 
Views:	231 
Size:	54.4 קילובייט 
ID:	89140

Name:	ImageUploadedByTapatalk1366989009.539064.jpg 
Views:	249 
Size:	62.8 קילובייט 
ID:	89141
    נערך לאחרונה על ידי Friman; 26-04-2013 בשעה 17:15:55.
    Gil Friman

T-rex 600esp FBL
    רחפן f450 fpv
    MS Composite Swift II
    Hitec Aurora 9

תודה!
    733
    הודה 551 פעמים ב 447 הודעות
    כניסות לבלוג
    7
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

צר לי ...

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

4. המשתמשים הבאים אמרו תודה לguy1a על הודעתו:

Friman (26-04-2013)

תודה!
    462
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי guy1a צפיה בהודעה
    צר לי ...

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
    לפחות יש צילום יפה של האנדרטה
    Gil Friman

T-rex 600esp FBL
    רחפן f450 fpv
    MS Composite Swift II
    Hitec Aurora 9

תודה!
    62
    הודה 59 פעמים ב 43 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

שים לב שב-4:11 הרחפן סיים לחצות את הכביש ולקח אחורה וימינה אני הייתי סורק בקו של 50 מטר באותו ובלי קשר לחזור בלילה ולמצוא אולי נשאר איזה לד קטן שיביא אותך למקום ההתרסקות ושים לב ב 4:14 קרה משהו לפרופ התעקם

7. המשתמשים הבאים אמרו תודה לtav31 על הודעתו:

Friman (27-04-2013)

תודה!
    462
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אני אבדוק גם בלילה.
    למרות שאני סקפטי, אני חושב שהייתי שומע את הבאזר איתור או לפחות את הבאזר התרעה של הסוללה אם הסוללה התחילה להיגמר. כיוון שלא היה לי צפצוף של איבוד ביינד בשלט אני די בטוח שכשהוא הגיע לקרקע הסוללה הייתה עדיין מחוברת ו״חיה״.
    יש לי כיוון די טוב להיכן הוא היה בפעם האחרונה שהיה וידאו, באיזה כיוון הוא צילם ולאיזה כיוון הוא סטה. הייתי בשטח ומיקמתי את עצמי במקום המדוייק לפי התצ״א ולפי התמונות האחרונות מהוידאו. הסטייה הייתה לכיוון צפון מערב, כשהרחפן בזווית לצפון מערב. האפשרויות הן שהוא לא הצליח להתנגד לרוח שסחפה אותו עוד צפון מערבה עד שהתרסק, או שזו הייתה התחלה של סיבוב לקראת חזרה הבייתה ואז הוא צפוי להיות דרום מזרחה משם, לכיוון הבית, בשטח שעדיין העצים יכלו לחסום בו את הוידאו. זה שטח של כמה מאות מטרים רבועים אבל עם מלא קוצים גבוהים.
    להערכתי אחד הבדואים שהיו שם היום וראו אותי מחפש אותו ימצאו אותו לפניי. אני בונה על זה שכשאגיע מחר בבוקר הם יראו אותי ממשיך לחפש ויבקשו עליו כסף. אין להם מושג כמה הוא שווה אבל הם יודעים שאני מחפש אותו בהיסטריה
    Gil Friman

T-rex 600esp FBL
    רחפן f450 fpv
    MS Composite Swift II
    Hitec Aurora 9

תודה!
    73
    הודה 92 פעמים ב 60 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אני מצטער לשמוע, מטריד שהלוח איבד אוריינטציה. אני מניח שבאזור אחר בארץ הוא היה נשאר במקום והיית מוצא אותו...

10. המשתמשים הבאים אמרו תודה לliorz055 על הודעתו:

Friman (27-04-2013)

תודה!
    10
    הודה 24 פעמים ב 21 הודעות
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

מצטער לשמוע , נשמע שבאמת הבדואים לקחו אותו לפי דעתי תשלם שם לאיזה ילד שיתן לך מידע לגבי מי לקח אותו

12. המשתמשים הבאים אמרו תודה לmitamar06 על הודעתו:

Friman (27-04-2013)

תודה!
    462
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

יש בדואי ספציפי שהסתובב באיזור על סוס וניסה לגבות ממני כסף תמורת חיפוש שלו.
    אני אגיע לשם בבוקר, אם הוא מצא אותו אני די בטוח שהוא יהיה שם ויחכה שאבוא לשלם לו.
    האיזור שהגיוני שהרחפן נפל בו לא גדול מאד, וסרקתי אותו די ביסודיות. לא היה צפצוף מבאזר האיתור כאמור וגם לא מבאזר התרעת הסוללה. אם היה, הייתי שומע אותו בכל הסיבובים שעשיתי שם, גם אם לא הצלחתי לראות אותו.
    מישהו יודע מה פשר עניין הצפצופים מהמודול באורורה (. . _ / . . _ במורס..) והבהובי הלדים מהמודול? לא נתקלתי בזה בעבר. יש מצב שאחרי כמה דקות של היעדר אות המקלט נכנס למצב ביקון? אני לא מכיר תכונה כזו באורורה... אם אכן זה ביקון, זה נותן לי כיוון טוב למתי בחיפושים שלי התקרבתי למיקום הכלי
    Gil Friman

T-rex 600esp FBL
    רחפן f450 fpv
    MS Composite Swift II
    Hitec Aurora 9

מנחת הבית
    ארסוף
    תודה!
    907
    הודה 1,001 פעמים ב 648 הודעות
    כניסות לבלוג
    41
    הוזכר
    6 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

מצטער לשמוע גיל, מקומם שאנשים מנסים לעשות כסף מצרה של אחר.

15. המשתמשים הבאים אמרו תודה לguyst על הודעתו:

Friman (27-04-2013)

תודה!
    462
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי guyst צפיה בהודעה
    מצטער לשמוע גיל, מקומם שאנשים מנסים לעשות כסף מצרה של אחר.
    זה עדיין לא עובדה ברורה שמישהו הרים אותו... אבל זה הופך לאפשרות סבירה לאור זה שחרשנו על השטח שעות ארוכות 3 אנשים וגם אני המשכתי עוד לחפש לבד.
    גיא יש לך מושג מה זה הצפצופים וההבהובים מהמודול של האורורה שציינתי? זה עשוי לתת לי כיוון נוסף אם אגלה שהצפצופים האלו אומרים משהו... בין אם זה ביקון ובין אם זה סימון של מתח נמוך או סימן לאובדן קליטה- ככה או ככה זה יאמר לי שעד השלב הזה הרחפן היה ״בחיים״ והמקלט קיבל עד שלב זה בוודאות מתח מהסוללה והיה בטווח קליטה מהמשדר
    נערך לאחרונה על ידי Friman; 26-04-2013 בשעה 19:41:38.
    Gil Friman

T-rex 600esp FBL
    רחפן f450 fpv
    MS Composite Swift II
    Hitec Aurora 9

תודה!
    10
    הודה 24 פעמים ב 21 הודעות
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

זה בטוח אצל הבדואי על הסוס תנסה לסרוק את השטח עם המשקפיים ולראות אם יש תמונה

Sent from my iPhone using Tapatalk

תודה!
    462
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי mitamar06 צפיה בהודעה
    זה בטוח אצל הבדואי על הסוס תנסה לסרוק את השטח עם המשקפיים ולראות אם יש תמונה

Sent from my iPhone using Tapatalk
    ניסיתי. אין אות וידאו.
    יחד עם זאת נזכרתי באפשרות הזו בערך 20-30 דקות אחרי שנעלם לי הוידאו, הנטייה האוטומטית שלי הייתה לרוץ לחפש ברגל, ועוד לא במקום הנכון . להערכתי בשלב הזה או שהסוללה כבר נגמרה (אני מניח שהצפצופים במודול של האורורה היו חיווי של הטלמטריה למתח סוללת מקלט נמוך, מה שכנראה לא יכל לאפשר המשך פעולה של משדר הוידאו) או שמשדר הוידאו שכבר היה זמן רב ללא איוורור במזג אוויר חם למדי, כבר נשרף...
    לקח לעתיד, קודם כל להסתכל בוידאו ולאתר מיקום מדוייק לנ.צ האחרון שניתן לראות, ואז לנסוע לשם עם תחנת הקרקע ולנסות לקלוט וידאו... ועוד לקח לעתיד, להגדיר מתג לנחיתה אוטומטית ובמצב כזה קודם כל לנחות. אם הייתי נוחת בנקודה האחרונה שנראתה בוידאו הייתי יודע בדיוק איפה למצוא את הרחפן, אבל כיוון שהוא נשאר באוויר ונעלם לי הוידאו אני לא יודע אם הוא התרסק שנייה אחרי, או שהחל לחזור הבייתה, או שהמשיך להיסחף לכיוון ההפוך בגלל הרוח. אני רק יודע בגלל שהוידאו לא חזר והרוח הייתה בניגוד לכיוון החזרה הבייתה, שרוב הסיכויים שנחת או התרסק איפהשהו בציר הזה
    Gil Friman

T-rex 600esp FBL
    רחפן f450 fpv
    MS Composite Swift II
    Hitec Aurora 9

תודה!
    70
    הודה 68 פעמים ב 34 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

לאחר שעברת את הכביש של רמות רואים את תחנת הרכבת והרחפן טס לכיוון שלה
    נראה שיש סיכוי למצוא אותו ..

תודה!
    462
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי Guyazulay@ צפיה בהודעה
    לאחר שעברת את הכביש של רמות רואים את תחנת הרכבת והרחפן טס לכיוון שלה
    נראה שיש סיכוי למצוא אותו ..
    זו לא תחנת הרכבת, זה אתר בנייה של המפעל שמוקם חצי ק״מ בערך צפונית לבית הלוחם. תחנת הרכבת במרחק של בערך 850 מטר בקו אווירי מהנקודה האחרונה שנראתה בוידאו. קשה לי להאמין שהגיע לאיזור הזה.
    בדקתי עם הפועלים של המפעל הזה, גם הם שאלו כמה יקבלו אם ימצאו אותו . אפילו התאילנדים, מילה בעברית לא ידעו אבל כשהבינו שאני מחפש משהו ישר שאלו ״כמה שקל מביא?״... משעשע. אני ת׳כלס מקווה שמישהו לקח אותו ומחר יבקשו ממני כסף עליו, זה עדיף מהמצב הנוכחי שלא מצאתי אותו בשום מקום שחשבתי שהוא אמור להיות בו...
    Gil Friman

T-rex 600esp FBL
    רחפן f450 fpv
    MS Composite Swift II
    Hitec Aurora 9

תודה!
    70
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אתה צודק, אמרתי רכבת כי מתוך התחנה עצמה רואים את האתר בנייה שבונים יחד עם רציף נוסף לקרונות מסע.
    בכל אופן הכוונה היא למבנה הזה שהוא באותו קו של התחנה.
    השטח הוא בין הכביש לאתר נכון זה שטח גדול אבל זה נראה שהרחפן הרבה יותר קרוב לכביש מאשר לאתר ככה שלא נראה שהפועלים ימצאו את זה.
    כמו שאמרתי יש לך תחום שטח די ברור (יש מצבים שאין בכלל) לדעתי שווה עוד להתאמץ בחיפוש מחר בבוקר.

מנחת הבית
    ארסוף
    תודה!
    907
    הודה 1,001 פעמים ב 648 הודעות
    כניסות לבלוג
    41
    הוזכר
    6 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

לא מכיר את הציפצופים האלו באורורה...

תודה!
    1
    הודה 2 פעמים ב 2 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

מזכיר לי את הטיסן (לא FPV) שנפל 200 מטר ממני ולקח לנו יומיים של חיפושים בשדה חיטה למצוא אותו.

אני אשמח לעזור לך לחפש אותו מהאוויר, אבל השאלה אם יראו אותו בכלל?

אגב, אם זה מנחם במשהו, אחלה וידאו ממש אהבתי

24. המשתמשים הבאים אמרו תודה לbarakf על הודעתו:

Friman (27-04-2013)

תודה!
    70
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

זה הפריים האחרון.
    למי שמכיר את השטח, זה ממש ברור המיקום שלו.
    שים לב שהרחפן נפל בזוויות מה שאומר שאתה צריך לסוע על השביל ולהתקדם באותה זווית שהוא נפל.
    כמובן שעדיין לסרוק שטח די גדול למקדם ביטחון.

Name:	Screen Shot 2013-04-26 at 9.49.58 PM.jpg 
Views:	223 
Size:	68.4 קילובייט 
ID:	89161

תודה!
    462
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

כן יצא וידאו נחמד...
    תודה ברק אני חושב שהסיכוי לראות אותו מהאוויר קלוש אבל אם בא לך לעזור אני מאד אעריך כל עזרה.
    בכל אופן על לחפש הלילה ויתרתי, אין לי לדים על הזרועות והסיכוי שאראה לד מהמקלט או מהלוח בין השיחים בלילה אפסי, גם אם הסוללה לא מתה עדיין, מה שסביר שקרה. מחר בבוקר אעשה חיפוש נוסף, אתמקד במצבורי שיחים גבוהים שהיום עם קרוקס ומכנס קצר לא ממש יכולתי לחפש שם.
    Gil Friman

T-rex 600esp FBL
    רחפן f450 fpv
    MS Composite Swift II
    Hitec Aurora 9

תודה!
    70
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

נראה שזה האזור די בבירור - מסומן באדום

Views:	342 
Size:	173.2 קילובייט 
ID:	89162

28. המשתמשים הבאים אמרו תודה לGuyazulay@ על הודעתו:

Friman (27-04-2013)

תודה!
    462
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

כן אני יודע, גם אני התמקדתי בתמונה הזו. בעזרת google earth השוויתי את התצ״א לתמונה הזו ומיקמתי את עצמי בדיוק בנקודה הזו, השוויתי גם לנוף שרואים בתמונה ולזוויות של העצים. מזווית הפרופים ביחס למצלמה רואים שהרחפן נטה ימינה, וזה גם היה כיוון הרוח. היות והיה בגובה 40 מטר בערך מהקרקע אני מניח שנפל בטווח של עד מאה חמישים מטר מהנקודה הזו לכיוון שאליו התחיל להיסחף. האופציה השנייה היא שהחזרה הבייתה כן פעלה ושהנטייה ימינה הייתה התחלה של סיבוב לכיוון הבית- זה פחות סביר כי כל השטח מהנקודה הזו ועד הכביש זה השטח שסרקנו הכי ביסודיות ויש שם עשבייה די נמוכה ככה שסביר שהיינו מוצאים אותו. האפשרות השלישית, המדאיגה יותר גם בטיחותית, היא שהרחפן המשיך לטוס בכיוון הזה ולא נפל - כיוון שאצלי המצג של החזרה הבייתה נשאר פועל עוד דקה וחצי בערך, קיוויתי שהרחפן יחזור בסוף. אם הרחפן נשאר באוויר עוד דקה וחצי וטב לאותו כיוון זה כבר מרחק גדול שהוא יכל לתפור בזמן הזה...אבל קשה לי להאמין, מכל הבדיקות שלי ראיתי שהrth של הלוח כן מחזיר את הרחפן הבייתה - לפעמים הוא טס ישר הבייתה ולפעמים עושה עיקופון קטן בדרך אבל בסופו של דבר אחרי כמה שניות מתיישר לכיוון הבית. לאור הזווית החדה ואובדן הגובה המהיר בשניות האחרונות הכי סביר לדעתי שהוא התרסק שם באיזור ההוא. מחר אתמקד שם, זה איזור עם עשבייה גבוהה, הרבה קוצים וגם כמה עצים, יש סיכוי סביר שהוא שם איפהשהו.
    ואם לא.. באסה, אבל שיניה לכפרות. העיקר שלא פגע באף אחד למיטב ידיעתי
    Gil Friman

T-rex 600esp FBL
    רחפן f450 fpv
    MS Composite Swift II
    Hitec Aurora 9

תודה!
    462
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי Guyazulay@ צפיה בהודעה
    נראה שזה האזור די בבירור - מסומן באדום

Views:	342 
Size:	173.2 קילובייט 
ID:	89162
    כן שם חיפשתי כל הצהריים
    Gil Friman

T-rex 600esp FBL
    רחפן f450 fpv
    MS Composite Swift II
    Hitec Aurora 9

תודה!
    93
    הודה 218 פעמים ב 170 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אחרי לילה הכנות ללא שינה, ניסיון הטסה ואז הרדמות, רק עכשיו אני רואה את זה......
    איזה כאב לב, זה ממש כאילו אני איבדתי, אותה דרך אותן תחושות, לא של הכסף אלה שעות העבודה והחודש לחfות להזמנות.....

גם אצלי עף הכל בסדר, פתאום התחיל להשתולל, RTH גרם לו להתרחק יותר... לי היה וידאו לפרקים ואכן ריסקתי מבוקר על חצי עיוור...

שמת לב שרואים כל הזמן היסחפות? מה שגיא (נראה לי שגיא..) דיבר על פרופ עקום זה בעצם היסחפות שלא שמים לב אליה בגלל הגימבל (גם לי קרה)?

גם בצפצפת בטרייה שלי, כשאחד התאים מת לגמרי (0v) היא ציפצה ללא הפסקה ושמעתי את הרחפן כבר מ-20 מטר בערך (היום הבטריה הזו הומרה ל-2 תאים....)

הייתי שמח לבוא לעזור בחיפושים מהאוויר אבל הרחפן לא במצב משו... (שיניתי וידאו ל1.2 והגימבל רוטט...)

מקווה מאד שתמצא אותו!

ואז נשאלת השאלה, האם לסמן את הרחפן בשם או לא.... אצלי ב-SD של המצלמה השם שלו זה הטלפון שלי וזה הסימן היחיד.

היום, גם טיסה ראשונה אחרי האיבוד שהיה כמו שלך הטסתי גם עם GPS Tracker וגם עם רדיו PMR בתחנת הקרקע מוכן למציאת האות איכון מה-OpenLRS.

תודה!
    89
    הודה 302 פעמים ב 270 הודעות
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    7 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

באסה.. מקווה שתמצא אותו מהר, גם אם תשלם כמה שקלים למישהו
    צביקה

If you can't make it fly, try harder, else RTFM

33. המשתמשים הבאים אמרו תודה לZvikaF על הודעתו:

Friman (27-04-2013)

עמוד 1 מתוך 5 123 ... אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. [שאלה] צריך ייעוץ לגבי קיט שאני מתכנן לקנות.
    על ידי AdieLL בפורום רחפנים מרובי להבים
    תגובות: 11
    הודעה אחרונה: 01-10-2012, 19:50:13
  2. הלך ה Solo Pro , צריך ייעוץ בנסיון תיקון (קצת קשור לאלקטרוניקה)
    על ידי avi55 בפורום פורום מסוקים חשמליים
    תגובות: 9
    הודעה אחרונה: 05-04-2012, 16:44:17
  3. [עזרה!] צריך ייעוץ לגבי בקר ל Trex 600
    על ידי T_A בפורום פורום מסוקים חשמליים
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 04-10-2011, 20:33:19
  4. [שאלה] חדש בפורום -צריך ייעוץ למסוק
    על ידי b_elad בפורום פורום מסוקים חשמליים
    תגובות: 21
    הודעה אחרונה: 12-07-2010, 14:44:35
  5. חשבתי לבנות - צריך עזרה.