שמות משתמשים לתיוג

מציג תוצאות 1 עד 2 מתוך 2

נושא: TBS Discovery PRO

תודה!
    66
    הודה 71 פעמים ב 64 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל TBS Discovery PRO

ברשותי הדיסקו הרגיל, עם גימבל TGD ולוח ייצוב של אלכס מוס מקורי. אני מקבל עם הרחפן תוצאות מעולות גם בוידאו וגם בסטילס - אבל אני מרגיש שמשהו חסר..

השאלה שלי האם באמת שווה להשקיע בגירסת הפרו? השוני היחיד הוא שכל הרכיבים של הבקר ייצוב לגימבל מוטמע בגוף ולא כחלק חיצוני, האם באמת שווה להשקיע את הסכום הזה על קיט שמגיע ״עירום״ - ללא שום אלקטרוניקה?

בנוסף, בגרסת הPRO המפתחים מגבילים אותנו בשימוש בוידאו בתצורת standalone, כל השלדה בנויה ככה כדי שנשתמש ב TBS Core וזה יוצר מצב של שימוש בסוללה בודדת כבולה המספקת מתח לכל הרחפן - מה שיוריד את זמן הטיסה.

לגבי משקל הרחפן- האם רחפן ששוקל יותר כמו הPRO מצריך מנועי 900kv+ או מנועי 530kv יספיקו?

מה דעתכם?

תודה!
    93
    הודה 218 פעמים ב 170 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה: TBS Discovery PRO

סוללה בודדת עדיפה לטעמי מבחינת משקל, עדיף לשים בטריה גדולה יותר מאשר עוד אחד קטנה זה יהיה יותר קל, הירידה בזמן הטיסה אפילו בלי להגדיל בטריה היא זניחה מאד לעומת הוספת הגרמים של בטריה נוספת.
    נראה לי שהעלות של הפרו מוגזמת בעליל אבל זה ללא ספק אחד הפתרונות הכי אלגנטיים לאינטגרציה של הגימבל לגוף, הוא גם לא מאד יקר ממספר פתרונות דומים שמגיעים ללא הלוח לגימבל (תקנו אותי אם הלוח לגימבל לא מגיע עם ה-pro)

כשחושבים על זה, פתרונות אחרים עולים בערך 60$ פריים, 100$ גימבל, 160$ בקר אלקסמוס מקורי (למרות שאולי יש כבר ב-80$) יוצא 320$ בהחלט מוגזם ה-599.... הם כנראה עשו עבודה מעולה עם השיכוך ויברציות אבל אם אין לך ג'לי והפתרון שלך לא מוגבל או ממש ממש מכוער, נראה לי מיותר.

לגבי מנועים - המגבלה העיקרית בדיסקו זה הגודל שמקבל עד פרופלורים 11, 12 אולי אולי גם אבל בקושי. מנועי 530KV דיסק עדיפים לזמן טיסה אבל כשמשתמשים בהם בפרופלורים יותר גדולים, לא עשיתי חישובים ב-ecalc, אבל בגדול אם 530KV ופרופלורים 11 ימריא לך וירחף בסביבות ה-50% מצערת אז הוא כנראה עדיף, נראה לי במנועים בערך של 650KV יהיה טוב לדיסקו, עם פרופלורים 11
    אגב, לפרופלורים גדולים יותר יש סיכוי גדול יותר לייצר ויברציות שיעברו לג'לי לוידאו.

מנועים עם KV נמוך, בד"כ יותר חזקים דווקא מ-KV גבוהה, ואז אפשר לשים עליהם פרופלורים יותר גדולים.

נושאים דומים

1. למכירה TBS DISCOVERY עם סט-אפ מלא
    על ידי guymeg בפורום ציוד FPV ורחפנים
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 03-10-2013, 21:01:41
  2. מחפש לקנות גוף של TBS Discovery
    על ידי bora bora בפורום ציוד FPV ורחפנים
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 08-04-2013, 04:41:50
  3. מחפש TBS DISCOVERY
    על ידי moshe.kadosh בפורום ציוד FPV ורחפנים
    תגובות: 0