שמות משתמשים לתיוג

מציג תוצאות 1 עד 5 מתוך 5

נושא: זול זה טוב?

תודה!
    6
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל זול זה טוב?

כמו שכבר כתבתי בפוסט הקודם (והראשון) שלי:

אני עדיין בשלבי המחקר שקודמים לקנייה. רציתי לשאול האם לקנות מוצרים ב-RCtimer ו-HobbyKing (זאת החנות שכולם קוראים לה פה ״הסיני״?), שהם זולים משמעותית מלקנות מוצרים של DJI או Freefly, זה באמת תחליף מוצלח?
    כאילו, יסלחו לי כל המבינים (שכן אני לא מבין כלום, אני מבטיח לכם) אבל בכל תחום אחר של חיי למדתי ש-you get what you paid for ואפילו יותר גרוע- you pay peanuts, you get monkeys.
    האם כאן המצב שונה? האם מנוע ב-15 דולר יתן מה שמנוע ב-150 דולר יתן?
    האם שלדת rct800 באמת שווה כמו שלדת DJI s800?

אשמח לשמוע את דעתכם כי זה, מן הסתם, יכול להיות ההבדל בין אלפי דולרים לעשרות אלפי דולרים

תודה!
    39
    הודה 104 פעמים ב 96 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה: זול זה טוב?

הכל תלוי מה אתה רוצה ולאן אתה מכוון. לתחביב, המוצרים של הסיני והערס מספיק טובים. למעט משלוח בעייתי שכולם מתלוננים עליו שהסיני החל להשתמש בו לאחרונה, המוצרים שלו באיכות סבירה ובמחירים מצויינים. דווקא מנועים לרחפן הייתי ממליץ לך על סאניסקיי שניתן לרכוש למשל ב banggood

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

3. המשתמשים הבאים אמרו תודה לyuvalko על הודעתו:

OferGeva (17-02-2014)

תודה!
    17
    הודה 111 פעמים ב 86 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

יש ויש. DJI עושים מוצרים יפים מאוד. לעומתם, דווקא Freefly משתמשים בהרבה סיני ממותג מחדש ולא מאוד מרשימים ברמה הטכנולוגית (בניגוד משווע לגאונות השיווקית שלהם).
    באופן כללי, החוד הטכנולוגי של עולם הרחפנים נמצא דווקא בסין. המוצרים שאינם סינים הם לרוב מיושנים ויקרים ללא סיבה. הסינים למדו את הטריק ועכשיו לוקחים הרבה כסף איפה שהם יכולים (דוגמאות הן DJI, ZeroUAV, T-Motor ועוד כמה).

אתה לא צריך להוציא 100 דולר על מנוע ו1000 דולר על בקר טיסה או לשלם 15 אלף דולר על גימבל. הציוד הטוב, הנפוץ והאמין דווקא נמצא באמצע טווח המחירים, אבל חשוב לחקור כל דבר שאתה קונה (ממליץ מאוד על פורום הרחפנים בrcgroups).
    ส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็(ಠ益ಠส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็

תודה!
    6
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

מחקר לפני רכישה הוא השם השני שלי. לרב אני לא נכנס לחנות אם אני לא יודע יותר מהמוכר

תודה!
    93
    הודה 218 פעמים ב 170 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברוח הכותרת, אחרי הרבה זמן של בעיקר זול המסקנה היא שאכן זול יכול להיות טוב אבל זה יוצא יקר מאד להגיע לשם.
    ובגדול, הרבה נסיונות וטעיה להגיעה למסקנה איזה זול טוב. ייתכן וממספיק מחקר תגלה מניסיון אחרים אבל תמיד יש נקודה בה כבר מדגדג לקנות ומגלים בדיאבד שאפשר היה לעשות דברים יותר זול/טוב

תגיות בנושא זה

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •