שמות משתמשים לתיוג

מציג תוצאות 1 עד 9 מתוך 9

נושא: שינויים במסוק V913

תודה!
    0
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל שינויים במסוק V913

שלום,

יש ברשותי מסוק V913 לינק http://www.banggood.com/Wholesale-WL...r-p-64972.html ואני שוקל לבצע בו שינויים.
    1. סוללה נוספת שתהיה חזקה יותר מהמקורית של המסוק http://www.banggood.com/WLtoys-V913-...5-p-69913.html חשבתי על הסוללה הזו http://hobbyking.com/hobbyking/store...ver_Pack_.html. מדדתי את המשקל של המסוק במוכנות לטיסה והוא שוקל 465 גרם. מבחינת מקום לסוללה הזו בדקתי והיא תכנס עם שינויים קלים רק שתוספת המשקל תהיה 60 גרם אקסטרה. זה יורגש?
    2. בעקבות הסוללה חשבתי לקנות מטען שדי ממליצים עליו http://www.hobbyking.com/hobbyking/s...idproduct=7028. אני די בטוח שהמטען יצליח להטעין את הסוללה המקורית של המסוק, האם המטען יצליח להטעין את הסוללה המוגדלת מבחינת חיבור מתאים (פלאג שחור כנראה) והאם הפלאג האדום של הסוללה המוגדלת זהה לפלאג האדום בסוללה המקורית כך שיתחבר למסוק?
    3. להחליף את המנוע הראשי ואולי האחורי למנוע ללא מברשות (עדיף לא?). איזה מנועים יכולים להתאים לי?

נ.ב עכשיו אני רואה שהמנועים ללא המברשות יש להם 3 חוטים בניגוד למנוע שלי שיש לו רק 2 חוטים כך שאני לא יודע האם יש דרך לחבר מנוע כזה לכרטיס המקורי. מה יכול להתאים?

תודה
    נערך לאחרונה על ידי mmicha; 02-11-2013 בשעה 10:35:09.

תודה!
    56
    הודה 761 פעמים ב 594 הודעות
    הוזכר
    2 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה: שינויים במסוק V913

איש יקר, אתה מסבך את עצמך
    מלבד המטען שהוא מאד פופולארי וטוב, כל שאר הרעיונות שלך אין להם שום קשר אל המסוק שלך ומאומה ממה שאתה רוצה אינו מתאים
    תשאיר אותו בדיוק כפי שהוא ותהנה. התיכנון המקורי שלו מוצלח למדי ואין שום סיבה לשנות. אתה רק תקלקל אותו
    בניית טיסנים והדרכת בנייה והטסה הטסה למתחילים בכל גיל.
    יעוץ טלפוני חינם
    ריכוז מידע. כאן תמצא תשובות להמון שאלות:
    http://www.efly.co.il/forums/showthr...%E9-%F2%E5%E3%
    עודד- 0525-454380 (לא לשלוח SMS, עונה רק לשיחות )
    https://www.facebook.com/profile.php?id=100007080663110

תודה!
    39
    הודה 104 פעמים ב 96 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

משום שה fet במקרה שלך הם חלק מהלוח ובלי ידע רב מאוד בתחום יהיה לך מאוד קשה או בלתי אפשרי להחליף ל bl. הסוללה זה נחמד אבל לא נחוץ. פשוט תקנה עוד סוללה מקורית והמטען, כמה שהוא טוב ופופולארי לא נחוץ. אני מחזק את קודמי- לא כדאי לך להשקיע שקל באף שינוי. תשאיר כמו שהוא. אם בא לך להתחדש תקנה מסוק חדש...

תודה!
    56
    הוזכר
    2 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

המטען אינו נחוץ, אבל רכישת מטען כזה תשרת אותו גם בעתיד ולכל מטרה
    הסוללה לא מתאימה גם במשקל וגם בגודל הפיזי, חוץ משתי בעיות ממש קטנות:
    ננוטק איכזבו לא מעט
    בהוביקינג נכון להיום בעייתי להזמין סוללות ומחירי המשלוח מטורפים
    יעוץ טלפוני חינם

תודה!
    39
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי yuvalko צפיה בהודעה
    משום שה fet במקרה שלך הם חלק מהלוח ובלי ידע רב מאוד בתחום יהיה לך מאוד קשה או בלתי אפשרי להחליף ל bl. הסוללה זה נחמד אבל לא נחוץ. פשוט תקנה עוד סוללה מקורית והמטען, כמה שהוא טוב ופופולארי לא נחוץ. אני מחזק את קודמי- לא כדאי לך להשקיע שקל באף שינוי. תשאיר כמו שהוא. אם בא לך להתחדש תקנה מסוק חדש...
    בהחלט ננוטק מאכזבות. הפלייטמקס הכחולות מצויינות. והייתי מוסיף ואומר שהוא הוא יצטרך מטען שיקנה את זה. כל עוד הוא מטיס את המסוק הנל אין בזה צורך...

תודה!
    0
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

תודה על התגובות, העניין הוא שאני כן מעוניין לשחק ולהכיר את הרכיבים ולעשות קומבינציה מעניינת וגם לא אכפת לי להוציא על זה כסף.
    אני בתחילת הדרך ולא רוצה להתנסות על דברים יקרים יותר. יש לי V911 עכשיו קיבלתי את V913 וסוף סוף הטסתי בחוץ (פעמיים) כך שזה לא הזמן לשדרג את המסוק לגמרי, מבחינתי זה כן הזמן לשדרג רכיבים.
    המגבלה שהמסוק לא בנוי לדברים כאלה ושהרכיבים לא יתאימו לא מפחיד אותי כי אני אעשה התאמות כנדרש, במקסימום אני אהרוס אותו וזה לא נורא מבחינתי גם ככה זה לא הרבה כסף ביחס למסוק מקצועי.

בכל מקרה אשמח אם בכל זאת תוכלו לעזור לי בלהחליט איזה רכיבים יכולם לעזור לי במטרה שלי. אם תחפשו הודעות קודמות שלי תראו שאני קונה את המסוקים בשביל לשנות אותם ולא רק להטיס כפי שהתכוון המשורר.
    1. לגבי הסוללה אולי בכל זאת אכן כדאי לקנות סוללה זהה למקורית כך אחסוך במשקל הכולל למרות שאני מפחד שאם אחליף מנוע למשהו טוב יותר אז הוא יקטין לי את זמן הטיסה.
    2. אם כבר אותה הסוללה אז המטען המקורי יספיק, במידה ובכל זאת ארצה לקנות משהו מוגדל להבנתי ממכם המטען שנתתי אכן מומלץ ואקנה אותו.
    3. זה החלק המעניין, מה יכול להתאים לי והאם שינוי במנוע הראשי מחייב החלפה של מנוע אחורי?
    מהסתכלות נוספת ראיתי כי מה שמקשר בין מנוע עם שני חוטים למנוע עם 3 חוטים הוא ESC, זה נכון?
    מה יכול להתאים?
    לא הבנתי האם תוספת של ESC גורמת לכך שאחרי כיול, המנוע יעבוד תמיד או שכל פעם צריך לעשות טריק כלשהו שיסתובב?

קישור לאדם שהסב מסוק כזה

תודה

תודה!
    39
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי mmicha צפיה בהודעה
    תודה על התגובות, העניין הוא שאני כן מעוניין לשחק ולהכיר את הרכיבים ולעשות קומבינציה מעניינת וגם לא אכפת לי להוציא על זה כסף.
    אני בתחילת הדרך ולא רוצה להתנסות על דברים יקרים יותר. יש לי V911 עכשיו קיבלתי את V913 וסוף סוף הטסתי בחוץ (פעמיים) כך שזה לא הזמן לשדרג את המסוק לגמרי, מבחינתי זה כן הזמן לשדרג רכיבים.
    המגבלה שהמסוק לא בנוי לדברים כאלה ושהרכיבים לא יתאימו לא מפחיד אותי כי אני אעשה התאמות כנדרש, במקסימום אני אהרוס אותו וזה לא נורא מבחינתי גם ככה זה לא הרבה כסף ביחס למסוק מקצועי.

בכל מקרה אשמח אם בכל זאת תוכלו לעזור לי בלהחליט איזה רכיבים יכולם לעזור לי במטרה שלי. אם תחפשו הודעות קודמות שלי תראו שאני קונה את המסוקים בשביל לשנות אותם ולא רק להטיס כפי שהתכוון המשורר.
    1. לגבי הסוללה אולי בכל זאת אכן כדאי לקנות סוללה זהה למקורית כך אחסוך במשקל הכולל למרות שאני מפחד שאם אחליף מנוע למשהו טוב יותר אז הוא יקטין לי את זמן הטיסה.
    2. אם כבר אותה הסוללה אז המטען המקורי יספיק, במידה ובכל זאת ארצה לקנות משהו מוגדל להבנתי ממכם המטען שנתתי אכן מומלץ ואקנה אותו.
    3. זה החלק המעניין, מה יכול להתאים לי והאם שינוי במנוע הראשי מחייב החלפה של מנוע אחורי?
    מהסתכלות נוספת ראיתי כי מה שמקשר בין מנוע עם שני חוטים למנוע עם 3 חוטים הוא ESC, זה נכון?
    מה יכול להתאים?
    לא הבנתי האם תוספת של ESC גורמת לכך שאחרי כיול, המנוע יעבוד תמיד או שכל פעם צריך לעשות טריק כלשהו שיסתובב?

קישור לאדם שהסב מסוק כזה

תודה
    שמע התחלתי לראות את הסרט ולדעתי האישית אין לך מה ללכת בכיוון הזה. המסוק הוא למעשה מסוק אחר עכשיו. ההשקעה עד כדי כך גדולה שהוא משתמש בשלט חדש של וולקרה עם מקלט של וולקרה ובקרים של וולקרה. סליחה שאני אומר את זה שוב אבל בהשקעה הכספית הנדרשת תוכל לקנות מסוק cp חדש דוגמאת ה blade mcpx שיתן לך הרבה הרבה הרבה יותר בכל המובנים. ואם אתה כבר "משופשף" במסוקי להב יחיד עם מוט יצוב הדרך היחידה זה ללכת לכיון ה flightbar less ולא לכיוון שידרוג ל bl. בטח לא למסוק הנוכחי.

תודה!
    56
    הוזכר
    2 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אחזור על מה שאמרתי קודם: אין טעם להשקיע מאומה במסוק הזה, הוא טוב מספיק בדיוק כפי שהוא
    מה שאתה מנסה לעשות כאן זה לבנות מסוק אחר עם שימוש בחומר גלם לא מתאים
    את האנרגיה שלך תנתב למקומות שבהם היא תביא תועלת ועונג, כאן אתה סתם מסתבך .
    עדיף שתקנה לך שילדה כלשהי של מסוק 450 פשוט ותתרגל עליה את כל מה שאפשר (ואפשר המון ואפילו להגיע לתוצאה טובה)
    בדרך הזאת תוכל גם להבין למה הדרך שאתה מעוניין בה אינה נכונה
    יעוץ טלפוני חינם

9. המשתמשים הבאים אמרו תודה לwind556 על הודעתו:

bna016 (02-11-2013)

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

שלום ידידי, בתור אחד שיש לו את המטען הזה, אני דווקא כן חושב שכדאי לקנות אותו ולא להטעין עם המטען המקורי
    המטען המקורי של ה V913, וגם של ה V912 הוא מאוד בסיסי ואינו מדייק בכלל (במילים עדינות).
    ניסיתי מספר פעמים להטעין איתו ולאחר מכן לבדוק את התוצאות באקיוסל 6, ויש לו סטיה וקרה לא פעם שהיתה גם טעינת יתר. (בשני המטענים V913 וגם V912)
    אני אישית הבאתי את המטענים האלה לחבר - שיש לו מסוקים 3 ערוצים גדולים, שיטעין את הסוללות שלו עם המטען המפוקפק ויהנה מהם, שם הנזר הוא קטן גם אם הסוללה מתקלקלת.

שווה להחזיק אקיוסל, וכמו שאמרו לפני, זה גם ישרת אותך למסוקים אחרים / סירות / מכוניות על שלט וכו...
    הכל מהכל 102030.co.il

נושאים דומים

1. [זהירות!] שינויים במדיניות Ebay
    על ידי Flying_student בפורום פורום משלוחים, מכס וחנויות מחו"ל
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 22-09-2013, 08:49:32
  2. [שאלה] החלפת פניון 13 ל 14 שינויים בבקר?
    על ידי פיני בפורום פורום מסוקים חשמליים
    תגובות: 8
    הודעה אחרונה: 14-09-2011, 09:02:46
  3. [דיון] שינויים והבדלים במסוקי TREX550
    על ידי bartovmoti בפורום פורום מסוקים חשמליים
    תגובות: 8
    הודעה אחרונה: 08-08-2011, 17:45:42
  4. [שרשור בניה] DVR Modding - ביצוע שינויים במקליט וידאו
    על ידי MDreamer בפורום פורום FPV וצילום אווירי
    תגובות: 24
    הודעה אחרונה: 26-02-2011, 14:48:27
  5. שינויים בנוהלי הפורום