שמות משתמשים לתיוג

עמוד 2 מתוך 3 ראשוןראשון 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 26 עד 50 מתוך 69

נושא: מחפש טיסן שני

תודה!
    69
    הודה 102 פעמים ב 87 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה: מחפש טיסן אחרי תקופה ארוכה עם ביקסלר וכל מיני טיסני קפאה

אתה חושב שזב יהיה שילוב טוב של טיסן באלזה עם גלגלים לפעם הראשונה שאני ינחת על גיגלים? נראה לי מסוכן לא?
    רחפן F450 כולל ציוד FPV מלא למכירה!

שלט - flysky fs-gt3b

מכוניות:
    Kyosho Inferno ST NITRO
    kyosho Inferno st-rr electric

mugen mbx5 NITRO

תודה!
    69
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה: Re: מחפש טיסן אחרי תקופה ארוכה עם ביקסלר וכל מיני טיסני קפאה

ללכת על טריינר ולדלג על שלב הססנות מהקלקר.
    הטיסן שנתת למעלה מאוד דומה לסנסנה...

שלט - flysky fs-gt3b

מכוניות:
    Kyosho Inferno ST NITRO

mugen mbx5 NITRO

תודה!
    56
    הודה 761 פעמים ב 594 הודעות
    הוזכר
    2 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

כל המתלהמים כאן ומגיני הקונספט שלהם שוכחים דבר אחד הכי חשוב:
    ביקסלר נועד לשלב ההתחלה, ואינו מהווה תחליף למי שבחר את דרכו והחליט מה הוא הכי אוהב
    אתם מספרים מה אתם אוהבים, ולא מה הכי נכון כמתודת הדרכה
    וכל מי שהביקסלר ושו"ת הקנה לו הרגלי טיסה גרועים, סביר להניח שלא למד עם מדריך בצורה מסודרת, או לחילופין אינו מהמצטיינים בהטסה בכללותה.
    הדרכתי לא מעט תלמידים, חלקם התחילו עם גלגלים, וחלקם עם ביקסלרים ודומיהם. חד משמעית היא העובדה שמי שלמד להטיס נכון ביקסלר, הצליח להמריא ולנחות לא רע בכלל כאשר בחר לעבור לטיסן גלגלים, ורכש את מיומנות הגלגלית מאד בקלות, ובנוסף רכש את מיומנות הדאיה שהבנתה תורמת לא מעט להטסת כל סוג של טיסן עתידי.
    לעומת זאת מי שלמד את שלבי ההתחלה בטיסן גלגלים, חסרות לו מיומנויות שלא ניתן לרכוש אותם בטיסן גלגלים (ואז בדיוק אלו הם שיוצאים נגד קונספט הביקסלר).
    כל הנאמר כאן בא מצפיה בהתנהלות תהליך הלימוד אצל לא מעט מהתלמידים ולא מהעדפות פרטיות שלי שאינן רלוונטיות לאיש. (וכמו בכל כלל יש גם יוצאים מין הכלל)

וכדי שיהיה ברור, כל הנאמר כאן אינו אומר מאומה על "איזה טיסן יותר טוב". איש איש והעדפותיו
    ומי שהביקסלר התחיל לשעמם אותו, זה בהחלט הזמן להתקדם הלאה. הביקסלר סיים את תפקידו עבורו
    נערך לאחרונה על ידי wind556; 20-10-2012 בשעה 13:24:57.
    בניית טיסנים והדרכת בנייה והטסה הטסה למתחילים בכל גיל.
    יעוץ טלפוני חינם
    ריכוז מידע. כאן תמצא תשובות להמון שאלות:
    http://www.efly.co.il/forums/showthr...%E9-%F2%E5%E3%
    עודד- 0525-454380 (לא לשלוח SMS, עונה רק לשיחות )
    https://www.facebook.com/profile.php?id=100007080663110

תודה!
    290
    הודה 230 פעמים ב 209 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי umbo צפיה בהודעה
    אתה בכלל פספסת את הויכוח. מי אמר שדאונים הם העילית או עילית הטיסנאות.
    אני בסך הכל ציינתי שבהחלט אפשר ללמוד להטיס עם דאון מתחילים מתאים (מה שגם אתה מגדיר כך את הביקסלר - התוספת "זבל" היא ממש מחוכמת - מראה כמה אתה לא מבין) או עם טיסן מתחילים אחר ועם כולם אפשר ללמוד את כל מה שצריך כדי להיות מטיס טוב.
    ענין טייסי הדאונים (אמיתיים, אם לא הבנת עד עכשיו) והרמה שלהם יחסית לטייסים אחרים היא בהחלט שולית בדיון הזה.

ובשביל לא לגנוב לנדב את השרשור, אם אתה מטיס טוב את הביקסלר (כולל נחיתות איפה שאתה רוצה ולא איפה שהטיסן רוצה) בהחלט תסתדר עם הססנה שהזכרת, בעיקר אם תעזר במישהו להמראות הראשונות מהקרקע.
    גם עם הטיסן השני תסתדר - זה DHC-2 Beaver ולא פייפר. אני לא מכיר אותו ולכן רק שים לב שפייפר וחלק מהטיסנים שדומים לו רגישים להיגוי והם מה שנקרא "בועטים" כשההיגוי "לא מוצא חן בעיניהם". הם בדיוק ההיפך מטרינר שסולח לשגיאות בהיגוי.
    לא, לא פספסתי את הוויכוח.
    הרי אתה ועודד כותבים כמה העקרונות שדאון מקנה הם חשובים. אבל הרבה מהם רלוונטים רק לדאונים. וזה בא על חשבון עקרונות למידה אחרים.
    ולא הבנתי את המשפט הבא:
    "(מה שגם אתה מגדיר כך את הביקסלר - התוספת "זבל" היא ממש מחוכמת - מראה כמה אתה לא מבין)"

אני הגדרתי את הביקסלר כטיסן מתאים למתחילים?

ד"א,
    לנסות להוכיח כמה אתה חכם וכמה אני לא מבין ממש לא תורמת לרמת הטיעונים שלך...
    מתן.

שלושה טיסנים, קוואד, Tekno eb48.2, Schumacher k1 aero, Team associated b4.2, Venom creeper.

תודה!
    8
    הודה 526 פעמים ב 412 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי nadavz צפיה בהודעה
    כבר תקופה הארוכה אני חושב על הפיפר הזה, אני ממש לא בטוח שזה הצעד הנכון - באלזה! אז אולי כדי יותר משהו בסגנון סאנסה של הסיני.

מצד שני אני חושב על הYAK55 נכון שזה ניגוד רציני אל מול הפיפר או הסאסנה.

אשמח לעזרתכם בנושא.
    בזבוז כסף הקלקרים האלה לא שווים את ההשקע לטווח ארוך. בסופו של דבר זה יעלה לך כמו טריינר בלזה , דבר מאוד חשוב שלא הזכירו שבטיסני בלזה אתה יכול להנות משתי העולמות גם חשמל וגם מנועי ניטרו
    נערך לאחרונה על ידי saportas; 20-10-2012 בשעה 14:00:36.
    יכול להיות שאני מזדקן, אבל אני מסרב להתבגר" מורה בינוני אומר. מורה טוב מסביר. מורה מעולה מדגים. מורה גדול מעורר השראה"

http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?t=86234

http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?t=88485

http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?t=19948

https://www.facebook.com/asher.saportas.9

תודה!
    17
    הודה 19 פעמים ב 18 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אני החלטתי (לבינתיים ) שאני הולך על טיסן בלזה כנף תחתית עם גלגלים ( רק חשמלי)
    למישהו יש הצעות?
    הערוץ שלי ביוטיוב
    http://www.youtube.com/user/davidrj55/videos?view=0
    תעשו SUBSCRIBE

תודה!
    290
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אתה יכול לחשמל EXTRA SPORT
    מתן.

שלושה טיסנים, קוואד, Tekno eb48.2, Schumacher k1 aero, Team associated b4.2, Venom creeper.

תודה!
    28
    הודה 52 פעמים ב 31 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

מנסיוני כל הביקסלרים למינהם מהווים לא יותר מהנאה רגעית והטסה בסיסית ביותר,
    חלק גדול בלימוד הטסה הוא הגישה לנחיתה והנחיתה עצמה,ולכן כל טיסן שני עם גלגלים הופך אותו לטריינר שלך,
    לכן כל טיסן ראשון ללא גלגלים הוא לא טריינר ולדעתי בזבוז זמן ואנרגיה.
    נערך לאחרונה על ידי ציקליד; 20-10-2012 בשעה 14:34:32.

תודה!
    17
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי ebay007 צפיה בהודעה
    אתה יכול לחשמל EXTRA SPORT
    ע"מ לחשמל טיסן כזה יש צורך לעשות שינויים בגוף? או שפשוט קונים מנוע וסוללה והתושב מתאימה למנוע ויש מקום לסוללה?
    הערוץ שלי ביוטיוב
    תעשו SUBSCRIBE

תודה!
    48
    הודה 204 פעמים ב 169 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי דויד רג'ואן צפיה בהודעה
    אני החלטתי (לבינתיים ) שאני הולך על טיסן בלזה כנף תחתית עם גלגלים ( רק חשמלי)
    למישהו יש הצעות?
    Extra Sport
    Super Sportster
    Calmato
    Speedair
    Escapade
    Spacewalker

תודה!
    290
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ע"מ לחשמל טיסן כזה יש צורך לעשות שינויים בגוף? או שפשוט קונים מנוע וסוללה והתושב מתאימה למנוע ויש מקום לסוללה?
    אולי תצתרך לעשות קצת שינויים בשביל הסוללה. אבל בגדול זה לא מסובך.
    מתן.

תודה!
    17
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אולי תצתרך לעשות קצת שינויים בשביל הסוללה. אבל בגדול זה לא מסובך.
    ידוע לך איזה שינויים?
    אין טיסן שלא צריך להסב לחשמלי והוא מעל מוטת מטר של 1.5?
    בכל זאת אין לי הרבה ניסיון בבניה ואני חושש קצת לחשמל טיסן ולעשות שינויים בגוף
    הערוץ שלי ביוטיוב
    תעשו SUBSCRIBE

תודה!
    28
    הודה 163 פעמים ב 125 הודעות
    הוזכר
    1 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

לא, לא פספסתי את הוויכוח.
    הרי אתה ועודד כותבים כמה העקרונות שדאון מקנה הם חשובים. אבל הרבה מהם רלוונטים רק לדאונים. וזה בא על חשבון עקרונות למידה אחרים.
    ולא הבנתי את המשפט הבא:
    "(מה שגם אתה מגדיר כך את הביקסלר - התוספת "זבל" היא ממש מחוכמת - מראה כמה אתה לא מבין)"

אני הגדרתי את הביקסלר כטיסן מתאים למתחילים?

ד"א,
    לנסות להוכיח כמה אתה חכם וכמה אני לא מבין ממש לא תורמת לרמת הטיעונים שלך...
    אתה כותב שהבנת שאני אומר שדאונים הם עילית הטיסנאות, לא נאמר בשום מקום דבר כזה. מה שאני כתבתי זה שטייסי דאונים (אמיתיים) נחשבים לטייסים ברמה גבוהה. (בקיצור - הוצאת דבר מהקשרו)
    אתה כותב שדאון הביקסלר הוא זבל למתחילים - ז"א אתה מסכים שהוא למתחילים ודבר שני שהוא זבל - אני הייתי נמנע להגיד דבר כזה על טיסן שמצליח להמכר בכמויות ענק למתחילים ברחבי העולם, בחנות שהיא כניראה הגדולה ביותר בעולם. לפעמים אפילו רק הכמות אומרת משהו על האיכות! אולי בכל זאת יש איזו בעיה עם ההבנה שלך בטיסנים אם כולם טועים ורק אתה צודק.
    ואל תבין מזה שאני אומר שכל דבר אצל הסיני הוא באיכות מדהימה, ברור שהוא מוכר גם לא מעט דברים שלא כדאי לקנות, אבל ה"זבל הסיני" הזה הקפיץ את מספר הטיסנאים בעולם למשהו שלא היה אף פעם בעבר!
    ואגב, חלק מאותם עקרונות שדאון מקנה רלוונטיים מאוד לכל מטיס. אם אתה יודע לחפש טרמיקות זה ממש לא חשוב אבל אם בעקבות קט מנוע (או סוללה חשמלית שהתרוקנה) אין לך בעיה להמשיך לגלוש לנחיתה במהירות נכונה ולתכנן את הגישה לנחיתה כך שתיגע בביטחה בדיוק בתחילת מסלול זה בדיוק דברים שרוכשים בהטסת דאונים וכל טיסנאי רצוי שישלוט בהם !!!
    ועוד פעם אני אומר, אני לא חושב שדאון עדיף על טיסן מנוע (עם גלגלים) כטיסן הדרכה למתחיל, אבל הוא בהחלט לא נופל ממנו בדבר. אפשר ללמוד להטיס על כל אחד מהם ולהיות מטיס טוב ואפשר שיהיה לך את הטיסנים הטובים ביותר "ותצליח" להיות מטיס גרוע.
    שבת שלום.

תודה!
    17
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

מישהו מכיר את הטיסן הזה : http://www.ig-rc.com/Default.asp?Pag...agmentId=99719 ??
    עריכה:
    ראיתי שני calmato ומאוד התחברתי לטיסן, אבל אני לא רוצה ניטרו... ראיתי עכשיו באתר של קיושו את זה : http://www.kyosho.com/eng/products/r...duct_id=108783
    האם זה אותו טיסן -בדיוק- כמו זה :http://www.rczoneshop.co.il/catalog/...s_id/1737.html
    כי באתר של קיושו כתוב שהוא מתאים גם לחשמלי..
    אם זה לא אותו טיסן מאיפה אני יכול לרכוש את הטיסן שמתאים גם לניטרו וגם לחשמלי?
    נערך לאחרונה על ידי דויד רג'ואן; 20-10-2012 בשעה 16:54:40.
    הערוץ שלי ביוטיוב
    תעשו SUBSCRIBE

תודה!
    47
    הודה 57 פעמים ב 42 הודעות
    כניסות לבלוג
    21
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

מישהו מכיר את הטיסן הזה : http://www.ig-rc.com/Default.asp?Pag...agmentId=99719 ??
    עריכה:
    ראיתי שני calmato ומאוד התחברתי לטיסן, אבל אני לא רוצה ניטרו... ראיתי עכשיו באתר של קיושו את זה : http://www.kyosho.com/eng/products/r...duct_id=108783
    האם זה אותו טיסן -בדיוק- כמו זה :http://www.rczoneshop.co.il/catalog/...s_id/1737.html
    כי באתר של קיושו כתוב שהוא מתאים גם לחשמלי..
    אם זה לא אותו טיסן מאיפה אני יכול לרכוש את הטיסן שמתאים גם לניטרו וגם לחשמלי?
    זה אותו טיסן, לא בטוח שבארץ מוכרים אותו כחשמלי.
    לדעתי, כדאי לך להתקשר לחנוץ ולשאות אותם
    הרוטור הוא רק מאוורר ענק - עצור אותו ותראה איך הטייס מזיע...

ואדים

Mikado Logo500 3D-FBL "Mjollnir" ;R617FS;3XBLS451;Microbeast+BLS251;CC Phoenix Ice 100A+Scorpion 1100KV; WR Mini Hercules BEC
    Great Planes Super Sportster EP
    Futaba 7C 2.4GHz

תודה!
    73
    הודה 92 פעמים ב 60 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל מחפש טיסן אחרי תקופה ארוכה עם ביקסלר וכל מיני טיסני קפאה

ציטוט נכתב במקור על ידי wind556 צפיה בהודעה
    כל המתלהמים כאן ומגיני הקונספט שלהם שוכחים דבר אחד הכי חשוב:
    ביקסלר נועד לשלב ההתחלה, ואינו מהווה תחליף למי שבחר את דרכו והחליט מה הוא הכי אוהב
    אתם מספרים מה אתם אוהבים, ולא מה הכי נכון כמתודת הדרכה
    וכל מי שהביקסלר ושו"ת הקנה לו הרגלי טיסה גרועים, סביר להניח שלא למד עם מדריך בצורה מסודרת, או לחילופין אינו מהמצטיינים בהטסה בכללותה.
    הדרכתי לא מעט תלמידים, חלקם התחילו עם גלגלים, וחלקם עם ביקסלרים ודומיהם. חד משמעית היא העובדה שמי שלמד להטיס נכון ביקסלר, הצליח להמריא ולנחות לא רע בכלל כאשר בחר לעבור לטיסן גלגלים, ורכש את מיומנות הגלגלית מאד בקלות, ובנוסף רכש את מיומנות הדאיה שהבנתה תורמת לא מעט להטסת כל סוג של טיסן עתידי.
    לעומת זאת מי שלמד את שלבי ההתחלה בטיסן גלגלים, חסרות לו מיומנויות שלא ניתן לרכוש אותם בטיסן גלגלים (ואז בדיוק אלו הם שיוצאים נגד קונספט הביקסלר).
    כל הנאמר כאן בא מצפיה בהתנהלות תהליך הלימוד אצל לא מעט מהתלמידים ולא מהעדפות פרטיות שלי שאינן רלוונטיות לאיש. (וכמו בכל כלל יש גם יוצאים מין הכלל)

וכדי שיהיה ברור, כל הנאמר כאן אינו אומר מאומה על "איזה טיסן יותר טוב". איש איש והעדפותיו
    ומי שהביקסלר התחיל לשעמם אותו, זה בהחלט הזמן להתקדם הלאה. הביקסלר סיים את תפקידו עבורו
    אינני נוהג להתבטא כך אבל ללא ספק זהו קשקוש מוחלט,אינני רואה שום קשר בין ביקסלר לנחיתת גלגלים, אין מב לעשות כדי להצליח בנחיתת גלגלים צריך לתרגל עם טריינר גלגלים , אינני רואה שום מצב בו לאחר הטסה עם ביקסלר נחיתת גלגלים באה בקלי בקלות ( מה שמראה על חוסר הבנה בסיסית בתהליך הנחיתה המסודרת) .
    טרם ראיתי מתחיל עם ביקסלר ניגש לנחיתה בצורה מסודרת , היחידים שנוחתים עם ביקסלר על המסלול בצורה מסודרת זה מטיסי ה Fpv וזה בגלל שהמסלול מאוד נוח לאוריינטציה.
    מבחינתי , לזרוק מילים כגון ״מתודת הדרכה״ ו״מיומניות״ או ״מצטיינים בהטסה״ משמש כמסיח ותירוץ המחפים על בורות וחוסר ההבנה בהטסת טיסן גלגלים.
    נערך לאחרונה על ידי liorz055; 20-10-2012 בשעה 18:47:36.

תודה!
    290
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי umbo צפיה בהודעה
    אתה כותב שהבנת שאני אומר שדאונים הם עילית הטיסנאות, לא נאמר בשום מקום דבר כזה. מה שאני כתבתי זה שטייסי דאונים (אמיתיים) נחשבים לטייסים ברמה גבוהה. (בקיצור - הוצאת דבר מהקשרו)
    אתה כותב שדאון הביקסלר הוא זבל למתחילים - ז"א אתה מסכים שהוא למתחילים ודבר שני שהוא זבל - אני הייתי נמנע להגיד דבר כזה על טיסן שמצליח להמכר בכמויות ענק למתחילים ברחבי העולם, בחנות שהיא כניראה הגדולה ביותר בעולם. לפעמים אפילו רק הכמות אומרת משהו על האיכות! אולי בכל זאת יש איזו בעיה עם ההבנה שלך בטיסנים אם כולם טועים ורק אתה צודק.
    ואל תבין מזה שאני אומר שכל דבר אצל הסיני הוא באיכות מדהימה, ברור שהוא מוכר גם לא מעט דברים שלא כדאי לקנות, אבל ה"זבל הסיני" הזה הקפיץ את מספר הטיסנאים בעולם למשהו שלא היה אף פעם בעבר!
    ואגב, חלק מאותם עקרונות שדאון מקנה רלוונטיים מאוד לכל מטיס. אם אתה יודע לחפש טרמיקות זה ממש לא חשוב אבל אם בעקבות קט מנוע (או סוללה חשמלית שהתרוקנה) אין לך בעיה להמשיך לגלוש לנחיתה במהירות נכונה ולתכנן את הגישה לנחיתה כך שתיגע בביטחה בדיוק בתחילת מסלול זה בדיוק דברים שרוכשים בהטסת דאונים וכל טיסנאי רצוי שישלוט בהם !!!
    ועוד פעם אני אומר, אני לא חושב שדאון עדיף על טיסן מנוע (עם גלגלים) כטיסן הדרכה למתחיל, אבל הוא בהחלט לא נופל ממנו בדבר. אפשר ללמוד להטיס על כל אחד מהם ולהיות מטיס טוב ואפשר שיהיה לך את הטיסנים הטובים ביותר "ותצליח" להיות מטיס גרוע.
    שבת שלום.
    אני כתבתי שאתה ועודד מתייחסים לדאונים בתור הקרטריון להטסה נכונה.
    לא, אני לא מסכים שהוא טוב למתחילים. זה בדיוק כמו שאני אכתוב שטיסן F3A גרוע למתחילים. אתה רואה פה שלדעתי הוא למתחילים?
    זבל= גרוע, לא מוצלח, איכות נמוכה.

כמות לא מעידה על כמה הטיסן מוצלח.
    המכוניות הסניות נמכרות במספרים עצומים. למה? כי הן זולות ומושכות לקוחות שלא מעוניינים להוציא סכומים גבוהים. אבל בתכלס לא ראיתי עדיין מכונית סינית טובה.

ומכל התגובות פה דווקא נראה לי שאתה במיעוט.

כן יש בעיה להמשיך לגלוש לנחיתה מכיוון שרוב הטיסנים הנפוצים לא יכולים לדאות טוב. ובגלל שיש הרגל ומחשבה שאפשר לדאות עם כל טיסן (כמו עם הביקסלר) אז ב"גלישה" לנחיתה הטיסן יזדקר.

בינתיים יש פה שני מטיסים שצריכים כנראה לקנות טיסן ביניים כי הם לא רכשו את המיומניות המתאימות.
    שבת שלום.
    מתן.

תודה!
    69
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

בינתיים יש פה שני מטיסים שצריכים כנראה לקנות טיסן ביניים כי הם לא רכשו את המיומניות המתאימות
    חברים אני קורא כל הודעה שאתם מעלים פה ומנסה לקבל מידע עם איזה טיסן מומלץ להמשיך...

מה שכן הוא חייב להיות עם גלגלים וכף עלית השאלה עכשיו בלזה או EPO?
    עם יש למישהו דגם ספציפי אשמח לקבל..

שלט - flysky fs-gt3b

מכוניות:
    Kyosho Inferno ST NITRO

mugen mbx5 NITRO

תודה!
    48
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ה- Shark הוא טיסן מצוין. אני לא ממליץ עליו לא כי הוא לא מתאים אלא כי כשתשבור אותו הצער יהיה נורא (הוא יקר מאוד ויפה מידי). ואני מבטיח לך - אתה תשבור.

המלצה שלי - חוזר עליה פעם שמונים ומשהו - דומינו. הוא טריינר זול, גדול, מודולארי, ניתן לחישמול לא יקר מידי (אם כי הסט-אפ בשבילו יקר יותר מהסט-אפ של ה- Shark). הנה הלינק - http://phoenixmodel.com/Default.aspx...&CatId=2&id=11.

מה זה מודולארי? פשוט - בדבר הזה אין דבק. כנפיים - מחברים עם ברגים. זנב - עם ברגים. מיצב גובה - עם ברגים. שברת? זרוק את החלק השבור וקנה רק את החלק השבור מחדש (זנב, כנף, וכו').

חסרון - הציפוי שלו לא מדהים.

אם אתה רוצה טיסן גדול יותר מזה (הוא מעט יותר קשה להטסה ודי יותר קשה להכנה לטיסה) - http://phoenixmodel.com/Default.aspx...view_cat&id=73

מרק

תודה!
    462
    הודה 569 פעמים ב 442 הודעות
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל מחפש טיסן אחרי תקופה ארוכה עם ביקסלר וכל מיני טיסני קפאה

אם השתעממת כבר מהביקסלר אני בספק אם לא תשתעמם מטריינר קלאסי, וזה לא כל כך משנה אם מדובר בטריינר ניטרו או חשמלי, קלקר או בלזה. מעבר לבסיס באוריינטצית הטסה והכרת ההגאים שכבר רכשת בביקסלר, טריינר יוסיף לך כמה נדבכים חשובים - המראה ונחיתה נכונות עם גלגלים, אבל מעבר לכך אני לא בטוח שיעניין אותך הרבה. אין לי טריינר משלי אבל כשאני רואה טריינרים טסים הם בעיקר ממריאים, עושים הקפות ושמיניות בשמיים, ונוחתים. זה נחמד להתחלה אבל למי שכבר שולט במיומנויות אלו לדעתי זה יהיה משעמם.
    הכי בא לי להמליץ לך על הפאן קאב אבל אני חייב להודות שבגלל המשקל הקל והתכונות הייחודיות שלו הוא גם לא טיסן שמלמד המראה ונחיתה קלאסיות של טיסן גלגלים ממוצע: הפאן קאב מסוגל להמריא כמעט מהמקום; אפשר לרוץ איתו ריצת המראה מסודרת על המסלול אבל הפיתוי להמריא תוך שני מטרים ולהתחיל לכייף לפעמים גובר ופשוט לא תמיד מתאמנים על זה. ואם הוא לא עמוס במשקל הוא גולש יפה עם אפקט הקרקע לנחיתה יותר מטיסן גלגלים ממוצע - אני נוחת כמעט תמיד עם 0 מצערת, התחלתי לתרגל הנמכה באמצעות המצערת רק כשהתחלתי להעמיס על הפאן קאב ציוד fpv, זה לא מצב טבעי שלו. במעבר לfpv גם הייתי צריך ללמוד מחדש להמריא נכון עם הפאן קאב כי למדתי שהמראה אחרי ריצת מסלול של שני מטר עם טיסן עמוס בציוד נוסף לא נגמרת טוב... מצד שני, אמנם הוא לא מכריח אותך ללמוד ריצת המראה מסודרת אבל נותן המון כייף, מסוגל ללא מעט אירובטיקה, מהיר יותר מהביקסלר ופשוט כייפי כמו שהוא נקרא. ולהוסיף- עמיד מאד לפגיעות... אני חושב שאתה צריך לחפש טיסן שיספק לך את הבונוסים הללו- משהו שלא רק ילמד אותך את מיומנויות ההמראה והנחיתה כי את זה תלמד די מהר, אלא ייתן לך עוד איזה שהוא כייף לפי מה שבא לך. אולי אכן טיסן כנף תחתית יתאים לך
    Gil Friman

-------------------------------
    T-rex 600esp FBL
    רחפן f450 fpv
    MS Composite Swift II
    Mountain Models EVA Sport
    Hitec Aurora 9

מנחת הבית
    כפר גלים
    תודה!
    48
    הודה 22 פעמים ב 18 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

מכיוון שאין לי עניין להכנס לויכוח ( שדי משעשע בפני עצמו ....) לפותח השרשור - לא צינת מה התקציב -אני יכול להציע לך רולס רויס אבל אם יש לך כסף לסוסיתא ....
    אבל ברצינות אחד הטיסנים שבהחלט אני יכול להמליץ עליהם כטיסן שלב 2 קלאסי הוא הפיפר צי'רוקי של GP ( קישור ) ויש בו המון יתרונות - גדול , יציב , אוירובטי , נחיתות סלחניות מאוד , בנוי מסיבי ומאוד עמיד - גם בנחיתות קשות מאוד ... ומכיוון שהחופה נפתחת גם אין בעיה להכניס סוללה ולחשמל אותו . גם היום אחרי שאני מטיס הכל מהכל אני מאוד נהנה להטיס אותו ...
    החסרון היחידי - מחירו ביחס לדגמים האחרים .
    בברכה ,

שחר ג.

ההבדל בין מי שאתה ,
    לבין מה שאתה רוצה להיות ,
    הוא במה שאתה עושה ...

תודה!
    17
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי mixerfix צפיה בהודעה
    ה- Shark הוא טיסן מצוין. אני לא ממליץ עליו לא כי הוא לא מתאים אלא כי כשתשבור אותו הצער יהיה נורא (הוא יקר מאוד ויפה מידי). ואני מבטיח לך - אתה תשבור.

המלצה שלי - חוזר עליה פעם שמונים ומשהו - דומינו. הוא טריינר זול, גדול, מודולארי, ניתן לחישמול לא יקר מידי (אם כי הסט-אפ בשבילו יקר יותר מהסט-אפ של ה- Shark). הנה הלינק - http://phoenixmodel.com/Default.aspx...&CatId=2&id=11.

מה זה מודולארי? פשוט - בדבר הזה אין דבק. כנפיים - מחברים עם ברגים. זנב - עם ברגים. מיצב גובה - עם ברגים. שברת? זרוק את החלק השבור וקנה רק את החלק השבור מחדש (זנב, כנף, וכו').

חסרון - הציפוי שלו לא מדהים.

אם אתה רוצה טיסן גדול יותר מזה (הוא מעט יותר קשה להטסה ודי יותר קשה להכנה לטיסה) - http://phoenixmodel.com/Default.aspx...view_cat&id=73

מרק
    הבעיה בדומינו שהוא ניטרו ואני חושש להתעסק עם הסבה... כמה יעלה הSHARK כולל סט אפ?
    הערוץ שלי ביוטיוב
    תעשו SUBSCRIBE

תודה!
    48
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

הבעיה בדומינו שהוא ניטרו ואני חושש להתעסק עם הסבה... כמה יעלה הSHARK כולל סט אפ?
    כ- 2000-2500, תלוי באיכות הציוד, לא כולל סוללות.

מנחת הבית
    ארסוף
    תודה!
    907
    הודה 1,001 פעמים ב 648 הודעות
    כניסות לבלוג
    41
    הוזכר
    6 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

עמדות מקובעות קשה לשנות.
    אותי השטח, הניסיון והטסה של מגוון הטיסנים מלמד. יש ימים שאני מטיס באותו היום את הביקסלר העצל למול המוסטנג או טיסן באלזה מדוייק אחר, וחד משמעית, אין מה להשוות. הביקסלר לא נתן לי מעולם את את תכונות ההטסה האמיתיות והנכונות.
    התגובות בשירשור מלמדות מניסיונם של אחרים וגם ניתן לערוך סקר בקרב קהילת הפורום ללמוד מניסיון הרוב מה הכיוון המומלץ למתחיל.
    נערך לאחרונה על ידי guyst; 20-10-2012 בשעה 23:25:55.

תודה!
    48
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי mixerfix צפיה בהודעה
    כ- 2000-2500, תלוי באיכות הציוד, לא כולל סוללות.
    סט-אפ סיני סביר:

טיסן - 1300
    מנוע - 150
    סרוו - 200
    בקר - 150
    מאריכים, פרופים (2), דבקים - 100

סה"כ - 1900

סוללות - 125 לסוללה (35c 3s 3000mah)

עמוד 2 מתוך 3 ראשוןראשון 123 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. תל אביב והסביבה מחפש טיסן ססנה או טיסן שלב ראשון
    על ידי סאונד בראש בפורום דאונים וטיסנים חשמליים