שמות משתמשים לתיוג

עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 25 מתוך 69

נושא: מחפש טיסן שני

תודה!
    69
    הודה 102 פעמים ב 87 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל מחפש טיסן אחרי תקופה ארוכה עם ביקסלר וכל מיני טיסני קפאה

שלום לכולם,
    יש לי כבר תקופה מאוד הרוכה ביקסלר (שהתחיל קצת לשעמם) אז התחלתי לבנות כל מיני טיסני קפאה Yak 55 Extra 330 ועוד כל מיני..... הבעיה בכל הטיסני קפאה האלה שכל מקה קטנה
    זה נזק די גדול.

אשמח לעזרתם בטיסן הבא....
    גם יד שניה במצב טוב בא בחשבון....
    חשוב שהטיסן יהיה בנוי מחומר EPO/EPP.
    רחפן F450 כולל ציוד FPV מלא למכירה!

שלט - flysky fs-gt3b

מכוניות:
    Kyosho Inferno ST NITRO
    kyosho Inferno st-rr electric

mugen mbx5 NITRO

תודה!
    62
    הודה 59 פעמים ב 43 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה: מחפש טיסן אחרי תקופה ארוכה עם ביקסלר וכל מיני טיסני קפאה

מה זה אומר נזק די גדול ?

תודה!
    290
    הודה 230 פעמים ב 209 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

הקאפות נמעכות מכל מכה... וזה באמת די מבאס. (אני עברתי לפולי גל פוליקרבונט..)

איזה סגנון אתה רוצה? 3D?
    יש את היאק 55 של הסיני שנחשב די מוצלח.
    מתן.

שלושה טיסנים, קוואד, Tekno eb48.2, Schumacher k1 aero, Team associated b4.2, Venom creeper.

תודה!
    69
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

חשבתי באמת על היאק 55... אני לא יודע מה יהיה יותר כדי להיתפתחות הטיסה שלי....
    טיסן 3D כמו היאק או איזה טרינר נחמד בסגנון סאסנה...?

שלט - flysky fs-gt3b

מכוניות:
    Kyosho Inferno ST NITRO

mugen mbx5 NITRO

תודה!
    290
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

הבעיה באמת עם הביקסלר זה חוסר הידיעה לאן להמשיך.
    יכול להיות שלא תהיה לך בעיה לנחות, ויכול להיות שכן. (וזה חלק קטן מהחוסר וודאות)
    מתן.

שלושה טיסנים, קוואד, Tekno eb48.2, Schumacher k1 aero, Team associated b4.2, Venom creeper.

תודה!
    17
    הודה 19 פעמים ב 18 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אני גם כרגע באותה התלבטות כמו שלך.. בינתיים מה שאני חשבתי זה או פאן קאב או טיסן ״שלב שני״ כנף תחתית מבלזה
    נערך לאחרונה על ידי דויד רג'ואן; 19-10-2012 בשעה 21:38:26.
    הערוץ שלי ביוטיוב
    http://www.youtube.com/user/davidrj55/videos?view=0
    תעשו SUBSCRIBE

תודה!
    69
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אז להן ממשיכים מכאן?

שלט - flysky fs-gt3b

מכוניות:
    Kyosho Inferno ST NITRO

mugen mbx5 NITRO

מנחת הבית
    ארסוף
    תודה!
    907
    הודה 1,001 פעמים ב 648 הודעות
    כניסות לבלוג
    41
    הוזכר
    6 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל Re: מחפש טיסן אחרי תקופה ארוכה עם ביקסלר וכל מיני טיסני קפאה

רק טיסן גלגלים , באלזה בעדיפות.
    רק שעושים הקפות עם טיסן גלגלים מבינים שלא ממש יודעים להטיס נכון.
    ריצות המראה ארוכות , הקפות מסודרות, דיוק בנחיתה, הצפה בזמן, שימוש בהגה כיוון, הם אה שנותנים את עקרונות הטיסה הנכונים.

לדעתי, הביקסלר זו התחלה לא נכונה בהטסה.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

9. המשתמשים 2 הודו ל guyst על הודעתו:

guy1a (01-11-2012),tomernassi (19-10-2012)

תודה!
    69
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אחלה אז בוא נגיד שלא התחלתי מביקסלר לעולם לא הטסתי בעצם....

לא נראה לי שכדי באלזה בשלב הזה שהנחיתות לא הכי חלקות מכה קטנה ומשהו נשבר, עכשיו צריך לשבת לתקן (לא שיש לי בעיה עם זה) אבל לפי מה שואמרים פה שצריך המון ידע.

שלט - flysky fs-gt3b

מכוניות:
    Kyosho Inferno ST NITRO

mugen mbx5 NITRO

תודה!
    56
    הודה 761 פעמים ב 594 הודעות
    הוזכר
    2 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה: Re: מחפש טיסן אחרי תקופה ארוכה עם ביקסלר וכל מיני טיסני קפאה

ציטוט נכתב במקור על ידי guyst צפיה בהודעה
    רק טיסן גלגלים , באלזה בעדיפות.
    רק שעושים הקפות עם טיסן גלגלים מבינים שלא ממש יודעים להטיס נכון.
    ריצות המראה ארוכות , הקפות מסודרות, דיוק בנחיתה, הצפה בזמן, שימוש בהגה כיוון, הם אה שנותנים את עקרונות הטיסה הנכונים.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

בטיסן גלגלים לומדים רק את זה, אבל לא לומדים הטסה בכלל, הכל נשען על המנוע
    בביקסלר ניתן ללמוד הכל,כל מה שתיארת כאן. בטיסן גלגלים לא.
    מי שביקסלר הוא הטיסן הראשון והיחיד אצלו, והוא משעמם אותו, משמע שלא למד להטיס נכון ולא מבין עדיין את הטיסה

מי שמתחיל עם טיסן גלגלים לעיתים נדירות ביותר יעבור לטיסנים שאינם כאלה, מתוך ההרגל והנוחיות, ורק לעיתים רחוקות ידע להטיס דאונים מתקדמים למשל מכל הסוגים, לא דאוני שהייה , לא הוטליינרים ולא שום טיסה אוירודינאמית אחרת

המציאות בשטחי ההטסה מוכיחה את זה כל הזמן
    בניית טיסנים והדרכת בנייה והטסה הטסה למתחילים בכל גיל.
    יעוץ טלפוני חינם
    ריכוז מידע. כאן תמצא תשובות להמון שאלות:
    http://www.efly.co.il/forums/showthr...%E9-%F2%E5%E3%
    עודד- 0525-454380 (לא לשלוח SMS, עונה רק לשיחות )
    https://www.facebook.com/profile.php?id=100007080663110

תודה!
    13
    הודה 34 פעמים ב 18 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ביקסלר לא מלמד שום עיקרון טיסה טיסן שאפשר לעזוב לו את הסטיקים וללכת לשתות קפה לא מלמד כלום
    אני עם גיא בענין וגם בענין הבלזה

מנחת הבית
    ארסוף
    תודה!
    907
    הודה 1,001 פעמים ב 648 הודעות
    כניסות לבלוג
    41
    הוזכר
    6 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי wind556 צפיה בהודעה
    בטיסן גלגלים לומדים רק את זה, אבל לא לומדים הטסה בכלל, הכל נשען על המנוע
    בביקסלר ניתן ללמוד הכל,כל מה שתיארת כאן. בטיסן גלגלים לא.
    מי שביקסלר הוא הטיסן הראשון והיחיד אצלו, והוא משעמם אותו, משמע שלא למד להטיס נכון ולא מבין עדיין את הטיסה

מי שמתחיל עם טיסן גלגלים לעיתים נדירות ביותר יעבור לטיסנים שאינם כאלה, מתוך ההרגל והנוחיות, ורק לעיתים רחוקות ידע להטיס דאונים מתקדמים למשל מכל הסוגים, לא דאוני שהייה , לא הוטליינרים ולא שום טיסה אוירודינאמית אחרת

המציאות בשטחי ההטסה מוכיחה את זה כל הזמן
    אתה מתייחס לעולם הדאונים בלבד אבל גם לטיסנים ממונעים, ובואינג 747 יש טיסה אירודינמית.
    נכון שבדאונים יש את היבט השהייה באויר ושמירת העילוי אשר לא תמיד תפגוש אותו בטיסנים ממנועים, אבל המציאות בשטח מוכיחה שאחוז ניכר מהטיסנים שלנו, הם לא דאונים.

בטיסן גלגלים לומדים גם את ההטסה שתלמד עם הביקסלר והמנוע הוא רק פאן אחד של העניין. יותר מזה, דאון מטעה מבחינת התנהגות הטסה כיוון שמהירות ההזדקרות שלו נמוכה בהשוואה, לא נוחת על מסלול כך שלא מתמודד עם נחיתה ברוחות צד, נחיתה תמיד איטית ארוכה, אין לימוד לשימוש בהגה כיוון בנחיתה, בקיצור, אין ממש התייחסות למצבי חירום.

נסה להטיס מוסטנג עם גלגל אף שמתמודד עם P פקטור בהמראה וצריך לשמור עם הגה כיוון המראה ישרה וארוכה, המשך בזריקת זנב לעיתים בניתוק, קושי בגילגול עקב הגרר בכנף היורדת ותיקון ע"י כיוון, מהירות הזדקרות, הגעה לנחיתה יחסית מהירה, האטה ע"י הורדת מדפים ותיקון עם הגה גובה להרמת אף, משחק עם מצערת לשמירת גובה (ולא עם הגה גובה - טעות נפוצה), תיקון לכיוון המסלול עם הגה כיוון (ולא מאזנות), שקיעה מבוקרת ולא איטית מידי שתזקר את הטיסן ולבסוף הצפה בזמן והתמודדות עם אפקט הקרקע על מנת לנגוע במסלול הרכות בכדי שהטיסן לא יקפץ, וכמובן לא יגמור מסלול (Overshoot).
    מדבר מנסיוני האישי. אחרי שאני מתמודד עם המוסטנג, אני מבין כמה לא ידעתי להטיס. דאון זו בדיחה לעומתו. ושוב, אני לא מתייחס להטסת דאונים לא ממונעים, חיפושי טרמיקה, סיבובים עם הגה כיוון לא להפיל כנף כדי לשמר אנרגיה (עילוי) ו\או נחיתות דיוק במקום וזמן כמו בתחרויות.

מנחת הבית
    כפר גלים
    תודה!
    48
    הודה 22 פעמים ב 18 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אתה מתייחס לעולם הדאונים בלבד אבל גם לטיסנים ממונעים, ובואינג 747 יש טיסה אירודינמית.
    נכון שבדאונים יש את היבט השהייה באויר ושמירת העילוי אשר לא תמיד תפגוש אותו בטיסנים ממנועים, אבל המציאות בשטח מוכיחה שאחוז ניכר מהטיסנים שלנו, הם לא דאונים.

בטיסן גלגלים לומדים גם את ההטסה שתלמד עם הביקסלר והמנוע הוא רק פאן אחד של העניין. יותר מזה, דאון מטעה מבחינת התנהגות הטסה כיוון שמהירות ההזדקרות שלו נמוכה בהשוואה, לא נוחת על מסלול כך שלא מתמודד עם נחיתה ברוחות צד, נחיתה תמיד איטית ארוכה, אין לימוד לשימוש בהגה כיוון בנחיתה, בקיצור, אין ממש התייחסות למצבי חירום.

נסה להטיס מוסטנג עם גלגל אף שמתמודד עם P פקטור בהמראה וצריך לשמור עם הגה כיוון המראה ישרה וארוכה, המשך בזריקת זנב לעיתים בניתוק, קושי בגילגול עקב הגרר בכנף היורדת ותיקון ע"י כיוון, מהירות הזדקרות, הגעה לנחיתה יחסית מהירה, האטה ע"י הורדת מדפים ותיקון עם הגה גובה להרמת אף, משחק עם מצערת לשמירת גובה (ולא עם הגה גובה - טעות נפוצה), תיקון לכיוון המסלול עם הגה כיוון (ולא מאזנות), שקיעה מבוקרת ולא איטית מידי שתזקר את הטיסן ולבסוף הצפה בזמן והתמודדות עם אפקט הקרקע על מנת לנגוע במסלול הרכות בכדי שהטיסן לא יקפץ, וכמובן לא יגמור מסלול (Overshoot).
    מדבר מנסיוני האישי. אחרי שאני מתמודד עם המוסטנג, אני מבין כמה לא ידעתי להטיס. דאון זו בדיחה לעומתו. ושוב, אני לא מתייחס להטסת דאונים לא ממונעים, חיפושי טרמיקה, סיבובים עם הגה כיוון לא להפיל כנף כדי לשמר אנרגיה (עילוי) ו\או נחיתות דיוק במקום וזמן כמו בתחרויות.
    +1 ענק ! - לא יכולתי לתאר את זה יותר טוב ... רק מי שהטיס טיסני סקייל כדוגמת המוסטנג ,ספיטפייר וכו' יבין על מה דיברת ... ולא , אלה לא טיסני שלב 2 ...
    בברכה ,

שחר ג.

ההבדל בין מי שאתה ,
    לבין מה שאתה רוצה להיות ,
    הוא במה שאתה עושה ...

15. המשתמשים הבאים אמרו תודה לshaharg על הודעתו:

guyst (19-10-2012)

תודה!
    28
    הודה 163 פעמים ב 125 הודעות
    הוזכר
    1 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

גיא, עם כל הכבוד להשקעה שלך בטיסנאות - אתה טועה ובגדול !!
    למעט המראה עם מנוע חזק ופרופ' גדול עם גלגל זנב (ולא גלגל אף כמו שכתבת - לא נורא סתם טעות ) את כל הדברים שציינת, אבל את כולם! אפשר וצריך לעשות עם טיסן דאון ואפילו כדוגמת הביקסלר (ששם זה אפילו יותר קל כי המנוע שלו מוגן - עם דאון שהמנוע שלו בחרטום פחות כדאי לפתוח מנוע חצי מטר מהמסלול)
    הטסת דאון ללא גלגל זה לא אומר שצריך להנחית אותו סתם בשדה איך שיוצא. אפשר וצריך להנחית אותו בדיוק כמו כל טיסן אחר על מסלול (או בדיוק לאיפה שאתה רוצה ובכוון שאתה רוצה, בשדה) הדבר היחיד הוא שהמגע עם הקרקע הוא על המגלש ולא עם הגלגלים - לזה ממש אין שום משמעות !!!!! אתה לא יודע לעשות את זה עם דאון אז אתה לא יודע לעשות את זה!
    מצד שני - זריקת טיסן מהיד, נכון, היא לא פחות מאתגרת מהמראה ודורשת תגובה יותר מהירה מהמטיס מאשר מהמראה מהקרקע כך שיש כאן יתרון לעומת המחסור בריצת ההמראה של טיסן עם גלגלים.

ציטוט - "קושי בגילגול עקב הגרר בכנף היורדת ותיקון ע"י הגה כיוון, מהירות הזדקרות, הגעה לנחיתה יחסית מהירה, האטה ע"י הורדת מדפים ותיקון עם הגה גובה להרמת אף, משחק עם מצערת לשמירת גובה (ולא עם הגה גובה - טעות נפוצה), תיקון לכיוון המסלול עם הגה כיוון (ולא מאזנות), שקיעה מבוקרת ולא איטית מידי שתזקר את הטיסן ולבסוף הצפה בזמן והתמודדות עם אפקט הקרקע על מנת לנגוע במסלול הרכות בכדי שהטיסן לא יקפץ, וכמובן לא יגמור מסלול (Overshoot)."
    כל זה חד משמעית יותר קשה בדאון בגלל בכנף הארוכה יותר וערך הגלישה הגבוה יותר, (בלי להביא בחשבון שגם לא לכל טיסן יש מדפים, וגם כאן, בדאונים מתקדמים זה יותר נפוץ מאשר בטיסני מנוע, ובכלל טיסנים מתקדמים יותר זה סיפור אחר - אנחנו עוסקים בהדרכה בסיסית).

כל זה לא שולל כמובן את הכדאיות לדעת גם להמריא מהקרקע.
    ובאופן כללי לגבי הוויכוח הנצחי, עם מה יותר טוב להתחיל ללמוד להטיס - הדבר מחולק לכמה דברים. שטח ההטסה שנגיש לטיסנאי- אם אין לו מסלול קרוב אז כמובן כדאי שילמד עם דאון. אם יש לו מסלול נגיש - שילמד על מה שמוצא חן בעיניו יותר ומומלץ ע"י מי שמדריך אותו. מה שמאוד חשוב זה ללמוד עם טיסן הדרכה סלחן ולא עם משהו כמו כנף מעופפת (שהיא מעצם טיבעה ממש רגישה), בדיוק כמו שאף טייס לא מתחיל על מטוס קרב אלה על מטוס הדרכה.

קשור ולא קשור, גם בתעופה הכללית טייסי דאונים נחשבים טייסים טובים יותר, ולו רק בגלל שאין אצלם מושג של הליכה סביב בנחיתה - כל נחיתה היא מה שנקרא אצל טייסים אחרים "נחיתת אונס", וגם בגלל הנסיון שלהם בטיסה צפופה בטרמיקות - טייסים "רגילים" מקבלים "בלהה" רק מהרעיון הזה.
    נערך לאחרונה על ידי umbo; 20-10-2012 בשעה 08:40:56.

תודה!
    8
    הודה 526 פעמים ב 412 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי nadavz צפיה בהודעה
    אז להן ממשיכים מכאן?
    תקנה לך טריינר בלזה פשוט ב500ש"ח תחשמל אותו ב300 ש"ח בערך , והשמים הם הגבול
    יכול להיות שאני מזדקן, אבל אני מסרב להתבגר" מורה בינוני אומר. מורה טוב מסביר. מורה מעולה מדגים. מורה גדול מעורר השראה"

http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?t=86234

http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?t=88485

http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?t=19948

https://www.facebook.com/asher.saportas.9

תודה!
    6
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

רוצי שיהיה לך עזרה מבעל ניסיון
    וכדאי ללכת על טיסן שלב שני כנף תחתית בלזה יעזור מאוד לחידוד הביקסלר לדעתי זה טיסן שהוא מאוד קל מכל בחינה ועוד שהוא בלי גלגלים אין ניסיון נחיתה המראה
    ותגיד מאיפה אותה אולי נוכל לעזור

תודה!
    73
    הודה 92 פעמים ב 60 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל מחפש טיסן אחרי תקופה ארוכה עם ביקסלר וכל מיני טיסני קפאה

ציטוט נכתב במקור על ידי umbo צפיה בהודעה
    גיא, עם כל הכבוד להשקעה שלך בטיסנאות - אתה טועה ובגדול !!
    למעט המראה עם מנוע חזק ופרופ' גדול עם גלגל זנב (ולא גלגל אף כמו שכתבת - לא נורא סתם טעות ) את כל הדברים שציינת, אבל את כולם! אפשר וצריך לעשות עם טיסן דאון ואפילו כדוגמת הביקסלר (ששם זה אפילו יותר קל כי המנוע שלו מוגן - עם דאון שהמנוע שלו בחרטום פחות כדאי לפתוח מנוע חצי מטר מהמסלול)
    הטסת דאון ללא גלגל זה לא אומר שצריך להנחית אותו סתם בשדה איך שיוצא. אפשר וצריך להנחית אותו בדיוק כמו כל טיסן אחר על מסלול (או בדיוק לאיפה שאתה רוצה ובכוון שאתה רוצה, בשדה) הדבר היחיד הוא שהמגע עם הקרקע הוא על המגלש ולא עם הגלגלים - לזה ממש אין שום משמעות !!!!! אתה לא יודע לעשות את זה עם דאון אז אתה לא יודע לעשות את זה!
    מצד שני - זריקת טיסן מהיד, נכון, היא לא פחות מאתגרת מהמראה ודורשת תגובה יותר מהירה מהמטיס מאשר מהמראה מהקרקע כך שיש כאן יתרון לעומת המחסור בריצת ההמראה של טיסן עם גלגלים.

ציטוט - "קושי בגילגול עקב הגרר בכנף היורדת ותיקון ע"י הגה כיוון, מהירות הזדקרות, הגעה לנחיתה יחסית מהירה, האטה ע"י הורדת מדפים ותיקון עם הגה גובה להרמת אף, משחק עם מצערת לשמירת גובה (ולא עם הגה גובה - טעות נפוצה), תיקון לכיוון המסלול עם הגה כיוון (ולא מאזנות), שקיעה מבוקרת ולא איטית מידי שתזקר את הטיסן ולבסוף הצפה בזמן והתמודדות עם אפקט הקרקע על מנת לנגוע במסלול הרכות בכדי שהטיסן לא יקפץ, וכמובן לא יגמור מסלול (Overshoot)."
    כל זה חד משמעית יותר קשה בדאון בגלל בכנף הארוכה יותר וערך הגלישה הגבוה יותר, (בלי להביא בחשבון שגם לא לכל טיסן יש מדפים, וגם כאן, בדאונים מתקדמים זה יותר נפוץ מאשר בטיסני מנוע, ובכלל טיסנים מתקדמים יותר זה סיפור אחר - אנחנו עוסקים בהדרכה בסיסית).

כל זה לא שולל כמובן את הכדאיות לדעת גם להמריא מהקרקע.
    ובאופן כללי לגבי הוויכוח הנצחי, עם מה יותר טוב להתחיל ללמוד להטיס - הדבר מחולק לכמה דברים. שטח ההטסה שנגיש לטיסנאי- אם אין לו מסלול קרוב אז כמובן כדאי שילמד עם דאון. אם יש לו מסלול נגיש - שילמד על מה שמוצא חן בעיניו יותר ומומלץ ע"י מי שמדריך אותו. מה שמאוד חשוב זה ללמוד עם טיסן הדרכה סלחן ולא עם משהו כמו כנף מעופפת (שהיא מעצם טיבעה ממש רגישה), בדיוק כמו שאף טייס לא מתחיל על מטוס קרב אלה על מטוס הדרכה.

קשור ולא קשור, גם בתעופה הכללית טייסי דאונים נחשבים טייסים טובים יותר, ולו רק בגלל שאין אצלם מושג של הליכה סביב בנחיתה - כל נחיתה היא מה שנקרא אצל טייסים אחרים "נחיתת אונס", וגם בגלל הנסיון שלהם בטיסה צפופה בטרמיקות - טייסים "רגילים" מקבלים "בלהה" רק מהרעיון הזה.
    אני חושב שלקחת את זה לכיוון אחר לגמרי, גם קוף עם שלט יצליח להמריא עם ביקסלר להטיס עם ביקסלר ולנחות עם ביקסלר, אז מה זה אומר , שהוא יודע להטיס? יש פה כמה נביאי שקר בפורום שמתגאים שמתהדרים שהם המדריכים הכי טובים בפורום ויודעים הכי טוב אך לעולם לא הנחיתו טיסן גלגלים ועל זה נאמר ״המלך הוא עירום״.
    מוזר, אני תמיד חשבתי שטייסי קרב הם הטייסים הכי נחשבים, רק לסבר את האוזן כאשר בנות הברית תקפו את מיצרי קאלו הם השתמשו בדאונים לשינוע והנחתת הכוחות, הדאונים הוטסו ע״י חירני״קים שעברו שבועיים קורס כי כל מה שהם היו צריכים זה פשוט לנחות איפה שהוא בריסוק מבוקר (מה שניקרא נחיתה אצל מי שלא מטיס טיסן גלגלים) .
    זה אכן ויכוח עתיק פה על גבי הפורום, אך תמיד הוא מונהג ע״י אינטרסנטים שמעולם לא הנחיתו טיסן גלגלים. אני יכול להעיד אך ורק על עצמי בתור מי שהתחיל עם דאון ונשאר עם הרגלי הטסה מחורבנים בעקבות זאת , לו הייתי מתחיל כראוי עם טיסני גלגלים שלב המעבר לטיסני גלגלים מבאלזה היה עובר חלק יותר. הטיסן שלימד אותי הכי טוב היה אולטימייט מבאלזה , למה , הוא דרש ממני משמעת בהטסה ולא איפשר לי לרסק מבוקר כי מייד הייתי משלם את המחיר, אמנם כני הנסע נתלשו בנחיתה לא מוצלחת אבל רק ככה השתפרתי ולמדתי.
    בקיצור- די לנביאי השקר וקדימה לטיסני גלגלים...

מנחת הבית
    שיזפון
    תודה!
    85
    הודה 38 פעמים ב 29 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי wind556 צפיה בהודעה
    בוא אני יחדש לך, אני התחלתי עם טריינר בלזה 46 שבניתי, אחרי שידעתי להמריא ולהנחית אותו קניתי דאון איזי גליידר, אחר כך גם כנף מעופפת, והיום אני גם מטיס DLG.. לאיזה מהם יש גלגלים בדיוק?
    הייתה לי הקלה מאוד גדולה כשקניתי את האיזי גליידר.. לא הייתי צריך להנחית אותו במסלול, יכולתי לזרוק אותו בשביל ההמראה, גם אם הייתי מכניס לו את האף ברצפה במהירות נמוכה הוא היה נשאר בסדר, אם הייתה נגמרת לי הסוללה באוויר היה לי זמן להביא אותו עד אלי ומקסימום להפיל אותו במקום הכי קרוב שהצלחתי להגיע אליו ופשוט לבוא לקחת אותו
    מה היה קורה אם אלו הרגלי ההטסה שהייתי מתרגל אליהם אני לא רוצה לדעת.. כנראה שהייתי מתייאש מהתחום מאוד מהר (אחרי שהייתי קונג טיסן רציני יותר) כי הייתי בטוח שאני לא יודע להטיס.. או שהייתי נשאר בהטסת דאונים וקלקרים כאלו או אחרים

טריינרים מבלזה עם גלגלים נותנים הרגלי הטסה שאי אפשר לקבל בשום מקום אחר ועם שום טיסן אחר.
    the best argument against democracy is a five-minute conversation with the average voter
    -Winston Churchill-

21. המשתמשים הבאים אמרו תודה לבוואז על הודעתו:

guy1a (01-11-2012)

תודה!
    6
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אי אפשר להמציא את הגלגל ואחד משמעית עובדות חייב להטיס בלזה עם גלגלים כדי ללמוד ולא משנה באיזה שלב

תודה!
    28
    הוזכר
    1 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי liorz055 צפיה בהודעה
    אני חושב שלקחת את זה לכיוון אחר לגמרי, גם קוף עם שלט יצליח להמריא עם ביקסלר להטיס עם ביקסלר ולנחות עם ביקסלר, אז מה זה אומר , שהוא יודע להטיס? יש פה כמה נביאי שקר בפורום שמתגאים שמתהדרים שהם המדריכים הכי טובים בפורום ויודעים הכי טוב אך לעולם לא הנחיתו טיסן גלגלים ועל זה נאמר ״המלך הוא עירום״.
    מוזר, אני תמיד חשבתי שטייסי קרב הם הטייסים הכי נחשבים, רק לסבר את האוזן כאשר בנות הברית תקפו את מיצרי קאלו הם השתמשו בדאונים לשינוע והנחתת הכוחות, הדאונים הוטסו ע״י חירני״קים שעברו שבועיים קורס כי כל מה שהם היו צריכים זה פשוט לנחות איפה שהוא בריסוק מבוקר (מה שניקרא נחיתה אצל מי שלא מטיס טיסן גלגלים) .
    זה אכן ויכוח עתיק פה על גבי הפורום, אך תמיד הוא מונהג ע״י אינטרסנטים שמעולם לא הנחיתו טיסן גלגלים. אני יכול להעיד אך ורק על עצמי בתור מי שהתחיל עם דאון ונשאר עם הרגלי הטסה מחורבנים בעקבות זאת , לו הייתי מתחיל כראוי עם טיסני גלגלים שלב המעבר לטיסני גלגלים מבאלזה היה עובר חלק יותר. הטיסן שלימד אותי הכי טוב היה אולטימייט מבאלזה , למה , הוא דרש ממני משמעת בהטסה ולא איפשר לי לרסק מבוקר כי מייד הייתי משלם את המחיר, אמנם כני הנסע נתלשו בנחיתה לא מוצלחת אבל רק ככה השתפרתי ולמדתי.
    אם תצליח ללמד את הקוף להטיס (ואתה לא תצליח) אז כן, הוא בהחלט יודע להטיס ברמה שלימדת אותו.
    וכן, ברמת הטסה טייסי דאונים הם בהחלט ברמה גבוה מאוד ואני לא נכנס בכלל לויכוח למי יש יותר גדול. טייסי קרב הם טובים בקטגוריה שלהם (לתשומת לבך, בחלוקת הקשב של טיס קרב ההטסה עצמה היא בערך 20% ממה שהוא עושה. זה שיש להם יוקרה רבה לא אומר הכל על רמת ההטסה. ועוד משהו, זה שאתה חשבת כך לא עושה את זה נכון)
    אני מדבר על הדרכה באופן כללי. תמיד יש מישהו שהצליח לו בצורה אחרת, זה לא אומר דבר על הכלל ולא על השיטה הנכונה של הדרכה. לרוב האנשים חושבים שהצורה בה הם למדו היא הכי מוצלחת. על השיטה הנכונה רצוי להסתכל באופן סטטיסטי ולא פרטני.

תודה!
    290
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי liorz055 צפיה בהודעה
    מסכים עם כל מילה ומילה.

ותזכירו לי ממתי דאונים נחשבים לעלית הטיסנאות שהכל צריך להיות סביבם?
    אז מה אם הוא לומד לתפוס טרמיקות ולהישאר שעה באוויר? זה בדרך כלל לא מה שמטיסים מחפשים. ואחר כך כשהוא ירצה 3D הוא יאלץ ללמוד שתמיד צריך להטיס עם מנוע, וצריך מסלול, ועוד כל מיני דברים שדאונים לא נותנים.
    דאונים זאת נישה קטנה יחסית שלא לפיהה צריך ללמוד להטיס.

גם אני למדתי על AXN ואחר כך קניתי את הפאן קאב. זה סתם בזבוז כסף. צריך מראש לקנות טריינר. (ולא שהפאן קאב הוא ממש טריינר)
    ואני כל פעם רואה מחדש למה הביקסלר (ושאר "דאוני" הגחון) הוא טיסן זבל למתחילים.

הסיבה היחידה לקנות ביקסלר זה לFPV
    מתן.

25. המשתמשים הבאים אמרו תודה לebay007 על הודעתו:

guy1a (01-11-2012)

תודה!
    69
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

כבר תקופה הארוכה אני חושב על הפיפר הזה, אני ממש לא בטוח שזה הצעד הנכון - באלזה! אז אולי כדי יותר משהו בסגנון סאנסה של הסיני.

מצד שני אני חושב על הYAK55 נכון שזה ניגוד רציני אל מול הפיפר או הסאסנה.

אשמח לעזרתכם בנושא.

שלט - flysky fs-gt3b

מכוניות:
    Kyosho Inferno ST NITRO

mugen mbx5 NITRO

תודה!
    69
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

כבר תקופה הארוכה אני חושב על הפיפר הזה, אני ממש לא בטוח שזה הצעד הנכון - באלזה! אז אולי כדי יותר משהו בסגנון סאנסה של הסיני.

מצד שני אני חושב על הYAK55 נכון שזה ניגוד רציני אל מול הפיפר או הסאסנה.

אשמח לעזרתכם בנושא.

שלט - flysky fs-gt3b

מכוניות:
    Kyosho Inferno ST NITRO

mugen mbx5 NITRO

תודה!
    392
    הודה 246 פעמים ב 191 הודעות
    כניסות לבלוג
    3
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל Re: מחפש טיסן אחרי תקופה ארוכה עם ביקסלר וכל מיני טיסני קפאה

בתור אחד שלא קנה טריינר באלזה (יותר נכון עץ) אבל הטיס כזה קצת, וכן הטיס ומטיס טיסני קלקר מהסיני, אני חייב לומר שטריינר באלזה הרבה יותר כיף.
    אתה יכול לקנות וגם להנות מטיסני קלקר עם גלגלים מ HobbyKing, צריך להיזהר בקניה כי חלקם ממש זבל, וחלק לא רעים.
    (אני מטיס את ה Hover One כמעט שנה, ונהנה ממנו, טיסן של $40 ... תמורה מעולה לכסף)
    אבל השורה התחתונה היא שאף אחד מהם לא משתווה לטריינר בגודל מלא, עדיף לדעתי ללכת על טריינר ולדלג על שלב הססנות מהקלקר.
    קנה את אחד הטריינרים שמוכרים פה בחנויות בארץ, חשמל אותו, ותהנה. ההשקעה הכספית אולי גבוהה באיזה 300-400 ש"ח מאשר בטיסן קלקר, אבל זה שווה את זה.
    http://www.youtube.com/user/rcfreakamit

No good deed goes unpunished

תודה!
    28
    הוזכר
    1 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי ebay007 צפיה בהודעה
    .........ותזכירו לי ממתי דאונים נחשבים לעלית הטיסנאות שהכל צריך להיות סביבם?אז מה אם הוא לומד לתפוס טרמיקות ולהישאר שעה באוויר? זה בדרך כלל לא מה שמטיסים מחפשים. ואחר כך כשהוא ירצה 3D הוא יאלץ ללמוד שתמיד צריך להטיס עם מנוע, וצריך מסלול, ועוד כל מיני דברים שדאונים לא נותנים.
    דאונים זאת נישה קטנה יחסית שלא לפיהה צריך ללמוד להטיס.

גם אני למדתי על AXN ואחר כך קניתי את הפאן קאב. זה סתם בזבוז כסף. צריך מראש לקנות טריינר. (ולא שהפאן קאב הוא ממש טריינר)
    ואני כל פעם רואה מחדש למה הביקסלר (ושאר "דאוני" הגחון) הוא טיסן זבל למתחילים.

הסיבה היחידה לקנות ביקסלר זה לFPV
    אתה בכלל פספסת את הויכוח. מי אמר שדאונים הם העילית או עילית הטיסנאות.
    אני בסך הכל ציינתי שבהחלט אפשר ללמוד להטיס עם דאון מתחילים מתאים (מה שגם אתה מגדיר כך את הביקסלר - התוספת "זבל" היא ממש מחוכמת - מראה כמה אתה לא מבין) או עם טיסן מתחילים אחר ועם כולם אפשר ללמוד את כל מה שצריך כדי להיות מטיס טוב.
    ענין טייסי הדאונים (אמיתיים, אם לא הבנת עד עכשיו) והרמה שלהם יחסית לטייסים אחרים היא בהחלט שולית בדיון הזה.

ובשביל לא לגנוב לנדב את השרשור, אם אתה מטיס טוב את הביקסלר (כולל נחיתות איפה שאתה רוצה ולא איפה שהטיסן רוצה) בהחלט תסתדר עם הססנה שהזכרת, בעיקר אם תעזר במישהו להמראות הראשונות מהקרקע.
    גם עם הטיסן השני תסתדר - זה DHC-2 Beaver ולא פייפר. אני לא מכיר אותו ולכן רק שים לב שפייפר וחלק מהטיסנים שדומים לו רגישים להיגוי והם מה שנקרא "בועטים" כשההיגוי "לא מוצא חן בעיניהם". הם בדיוק ההיפך מטרינר שסולח לשגיאות בהיגוי.
    נערך לאחרונה על ידי umbo; 20-10-2012 בשעה 13:16:24.

עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. תל אביב והסביבה מחפש טיסן ססנה או טיסן שלב ראשון
    על ידי סאונד בראש בפורום דאונים וטיסנים חשמליים
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 22-03-2011, 20:47:44
  2. באר שבע והסביבה מחפש טיסן
    על ידי omer biton בפורום טיסני דלק
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 08-06-2010, 14:56:28
  3. באר שבע והסביבה מחפש טיסן 3D 50 סמ''ק
    על ידי omer biton בפורום טיסני דלק